ایمپلنت

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز⭐【سال1403】❤️

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم. همه ما در طول زندگی امکان دارد دندان های خود را از دست بدهیم و یا مجبور شویم آن ها را بکشیم. عدم وجود دندان ها، جلوه زیبایی برای صورت ندارند. به همین علت بیش تر افراد به دنبال یافتن جایگزین برای دندان های خود می گردند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی می توان از روش های مختلف برای جایگذاری دندان ها استفاده کرد. ایمپلنت دندان یکی از متدهای جایگذاری دندان می باشد. برای آشنایی بیش تر با ایمپلنت دندان ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

در واقع ایمپلنت دندان، یکی از روش های جایگزین کردن دندان های از دست رفته می باشد. ایمپلنت شامل بخش های متفاوت می باشد. در حالت کلی شامل میله ای کوچک پیچی شکل می باشد. بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز با استفاده از جراحی، آن را در داخل استخوان فک جایگذاری می کند. سپس تاج مصنوعی دندان را به میله تکیه می دهد. جالب است بدانید که ایمپلنت دندان، نیازی به تکیه بر دندان های کناری ندارد.

ایمپلنت های دندانی با گذشت زمان به استخوان فک جوش می خورند و قسمتی از آن می شوند. بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز از ایمپلنت هایی با جنس تیتانیوم و یا زیرکونیا استفاده می کند. جالب است بدانید که این دو ماده به صورت کامل با بدن انسان سازگار می باشد و باعث ایجاد واکنش در بدن نمی شود. بعضی از افراد که قصد انجام ایمپلنت را دارند، دارای مشکلات فکی نیز می باشند. در این مواقع شما باید به جراح فک و صورت مراجعه کنید.

برای مشاهده مطالب مشابه کلیک کنید: بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

ایمپلنت دندان چیست؟

مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان

توجه داشته باشید که بعد از انجام ایمپلنت دندان، حتما نکات مراقبتی را رعایت کنید. رعایت این نکته ها موجب افزایش طول عمر و ماندگاری ایمپلنت ها می شود. برخی از نکات مراقبتی شامل موارد زیر می باشد:

 1. بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز برای جایگذاری ایمپلنت در استخوان، لثه را برش می زند. به همین علت باید سعی کنید به لثه خود فشار وارد نکنید و به آرامی با آن برخورد کنید.
 2. شما می توانید از کیسه یخ به منظور کاهش التهاب و درد استفاده کنید. برای انجام این کار باید کیسه یخ را در پارچه ای تمیز قرار دهید. سپس به صورت هر 10 دقیقه یک بار بر روی صورت خود بگذارید. البته توجه داشته باشید که استفاده از کیسه یخ در 48 ساعت اولیه موثر می باشد.
 3. بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز برای شما مسکن و آنتی بیوتیک تجویز می کند. این دسته از آنتی بیوتیک ها یه منظور کاهش درد و تورم مورد استفاده قرار می گیرند. به همین علت سعی کنید آن ها را در ساعت مقرر استفاده کنید.
 4. سعی کنید از نوشیدنی های گازدار مختلف، الکل، سیگار و دخانیات استفاده نکنید. امکان دارد با مصرف این دسته از نوشیدنی ها دچار خون ریزی شوید. همچنین پس از هر وعده غذایی از مسواک استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسواک راربه آرامی بر روی دندان های خود حرکت دهید تا دچار درد و یا خون ریزی نشوید.

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز به همراه آدرس مطب شامل لیست زیر است:

نام پزشکآدرس مطب
دکتر مرضیه حمزویشیراز، بلوار چمران
دکتر راشین گیتیشیراز، تقاطع ستارخان
دکتر مهدی مرادی سروستانیشیراز، قدوسی غربی
دکتر مژگان اقبالیشیراز، خیابان اسد آبادی
دکتر معین هنرورشیراز، معالی آباد

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز را بشناسید!

دکتر مرضیه حمزوی

دکتر مرضیه حمزوی

دکتر حمزوی ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان دارنده فلوشیپ ایمپلنت و زیبایی می باشند. دکتر حمزوی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 98517 است. دکتر حمزوی در کار خود بسیار دقیق و حرفه ای می باشند. همچنین از تکنیک های به روز در کار خود استفاده می کنند. دکتر مرضیه حمزوی جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • پروتز دندان
 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان

آدرس: شیراز، بلوار چمران، رو به روی استخر انقلاب، کلینیک دندانپزشکی دکتر حمزوی

شماره تماس: 07136282800

دکتر راشین گیتی

دکتر راشین گیتی

دکتر گیتی دارای تخصص پروتزهای دندانی می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر گیتی دارای عضویت در سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 133184 است. دکتر گیتی عضو هیات علمی دانشگاه شیراز نیز هستند. ایشان دارنده بورد تخصصی پروتزهای دندانی نیز می باشند. دکتر راشین گیتی جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • پروتز دندان
 • ایمپلنت دندان
 • اصلاح طرح لبخند
 • بلیچینگ دندان

آدرس: شیراز، تقاطع ستارخان و مطهری شمالی، ساختمان خضرا 2، طبقه 3، واحد 35

شماره تماس: 07136494644

دکتر مهدی مرادی سروستانی

دکتر مهدی مرادی سروستانی

دکتر سروستانی ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تحصیل کرده اند. دکتر سروستانی دارای بیش از 12 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان از به روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارها در کار خود استفاده می کنند. دکتر سروستانی دارای دانش، مهارت و تجربه بالایی در این حیطه می باشند. دکتر مهدی مرادی سروستانی جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • پروتز دندان
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: شیراز، قدوسی غربی، بعد از کوچه 23، ساختمان آنا

شماره تماس: 07136329133

دکتر مژگان اقبالی

دکتر مژگان اقبالی

دکتر اقبالی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 87607 است. دکتر اقبالی دارای بیش از 21 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر اقبالی به کیفیت کار خود بسیار اهمیت می دهند‌. به همین منظور از مواد جدید و به روز استفاده می کنند. دکتر مژگان اقبالی حزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • عصب کشی دندان
 • درمان ریشه دندان
 • پروتز دندان

آدرس: شیراز، خیابان اسد آبادی (پستچی)، نبش کوچه 3، ساختمان اهورا، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 07132341094

دکتر معین هنرور

دکتر معین هنرور

دکتر هنرور متخصص درمان ریشه دندان می باشند. ایشان دارای 12 سال سابقه کاری در این حیطه کاری می باشند. شماره نظام پزشکی دکتر هنرور 136500 است. همچنین ایشان عضو انجمن اندودنتیست های آمریکا نیز می باشند. دکتر هنرور بسیار اخلاق مدار می باشند و به کیفیت کار اامیت زیادی می دهند. دکتر معین هنرور جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان عقل
 • ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه
 • درمان ریشه دندان

آدرس: شیراز، معالی آباد، ابتدای دوستان، ساختمان الوند، طبقه 1، واحد 104

شماره تماس: 07136340570

دکتر سیروس قاسمی

دکتر سیروس قاسمی

دکتر قاسمی ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان دارای فلوشیپ ایمپلنت نیز می باشند. دکتر قاسمی دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. ایشان دارای بیش از 25 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر قاسمی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 726112 است . دکتر سیروس قاسمی جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • اصلاح طرح لبخند
 • درمان ریشه دندان

آدرس: شیراز، زرگری، نبش کوچه 18، مجتمع مدیکال، طبقه 2، واحد 21

شماره تماس: 07136275170

دکتر علیرضا اقبال

دکتر علیرضا اقبال

دکتر اقبال جراح دندانپزشک می باشند. ایشان دارنده مسترشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشگاه آخن می باشند. دکتر اقبال در کار خود از تجهیزات و ابزارهای مدرن و نوین استفاده می کنند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر اقبال دارای عضویت در سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 94978 است. دکتر علیرضا اقبال جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • پروتز دندان

آدرس: شیراز، قصرالدشت، رو به روی مخابرات ولیعصر، ساختمان پلاتین، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 07136291189

دکتر مهدی خادمه الرسول

دکتر مهدی خادمه الرسول

دکتر خادمه الرسول متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان دارای فلوشیپ ایمپلنت های دندانی نیز می باشند. دکتر خادمه الرسول عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 121478 است. دکتر خادمه الرسول خدماتی با کیفیت بالا را به بیماران خود ارائه می دهند. ایشان در کار خود بسیار ماهر و دقیق می باشند. دکتر مهدی خادمه الرسول جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی پیوند لثه
 • پروتز دندان
 • لمینت دندان

آدرس: شیراز، قصرالدشت، چهارراه زرگری، نبش کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه 3، واحد 32

شماره تماس: 07136280650

دکتر ندا نصر

دکتر ندا نصر

دکتر نصر متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر نصر دارای بیش از 19 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 104019 است. دکتر ندا نصر جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • لیفت لثه
 • پروتز دندان

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، قبل از پل زرگری، نبش کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه 3، واحد 35

شماره تماس: 07136280499

دکتر مریم ایزدی

دکتر مریم ایزدی

دکتر ایزدی جراح دندانپزشک می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر ایزدی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. شماره نظام پزشکی ایشان 135084 است. دکتر ایزدی در کار خود بسیار صبور و دقیق هستند. همچنین از تجهیزات و تکنیک های نوین و به روز استفاده می کنند. دکتر مریم ایزدی جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • پروتز دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 20، رو به روی خیابان برق، جنب مرکز خرید، داخل کوچه، طبقه 2

شماره تماس: 09177878808

مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان نیز مانند سایر روش های درمانی و زیبایی دارای معایب و مزایای مختص به خود می باشد. برخی از مزایای ایمپلنت دندان شامل موارد زیر می باشد:

عدم تحلیل استخوان: اصلی ترین مزیت کاشت ایمپلنت دندان، جلوگیری از تحلیل استخوان فک می باشد. هنگامی که دندان ها در فک وجود نداشته باشند، استخوان فک به مرور زمان تحلیل می رود. این امر موجب ضعیف شدن فک می شود. همچنین بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز با کاشت ایمپلنت دندان برای شما، از ایجاد بیماری های پاتولوژیک جلوگیری می کند.

طول عمر بالا: از دیگر ویژگی های ایمپلنت دندان، می توان به ماندگاری و طول عمر بالای آن اشاره کرد. جالب است بداید که ایمپلنت های دندانی دارای بیش از 25 سال ماندگاری می باشند‌ همچنین شما با مراقبت صحیح از ایمپلنت ها، می توانید ماندگاری آن را افزایش دهید.

ایجاد تقارن صورت: در زمانی که دندان ها وجود نداشته باشند، حالت لب ها تغییر می کند. این امر موجب ایجاد تغییرات در صورت نیز می شود و تقارن صورت به هم می ریزد. بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز با کاشت ایمپلنت برای شما، جای خالی دندان ها را پر می کند. این امر موجب می شود تا لب ها و همچنین صورت دچار تغییر نشود و تقارن آن بر هم نریزد.

ظاهری طبیعی: یکی از مزیت های مهمی که موجب محبوبیت ایمپلنت ها می شود، ظاهر طبیعی آن ها می باشد. جالب است بدانید که ایمپلنت های دندانی ظاهری کاملا مشابه با دندان های طبیعی دارند.

مزایای ایمپلنت دندان

معایب ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان در کنار مزایای خود، دارای معایب و عوارضی نیز می باشد. برخی از عوارض آن شامل موارد زیر می شود:

نیازمند عمل جراحی: همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد، بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز برای جایگذاری میله های ایمپلنت در استخوان فک، از عمل جراحی استفاده می کنند. البته در مواقعی که استخوان فک دارای تراکم مطلوب باشد، نیازی به جراحی نیست.

قیمت بالا: از دیگر معایب ایمپلنت دندان، می توان به هزنیه بالای آن اشاره کرد. البته با توجه به ماندگاری آن، این قیمت کاملا مقرون به صرفه می باشد. توجه داشته باشید که دیگر روش های جایگزنی دندان مانند بریج، روش هایی دوره ای می باشند و شما پس از چند سال باید دوباره هزینه کنید تا از آن ها استفاده کنید.

دوره نقاهت طولانی: بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز 3 الی 6 ماه زمان برای جوش خوردن ایمپلنت ها با استخوان فک را لازم می داند. این زمان طولانی یکی از معایب و عوارض کاشت ایمپلنت دندان می باشد. شما در صورت انجام این کار باید صبور باشید.

کلام آخر

ایمپلنت دندان یکی از روش های جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد. شما با استفاده از ایمپلنت می توانید تقارن و زیبایی را به صورت خود برگردانید. همچنين شایان به ذکر است که ایمپلنت های دندانی ظاهری کاملا طبیعی دارند. جالب است بدانید استفاده از ایمپلنت و جایگزین کردن دندان های از دست رفته، موجب افزایش حس اعتماد به نفس نیز می شود.

ما در این مقاله بهترین دکتر ایمپلنت در شیراز را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا