کلینیک دندانپزشکی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان【سال1402】⭐️ + لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم. دندان ها تاثیر بسیار زیادی در چهره دارند. همچنین ما علاوه بر رسیدگی به مسائل زیبایی دندان ها، باید به امور درمانی آن ها نیز بپردازیم. امروزه کلینیک های پیشرفته و مدرن زیادی در سطح شهر موجود می باشد. هدف این دسته از کلینیک ها ارائه کلیه خدمات زیبایی، ترمیمی و درمانی به همه افراد می باشد. کلینیک های دندانپزشکی متشکل از بهترین دندانپزشکان و متخصصان می باشد و همچنین مناسب ترین خدمات را به شما ارائه می دهند. با استفاده از این خدمات، می توانید به چهره و دندان های خود زیبایی ببخشید و از لبخند خود لذت ببرید. برای آشنایی بیش تر با این دسته از کلینیک ها و ویژگی های آن، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

کلینیک دندانپزشکی چیست؟

در واقع کلینیک دندانپزشکی مرکزی برای رسیدگی به امور دندان ها می باشد. در این مراکز متخصص دندانپزشکی، دندانپزشک عمومی، جراح دندانپزشک و همچنین دستیار دندانپزشک حضور دارند. بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان دارای تکنولوژی ها و تجهیزات نوین و به روز می باشد. همچنین در این مراکز، کلیه خدمات زیبایی و درمانی مربوط به دندان ها ارائه داده می شود. در زمانی که شما وارد این کلینیک ها شوید، در مرحله اول توسط یک دندانپزشک عمومی معاینه می شوید.

سپس با تشخیص مشکل، به متخصص مورد نظر انتقال داده می شوید. معمولا در کلینیک های دندانپزشکی‌، کلیه متخصصین وجود دارند. این دسته از کلینیک ها آموزش های مراقبتی و بهداشتی را نیز به بیماران خود می دهند. برای مثال آن ها را با نحوه صحیح استفاده از مسواک و نخ دندن آگاه می سازند. همچنین شما می توانید برای انجام چکاپ های دوره ای نیز به بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان مراجعه کنید. کلینیک های دندانپزشکی برای شروع کار، مستلزم به گرفتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشند. جالب است بدانید که دندانپزشکان و متخصصان این دسته از کلینیک ها دارای تجربه و دانش بالایی در این حیطه می باشند.

کلینیک دندانپزشکی چیست؟

خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان

همان طور که در مطالب بالا گفته شد، این دسته از کلینیک ها کلیه خدمات درمانی و زیبایی را ارائه می دهند. برخی از این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

عصب کشی دندان: از مهم ترین خدمات دندانپزشکی، می توان به عصب کشی دندان ها اشاره کرد. در واقع در فرایند عصب کشی دندان، پالپ یا همان ریشه عفونی شده دندان را خارج می کنند. انجام این کار موجب از بین رفتن درد در ریشه دندان می شود. همچنین از ایجاد عفونت لثه نیز جلوگیری می شود. پس از خالی کردن ریشه دندان، درون آن را تمیز می کنند. سپس با استفاده از مواد پر کننده مخصوص، داخل آن را پر می کنند. سپس روی دندان، روکش قرار می دهند.

جرم گیری دندان: از دیگر خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان، می توان به تمیز کردن و جرم گیری دندان ها اشاره کرد. با مرور زمان و همچنین استفاده نکردن از مسواک به صورت مرتب، دندان ها جرم می گیرند. این جرم ها از باکتری ها، پلاک و یا ذره های به جا مانده غذا به وجود می آید. جالب است بدانید که وجود این جرم های دندانی موجب ایجاد عفونت و یا بیماری های لثه ای نیز می شود، اگر قصد انجام خدمات زیبایی را دارید می توانید به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان مراجعه کنید

ایمپلنت دندان: از مهم ترین خدمات دندانپزشکی می توان به ایمپلنت دندان اشاره کرد. در واقع شما با استفاده از این کار می توانید یک جایگزین ثابت برای دندان های خود قرار دهید. ایمپلنت های دندانی، پیچ های کوچک میله ای شکل می باشد. معمولا جنس این پیچ ها از تیتانیوم می باشد. متخصصین با استفاده از جراحی، این پیچ ها را در فک قرار می دهند. جالب است بدانید که طول عمر ایمپلنت های دندانی بسیار بالا می باشد و یکی از بهترین روش های جایگزین کردن دندان های از دست رفته می باشد.

جراحی فک و صورت: جراحی فک نیز از دیگر خدماتی می باشد که در بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان قابل انجام می باشد. بیش تر اوقات از جراحی فک در کنار ارتودنسی دندان استفاده می کنند. از این نوع جراحی، برای از بین بردن مشکلات فکی مانند اوپن بایت و کراس بایت استفاده می شود. همچنین در بعضی اوقات، جراحی فک و صورت جنبه زیبایی دارد.

ارتودنسی دندان: برخی از افراد دارای دندان های کج و نامرتب می باشند. مناسب ترین درمان برای این دسته از افراد، استفاده از ارتودنسی دندان می باشد. ارتودنسی دندان دارای انواع گوناگونی می باشد. همچنین شما در هر سنی می توانید از این درمان استفاده کنید. با استفاده از ارتودنسی، روابط فکی اصلاح پیدا می کند و دندان ها در جای صحیح قرار می گیرند.

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی افضل

کلینیک دندانپزشکی افضل

کلینیک دندانپزشکی افضل از سال 1390 شروع به کار کرده است. در این کلینیک همه خدمات مربوط به دندانپزشکی زیبایی و درمانی ارائه داده می شوند. همچنین متشکل از دندانپزشکان و متخصصان بسیار باتجربه می باشد. کلینیک افضل دارای تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز دنیا می باشد. کلینیک دندانپزشکی افضل جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • ارتودنسی دندان
 • پروتز متحرک و ثابت
 • درمان ریشه دندان

آدرس: اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان سروش، نبش فرعی اول، کلینیک دندانپزشکی افضل

شماره تماس: 03132284081

کلینیک دندانپزشکی شیخ صدوق

کلینیک دندانپزشکی شیخ صدوق

کلینیک شیخ صدوق در سال 1390 تاسیس شده است. این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را ارائه می دهد. همچنین دارای محیطی بسیار استریلیزه و تمیز می باشد. در این کلینیک از جدیدترین و مناسب ترین مواد و برندها استفاده می کنند. کلینیک دندانپزشکی شیخ صدوق جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • درمان ریشه دندان
 • عصب کشی دندان
 • لمینت دندان

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، بین سه راه شیخ مفید و چهارراه نیکبخت، کوچه 41( شهید تقوی)، کلینیک دندانپزشکی شیخ صدوق

شماره تماس: 03136600700

 کلینیک دندانپزشکی آزادگان

کلینیک دندانپزشکی آزادگان

کلینیک آزادگان همه خدمات دندانپزشکی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. همچنین دارای تاییدیه وزارت بهداشت نیز می باشند. این کلینیک دارای پرسنلی حرفه ای و متخصص می باشد. کیفیت خدمات کلینیک دندانپزشکی آزادگان، بسیار بالا می باشد. همچنین کلینیک دندانپزشکی آزادگان جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات: 

 • پر کردن دندان ها
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: اصفهان، خیابان مرداویج، خیابان فرایبورگ، نبش کوچه دوازدهم، کلینیک دندانپزشکی آزادگان

شماره تماس: 03136700794

کلینیک دندانپزشکی رازی

کلینیک دندانپزشکی رازی

کلینیک رازی خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. این کلینیک فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده است. همچنین دارای محیطی کاملا تمیز و پاکیزه می باشند. کلینیک رازی از تجهیزات و دستگاه های مدرن دنیا برخوردار می باشد. همچنین خدماتی کاملا باکیفیت و بدون نقص را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. کلینیک دندانپزشکی رازی جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات: 

 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • ارتودنسی دندان

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ پایین، نبش میدان شهدا، کلینیک دندانپزشکی رازی

شماره تماس: 03132211312

کلینیک دندانپزشکی فردوسی

کلینیک دندانپزشکی فردوسی

کلینیک فردوسی دارای متخصصین و دندانپزشکان با تجربه و مهارت بالا می باشد. همچنین دارای تجهیزاتی نوین و به روز می باشد. در این کلینیک از بهترین مواد برای کار استفاده می کنند. کلینیک دندانپزشکی فردوسی کلیه خدمات دندانپزشکی را ارائه می دهد. همچنین دارای محیطی کاملا آرام و پاکیزه می باشد. کلینیک دندانپزشکی فردوسی جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات:

 • کاشت دندان
 • درمان ریشه دندان
 • جراحی دندان
 • بلیچینگ دندان

آدرس: اصفهان، شاهین شهر، خیابان رازی، فرعی یک شرقی، کلینیک دندانپزشکی فردوسی

شماره تماس: 03145249900

کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان

کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان

کلینیک فرهنگیان دارای کادری مجرب می باشد. این کلینیک فعالیت حرفه ای خود را از سال 1390 آغاز کرده است. همچنین کلیه خدمات زیبایی و درمانی مربوط به دندان ها را ارائه می دهد. پرسنل کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان بسیار خوش برخورد می باشند. همچنین به خوبی و به صورت کامل پاسخ سوال های شما را می دهند. کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات: 

 • جرم گیری دندان
 • عصب کشی دندان
 • جراحی دندان عقل
 • لمینت دندان

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، خیابان باغ گلدسته، بلوار هشت بهشت، رو به روی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان

شماره تماس: 03132226731

کلینیک دندانپزشکی نور

کلینیک دندانپزشکی نور

کلینیک نور از جمله مجهزترین کلینیک ها می باشد. همچنین دارای متخصصان و دندانپزشکان باتجربه و حرفه ای می باشد. این کلینیک همه خدمات دندانپزشکی را ارائه می دهد. همچنین قبل از انجام کار، به بیماران مشاوره مناسب می دهند. این کلینیک دارای محیطی بسیار آرام می باشد. کلینیک دندانپزشکی نور جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • عصب کشی دندان
 • ایمپلنت دندان

آدرس: اصفهان، خیابان رباط اول، چهارراه رزمندگان، ابتدای خیابان رزمندگان، جنب ایستگاه اتوبوس، کلینیک دندانپزشکی نور

شماره تماس: 03134404151

کلینیک دندانپزشکی سروش

کلینیک دندانپزشکی سروش

کلینیک سروش دارای کادری بسیار مجرب و حرفه ای می باشد. همچنین از تجهیزات و تکنولوژی های به روز دنیا برخوردار می باشد. این کلینیک با دارا بودن فضایی آرامش بخش، استرس و اضطراب را دور می کند. همچنین کلینیک سروش بیش تر خدمات مربوط به دندانپزشکی را ارائه می دهد. پرسنل این کلینیک بسیار خوش برخورد می باشند. کلینیک دندانپزشکی سروش جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • ارتودنسی دندان
 • عصب کشی دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: اصفهان، خیابان سروش، حدفاصل آل خجند و حکیم شفایی، جنب اداره برق، کلینیک دندانپزشکی سروش

شماره تماس: 03132285810

کلینیک دندانپزشکی احرار

کلینیک دندانپزشکی احرار

کلینیک احرار از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است. این کلینیک از دستگاه ها و فناوری های مدرن و نوین برخوردار می باشد. همچنین در این کلینیک از بهترین و مناسب ترین مواد و برندها استفاده می کنند. خدمات این کلینیک از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین محیط کلینیک دندانپزشکی احرار کاملا استریلیزه می باشد. کلینیک دندانپزشکی احرار جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات:

 • پروتز ثابت و متحرک
 • ارتودنسی دندان
 • جراحی دندان
 • عصب کشی دندان

آدرس: اصفهان، فلکه ارتش، ابتدای بلوار کشاورز، کلینیک دندانپزشکی احرار

شماره تماس: 03137760546

کلینیک دندانپزشکی بهارا

کلینیک دندانپزشکی بهارا

کلینیک بهارا جزو کلینیک های شبانه روزی می باشد. در این کلینیک از فناوری ها و تکنولوژی های مدرن استفاده می کنند. همچنین دارای متخصصان با مهارت، دانش و تجربه بالا می باشد. در این کلینیک به دلیل رفتار مناسب و دوستانه پرسنل، استرس از شما دور می شود. کلینیک دندانپزشکی بهارا کاملا استریلیزه می باشد. این امر از انتقال بیماری های مختلف جلوگیری می کند. همچنین کلیه خدمات دندانپزشکی، در این کلینیک ارائه می شود. کلینیک دندانپزشکی بهارا جزو یکی از بهترین کلینک دندانپزشکی در اصفهان می باشد.

خدمات:

 • جراحی فک و صورت
 • جراحی زیبایی لثه
 • ایمپلنت دندان
 • ارتودنسی دندان

آدرس: اصفهان، کاوه، سه راه ملک شهر، ابتدای خیابان بهارستان شرقی

شماره تماس: 03134404114

تفاوت کلینیک دندانپزشکی و مطب

کلینیک های دندانپزشکی و مطب ها، هر دو خدمات مربوط به زیبایی و درمانی دندان ها را ارائه می دهند.هر کدام از این دو دارای ویژگی های مختص به خود می باشد. برای مثال بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان دارای تجهیزات رادیوگرافی می باشد. این دسته از تجهیزات به منظور شناسایی تومورها، بیماری های لثه، عفونت های استخوانی و همچنین پوسیدگی های دندانی استفاده می شود. جالب است بدانید که این تجهیزات رادیوگرافی بسیار گران قیمت می باشند. همچنين علاوه بر آن مکان بسیار زیادی را اشغال می کنند. به همین دلیل بیش تر مطب ها دارای این تجهیزات نمی باشند.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. مطب ها فقط در ساعت های اداری خدمات خود را به بیماران ارائه می دهند. همچنین کلیه خدمات مربوط به دندانپزشکی، در کلینیک ها قابل ارائه می باشد، اما در مطب ها فقط برخی از خدمات ارائه داده می شود. جالب است بدانید که در کلینیک های دندانپزشکی، اتاق های متفاوت و جداگانه ای وجود دارد. این امر موجب عدم انتقال و انتشار عفونت بین بیماران می شود. در واقع مطب ها یک اتاق می باشند و متاسفانه این ویژگی را ندارند.

تفاوت کلینیک دندانپزشکی و مطب

ویژگی بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان

بهترین کلینیک های دندانپزشکی دارای ویژگی هایی می باشد که آن را از سایر کلینیک ها متمایز می کند. برخی از این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

محیط استریلیزه: در کلینیک های دندانپزشکی با دهان و دندان ها سروکار دارند. دهان نیز منشا بسیاری از عفونت ها می باشد و بیماری ها به راحتی از راه دهان انتقال پیدا می کنند. به همین منظور محیط کلینیک ها، محیطی کاملا استریلیزه و پاکیزه می باشد.

ارائه خدمات شبانه روزی: همان طور که گفته شد، بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان خدمات خود را به صورت شبانه روزی به بیماران ارائه می دهد. این امر موجب می شود تا همه افراد بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز به آن ها مراجعه کنند و درمان خود را شروع کنند.

استفاده از تکنولوژی های جدید: کلینیک های دندانپزشکی باید همیشه به روز باشند. همچنین از تجهیزات و تکنولوژی های جدید و مدرن دنیا استفاده کنند. این دسته از تکنولوژی ها همگام با پیشرفت های علمی تغییر می کنند. بهترین کلینیک ها باید با پیشرفت های دنیا سازگار باشند.

برخورد و اخلاق حرفه ای: از مهم ترین ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان، داشتن برخورد صحیح پرسنل درمان با مراجعه کنندگان می باشد. کلیه دندانپزشکان و متخصصان باید برخورد مناسبی با بیماران داشته باشند. همچنین برای سوالات آن ها وقت بگذارند و با صبر و حوصله پاسخ بیماران را بدهند.

کلام آخر

دندان ها از اعضای مهم صورت می باشند و همچنین تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند. شما باید همواره به سلامت و همچنین زیبایی آن ها اهمیت دهید. همچنین در صورت ایجاد مشکل، می توانید به کلینیک های مختلف مراجعه کنید. داشتن دندان های زیبا موجب افزایش حس اعتماد به نفس در افراد می شود. کلینیک های دندانپزشکی کلیه خدمات زیبایی و درمانی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. همچنین از تکنولوژی ها و تکنیک های به روز دنیا استفاده می کنند.

ما در این مقاله بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا