کامپوزیت

10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران❤️【سال1403】⭐️

در این مقاله ما تلاش داریم بهترین دکتر کامپوزیت در ایران را به شما معرفی کنیم. کامپوزیت دندان، یکی از روش های موثر و محبوب در ترمیم دندان های خراب، شکسته و … است. با استفاده از این روش، شما می توانید به سلامت دندان های خود کمک کنید و زیبایی طبیعی دندان های خود را حفظ کنید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان، یک روش موثر برای ترمیم دندان های خراب، شکسته و… است. کامپوزیت دندان معمولا از چندین لایه تشکیل شده است که هر لایه به صورت جداگانه بر روی دندان های شما قرار می گیرد و با استفاده از نور UV، سفت می شود. کامپوزیت دندان، به دلیل قابلیت انعطاف و تطابق با رنگ دندان های طبیعی، به عنوان یک روش جایگزین برای ترمیم دندان ها، مورد توجه قرار گرفته است. همچنین، این روش به دلیل عدم نیاز به تراش زیاد دندان برای حفظ سلامت دندان های شما، بسیار مفید است.

پس از انجام کامپوزیت دندان، نیاز به مراقبت های خاصی برای حفظ سلامت دندان های شما وجود دارد. اولین مرحله برای حفظ سلامت دندان های ترمیم شده، اجتناب از خوردن غذاهای سفت است. پس از انجام کامپوزیت دندان، باید به مدت حداقل 24 ساعت از خوردن غذاهای سفت خودداری کنید، این کار به کاهش فشار و تحریک دندان های ترمیم شده کمک می کند. ساکنین اصفهان برای انجام خدمات کامپوزیت می توانند به بهترین دکتر کامپوزیت در اصفهان مراجعه کنند.

ویژگی بهترین دکتر کامپوزیت در ایران

تجربه و تخصص در زمینه کامپوزیت دندان: بهترین دکتر کامپوزیت باید دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه ترمیم دندان با کامپوزیت باشد. او باید با تمام جزئیات و خصوصیات این ماده اشنا باشد و بتواند به بهترین شکل ممکن از ان در ترمیم دندان ها استفاده کند. در صورتی که ساکن تهران هستید می توانید به بهترین دکتر کامپوزیت در تهران مراجعه کنید.

استفاده از مواد با کیفیت: بهترین جراح دندانپزشک در تهران و ایران باید از مواد با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی استفاده کند. این مواد باید در برابر فشار و خوردگی مقاوم باشند.

استفاده از تکنولوژی مدرن: بهترین دکتر کامپوزیت باید از تکنولوژی های مدرن در ترمیم دندان با کامپوزیت استفاده کند. او باید با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مواد با کیفیت، ترمیم دندان های بیماران را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

ارائه مشاوره به بیماران: بهترین دکتر کامپوزیت در تهران و ایران باید به بیماران خود مشاوره دهد و آنها را در مورد نحوه مراقبت از دندان های ترمیم شده با کامپوزیت آموزش دهد. او باید به بیماران توصیه کند که از مصرف غذاهای سخت و ترکیبات شیرین خودداری کنند و به صورت منظم به دندان پاک کنی و به دندانپزشک برای بررسی های منظم مراجعه کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر کامپوزیت در ایران  در جدول زیر لیست شده است:

✅ سطح دندانپزشکتخصص لازم را برای ارائه خدمات داشته باشد
⭐مهارت و تخصصدارای تخصص کافی باشد
❤️ برخورد با بیمارداشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
⭐  هزینهطبق نوع بیماری ،تخصص و تجربه پزشک

10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران را بشناسید!

دکتر فرزانه احراری

دکتر فرزانه احراری

دکتر فرزانه احراری مدرک دندانپزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کردند و رتبه سوم را در بین دانشجویان این دانشگاه دریافت کردند و مدرک دندانپزشکی تخصصی خود را دریافت کردند و در ازمون بورد تخصصی رتبه سوم را دریافت کردند و دارای فلوشپ لیزر می باشند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ارتودنسی
 • معاینه
 • جراحی دندان

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، کوثر شمالی چهارم، روبروی بیمارستان فارابی، ساختمان پزشکان کوثر، طبقه 2

شماره تماس: 05138849493

دکتر رضا خسروانی

دکتر رضا خسروانی

دکتر رضا خسروانی مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه شیراز دریافت کرده اند و فارغ التحصیل شده اند و پس از دریافت مدرک دندانپزشکی عمومی در ازمون تخصصی شرکت کردند و دوره تخصصی خود را در دانشگاه تبریز گذرانده اند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت
 • معاینه
 • جراحی دندان

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان چهاردهم، ساختمان هوما، پلاک 19، واحد 504

شماره تماس: 09035362728

دکتر مهرداد فلاح

دکتر مهرداد فلاح

دکتر مهرداد فلاح مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده اند و فارغ التحصیل شده اند. ایشان دارای بورد تخصصی دندان می باشند و دارای گواهینامه بین المللی می باشند و عضو انجمن دندانپزشکان ترمیمی و آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا AACD نیز می باشند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

 • کامپوزیت
 • ارتودنسی
 • معاینه
 • ایمپلنت

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه شواری، پلاک 29، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 2، واحد 9

شماره تماس: 02122860550

دکتر لیلا صدقی

دکتر لیلا صدقی

دکتر لیلا صدقی عضو اکادمی دندانپزشکان امریکا می باشند و عضو جامعه ارتودنیست امریکا می باشند و در تلاش هستند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت
 • معاینه
 • ارتودنسی

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، روبروی اریکه ایرانیان، بین عباس اناری و اتوبان نیایش، پلاک 51، واحد 8

شماره تماس: 02188696774

دکتر شهاب محمدی

دکتر شهاب محمدی

دکتر شهاب محمدی مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند و فارغ التحصیل شده اند و دوره های معتبر زیبایی دندان را زیر نظر استاتید به نام دانشگاه UCLA با موفقیت گذرانده اند و دارای 10 سال سابقه هستند و همیشه در تلاش هستند تا بهترین حدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت
 • معاینه
 • درمان لثه

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بلوار دریا، کوچه بهاران 2، پلاک3 (روبروی مرغ سوخاری کوپال)، واحد 2

شماره تماس: 02188699227

دکتر ماهور قربانی

دکتر ماهور قربانی

دکتر ماهور قربانی در دانشگاه سراسری بابل مشغول به تحصیل شده اند و در سال 1384 مدرک پزشکی عمومی خود را دریافت کرده اند و مدرک تخصصی خود را در سال 1394 دریافت کرده اند و فارغ التحصیل شده اند و در تلاش هستند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت
 • معاینه
 • ارتودنسی

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان فرخ، طبقه اول

شماره تماس: 02126708010

دکتر سعید حاجی پور

دکتر سعید حاجی پور

دکتر سعید حاجی پور عضو آکادمی دندان پزشکان زیبایی آمریکا AACD هستند و توانسته اند مدرک فلوشیپ ایمپلنت زیبایی خود را از هلند و سوئد از دانشگاه مالموسوئد دریافت کنند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • دندان نهفته
 • معاینه
 • درمان عفونت

آدرس: تبریز، رشیدیه، بالاتر از مرکز خرید رشیدیه، ساختمان شیشه‌ای، طبقه دوم

شماره تماس: 0416666777

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی مدرک تخصص خود را از دانشگاه شیراز دریافت کرده اند و دانشجو PHD دانشگاه المان هستند. از سوابق ایشان می توان به رئیس بخش جراحی فک و صورت بیمارستان امدادی مشهد، استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد و … اشاره کرد. ایشان در تلاش هستند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • جراحی دندان
 • معاینه
 • جراحی فک

آدرس : خراسان رضوی، مشهد، احمدآباد، نبش ملاصدرا دوم، ساختمان سپهر صدرا

شماره تماس: 05138414605

دکتر مهرداد کاظمیان

دکتر مهرداد کاظمیان

دکتر مهرداد کاظمیان دارای بورد تخصصی می باشند و استادیار دانشگاه دندانپزشکی اصفهان می باشند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند و بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • جراحی دندان
 • معاینه
 • ایمپلنت

آدرس: اصفهان، توحید میانی، بین مهرداد وشریعتی، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، ساختمان نگار 1، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 03136253556

دکتر عباس گشاده رو

دکتر عباس گشاده رو

دکتر عباس گشاده رو مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه تبریز دریافت کرده اند و در زمینه تخصص خود 10 سال سابقه دارند. ایشان به عنوان رئیس بخش جراحی در بیمارستان دولتی مشغول هستند و عضو هیات علمی دانشگاه می باشند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت
 • معاینه
 • ارتودنسی

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان اعجازی، جنب بانک ملی، پلاک 49، واحد ششم

شماره تماس: 02126706197

مزایای انجام کامپوزیت دندان

حفظ زیبایی دندان ها: کامپوزیت دندان به رنگ دندان های طبیعی شما نزدیک است و به دلیل این خاصیت بسیار محبوب است. با استفاده از این روش، دندان های شما به شکل طبیعی خود باز می گردند و نتیجه ان، زیبایی و جذابیت بیشتری برای شما است.

قابلیت اصلاح شکل و اندازه دندان ها: با استفاده از کامپوزیت دندان، می توانید شکل و اندازه دندان های خود را به شکلی که می خواهید تغییر دهید. این روش، به شما اجازه می دهد تا دندان های خود را به شکلی که بهترین نتیجه را برای شما دارد، ترمیم کنید.

طول عمر طولانی: کامپوزیت دندان، یک ماده پر کننده قابل انعطاف و جامد است که اسیب کمتری در طول زمان نسبت به روش های دیگر دارد، به همین دلیل طول عمر ان بیشتر است و شما می توانید برای مدت طولانی از نتیجه ان لذت ببرید.

راحتی در استفاده: کامپوزیت دندان، یک روش ساده و راحت برای ترمیم دندان های شما است. این روش، بسیار سریع و اسان است و شما می توانید در یک جلسه کوتاه، دندان های خود را ترمیم کنید.

کاهش درد و عفونت: با استفاده از کامپوزیت دندان، شکستگی ها و ترک های دندان های شما ترمیم می شوند و این به معنای کاهش درد و عفونت است. این روش، به شما کمک می کند تا از مشکلات ناشی از دندان های خراب، رهایی پیدا کنید.

قابل استفاده در ترمیم دندان های مختلف: کامپوزیت دندان، برای ترمیم دندان های مختلف مانند دندان های جلویی، و دندان های عقب و حتی دندان های شکسته مناسب است. این روش، به شما اجازه می دهد تا برای ترمیم دندان های خود، از یک روش ساده و قابل اعتماد استفاده کنید.

مزایای انجام کامپوزیت دندان

مراقبت های بعد کامپوزیت

اجتناب از مصرف غذای سفت: پس از انجام کامپوزیت دندان، باید به مدت حداقل 24 ساعت از خوردن غذاهای سفت خودداری کنید، این کار به کاهش فشار و تحریک دندان های ترمیم شده کمک می کند.

استفاده از مسواک نرم: برای حفظ سلامت دندان های ترمیم شده، باید از مسواک نرم استفاده کنید، این کار به جلوگیری از خراشیدن سطح دندان های ترمیم شده کمک می کند.

استفاده از خمیر دندان ضد حساسیت: پس از انجام کامپوزیت دندان، ممکن است دندان های شما حساسیت به سرما و گرما داشته باشند. برای جلوگیری از این حساسیت ها، می توانید از خمیر دندان ضد حساسیت استفاده کنید.

مراجعه به دندانپزشک: برای حفظ سلامت دندان های ترمیم شده، باید به صورت دوره ای به دندانپزشک مراجعه کنید. در صورت وجود هرگونه مشکل یا خرابی در دندان های ترمیم شده، باید به دندانپزشک خود اطلاع دهید.

رعایت بهداشت دهان: باید به بهداشت دهان خود توجه کنید، این شامل استفاده از مسواک و نخ دندان، رعایت تغذیه سالم و جلوگیری از مصرف مواد شیرین و نوشیدنی های گازدار است.

استفاده از روش های درمانی: در صورت وجود هرگونه مشکل یا خرابی در دندان های ترمیم شده، باید به روش های درمانی مانند استفاده از پروتز دندان یا ترمیم دوباره دندان ها روی اورید.

در نهایت، می توان گفت که پس از انجام کامپوزیت دندان، باید به مراقبت های خاصی برای حفظ سلامت دندان های خود توجه کنید. با رعایت این مراقبت ها، می توانید از نتیجه ترمیم دندان های خود لذت ببرید و سلامت دهان خود را حفظ کنید.

کلام اخر

کامپوزیت دندان از رزین ها تشکیل شده است. از کامپوزیت دندان برای پر کردن نقص ها، شکستگی ها ، ترمیم دندان ها و تغییر رنگ دندان ها استفاده می شود. این روکش دندان به دندان طبیعی بسیار شبیه است و به همین دلیل محبوبیت زیادی دارد.

در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در ایران را به شما معرفی کرده ایم. توصیه می شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده درباره انها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما ممنونیم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت ایران دنتال با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا