جراحی لثه

10 تا از بهترین دکتر لثه در شیراز❤️【سال1403】⚡

یکی از درمان های شایع در دندانپزشکی درمان لثه و بیماری های مرتبط با آن است. درمان یا جراحی لثه که با نام پریودنتال هم شناخته می شود به رفع التهاب، عفونت و برخی بیماری های شدید لثه کمک می کند. برای درمان لثه دندانپزشک باید تخصص این کار را داشته باشد و به همین علت مراجعه به بهترین دکتر لثه در شیراز برای نتیجه گیری بهتر توصیه می شود. در این مقاله قصد داریم تا در مورد انواع بیماری های لثه و علت آن اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. چنانچه علاقه دارید در این زمینه بیشتر بدانید، در ادامه با ما همراه باشید.

معیار انتخاب بهترین دکتر لثه در شیراز

انتخاب بهترین جراح لثه برای افرادی که قصد دارند برای اولین بار لثه‌های خود را جراحی کنند، یک انتخاب مشکل و پر دغدغه است. جراحی لثه جزو آن دسته از جراحی ‌هایی است که نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد؛ به طوری که کوچک ترین اشتباه در انجام فرایند جراحی لثه می ‌تواند مشکلات را برای شما تا پایان عمر به همراه داشته باشد.  از این رو اگر قصد جراحی لثه‌ های خود را دارید، بایستی با در نظر گرفتن یک سری موارد و انجام تحقیقات کافی در میان دندانپزشکان متخصص در محل زندگی ‌تان بهترین جراح لثه را انتخاب کنید.

دارا بودن مهارت و تخصص کافی

مهارت دندانپزشکی جراح مهم‌ ترین فاکتور انتخاب بهترین جراح لثه می‌ باشد. از این رو لازم است نام متخصصان با تجربه و دندانپزشکانی که تحصیلات کامل و سوابق کافی در زمینه جراحی لثه را دارند در یک لیست یادداشت کرده تا گستره انتخاب ‌های شما کاهش پیدا کرده و بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

ارتباط موثر و سازنده با پرسنل

بهترین دکتر لثه در شیراز علاوه بر آنکه با بیماران بایستی ارتباطی خوب و نزدیک برقرار کند، حتما باید برای همکاران خود نیز ارزش قائل باشد. چرا که در انجام عمل جراحی، به جز جراح و متخصص اصلی دستیاران  دیگری نیز وجود دارند که اگر ارتباط جراح با آن‌ها ارتباط خوب و سازنده نباشد ممکن است موفقیت‌آمیز بودن نتیجه عمل جراحی را با خطر روبه رو کند.

همراهی با بیماران از نظر مالی

جراحی لثه جزو آن دسته جراحی‌ هایی است که از نظر مالی بار سنگینی را به دوش بیماران تحمیل می‌ کند. از این رو بهترین جراح لثه شخصی است که تا حد امکان این هزینه‌ها را کاهش داده و با کمترین دستمزد بهترین نتیجه را در عمل جراحی لثه برای بیمار به ارمغان بیاورد.

افزایش دانش بیماران در زمینه بیماری های لثه

بهترین متخصص درمان لثه کسی است که به بیماران خود آموزش ‌های لازم را ارائه و و سوالات آن‌ ها را به طور کامل پاسخ دهد. مسائل و نکاتی که بهترین جراح لثه می‌ تواند آن‌ها را به بیماران گوشزد کند مسائلی هستند که در زمینه‌های رعایت بهداشت دهان و دندان، نکات مراقبت از لثه، نکات پیشگیری از عفونت‌ های لثه و غیره می ‌باشد. بنابراین پزشک جراحی را انتخاب کنید آگاهی شما را در رابطه با عمل جراحی و اعمالی که قبل و پس از آن بایستی انجام دهید ارتقا می‌بخشد.

اگر شما قصد درمان لثه خود را دارید و ساکن شیراز هستید، برای انجام این کار و گرفتن مشاوره می توانید به بهترین دندانپزشک در شیراز هم مراجعه کنید. بهترین دکتر لثه در شیراز توانایی انجام درمان ها و همچنين جراحی های مختلف لثه را دارد. دوره تخصصی جراحی لثه شامل 3 سال می باشد.

معیار انتخاب بهترین دکتر لثه در شیراز

انواع بیماری لثه

همان طور که در مطالب بالا گفته شد، بیماری های لثه دارای انواع گوناگونی می باشد. برخی از این بیماری ها شامل موارد زیر می باشد:

سیاه شدن لثه: از جمله بیماری های شایع لثه، می توان به سیاه شدن لثه اشاره کرد. معمولا این بیماری به دلیل استفاده از بعضی داروها و همچنین سیگار و دخانیات به وجود می آید. در هنگام بروز این بیماری، رنگ لثه شروع به تغییر و دگرگونی می کند. شما برای درمان این نوع بیماری می توانید به بهترین دکتر لثه در شیراز مراجعه کنید.

عقب رفتگی لثه: هنگامی که با افزایش سن رو به رو شوید، امکان عقب رفتگی لثه وجود دارد. این امر موجب نمایان شدن ریشه دندان ها می شود. همچنین امکان دارد با مرور زمان، ریشه دندان ها نیز دچار پوسیدگی و یا عفونت شود. شما با رعایت کردن بهداشت دهان و دندان ها می توانید از ایجاد این بیماری جلوگیری کنید.

بیماری لوکوپلاکیا: از عوارض این بیماری می توان به ایجاد لکه های سفید در دهان، زبان و لثه اشاره کرد. معمولا مصرف سیگار از عوامل مهم ایجاد این بیماری می باشد. در حالت عادی این لکه ضرری برای بدن ندارند. البته توجه داشته باشید که امکان دارد باعث ایجاد سرطان دهان شوند. بهتر است در صورت بروز این لکه ها، به بهترین دکتر لثه در شیراز مراجعه کنید.

سفید شدن لثه: از دیگر بیماری های مهم لثه، می توان به سفید شدن لثه اشاره کرد‌. در حالت عادی رنگ لثه ها صورتی می باشد. در هنگام وجود این بیماری، لثه ها تغییر رنگ داده و به رنگ سفید در می آیند. در این مواقع لثه ها دچار تورم و یا زخم می شوند.

10 تا از بهترین دکتر لثه در شیراز به همراه آدرس مطب شامل لیست زیر است:

نام پزشکآدرس مطب
دکتر مرضیه کیخاییشیراز، خیابان قصرالدشت، قم آباد
دکتر فاطمه مولودیشیراز، خیابان قصرالدشت
دکتر مهدی مصلی نژادشیراز، خیابان انقلاب اسلامی (مشیر فاطمی)
دکتر هنگامه خسروپناهشیراز، خیابان فلسطین
دکتر فرحناز فرخی نیاشیراز، خیابان ملاصدرا

10 تا از بهترین دکتر لثه در شیراز را بشناسید!

دکتر مرضیه کیخایی

دکتر مرضیه کیخایی

دکتر کیخایی متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز هستند. دکتر کیخایی بورد تخصصی جراحی لثه (پریودانتیکس) را دارا می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 123143 می باشد. دکتر مرضیه کیخایی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • جراحی دندان عقل
 • عصب کشی دندان
 • ایمپلنت دندان

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، قم آباد، دانشکده دندانپزشکی

دکتر فاطمه مولود

دکتر فاطمه مولودی

دکتر مولودی متخصص جراحی لثه و همچنین ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر مولودی دارنده 17 سال سابقه کاری در این حیطه هستند. ایشان در کار خود بسیار حرفه ای و دقیق می باشند. دکتر فاطمه مولودی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • کاشت ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه
 • پیوند لثه
 • جراحی زیبایی لثه

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 57، ساختمان الماس، طبقه 5، واحد 505

دکتر مهدی مصلی نژاد

دکتر مهدی مصلی نژاد

دکتر مصلی نژاد متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر مصلی نژاد عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 27245 می باشد. دکتر مصلی نژاد دارای 35 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر مهدی مصلی نژاد جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی لثه
 • پیوند لثه
 • ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه

آدرس: شیراز، خیابان انقلاب اسلامی (مشیر فاطمی)، جنب بیمارستان شهر

دکتر هنگامه خسروپناه

دکتر هنگامه خسروپناه

دکتر خسروپناه دارای تخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز هستند. دکتر خسروپناه در سازمان نظام پزشکی ایران عضو می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 25073 است. دکتر خسروپناه دارای بیش از 37 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان در کار خود بسیار اخلاق مدار می باشند. دکتر هنگامه خسروپناه جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • جراحی دندان نهفته
 • ایمپلنت دندان
 • پیوند لثه

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، رو به روی مسجد امام حسین (ع)، مطب دکتر هنگامه خسروپناه

دکتر فرحناز فرخی نیا

دکتر فرحناز فرخی نیا

دکتر فرخی نیا دوره عمومی دندانپزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده اند. ایشان دوره عمومی دندانپزشکی را در سال 1368 به اتمام رسانده اند. سپس در آزمون تخصصی شرکت کرده و وارد گرایش پریودنتولوژی شده اند. ایشان دوره تخصصی را نیز در سال 1379 به پایان رسانده اند. دکتر فرخی نیا دارای فلوشیپ ایمپلنت های دندانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند. دکتر فرحناز فرخی نیا جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • پیوند لثه
 • جراحی فلپ لثه
 • جراحی زیبایی لثه
 • جراحی افزایش طول تاج

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه 4، ساختمان پزشکی ملاصدرا، طبقه 5، مطب دکتر فرحناز فرخی نیا

دکتر زینب بهبود

دکتر زینب بهبود

دکتر بهبود متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 132198 می باشد. دکتر بهبود در کار خود بسیار صبور و خوش برخورد می باشند. ایشان از تجهیزات و ابزارهای مدرن و به روز در کار خود استفاده می کنند. دکتر زینب بهبود جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی لثه
 • پیوند لثه
 • لیفت لثه
 • ایمپلنت دندان

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل هفت تیر و فلسطین، رو به روی کوچه 3، ساختمان 65، طبقه 3، واحد 6

دکتر فرین کیانی یزدی

دکتر فرین کیانی یزدی

دکتر کیانی دارای تخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر کیانی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 27403 می باشد. دکتر کیانی دانش، تخصص و مهارت بالایی در کار خود دارند. همچنین از تکنیک ها و ابزارهای نوین در کار خود استفاده می کنند. دکتر فرین کیانی یزدی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • پیوند لثه
 • جراحی زیبایی لثه
 • ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، هدایت غربی، ساختمان پرنس، طبقه 2، واحد 6

دکتر محسن جاحی محمدتقی صیرفی

دکتر محسن حاجی محمدتقی صیرفی

دکتر صیرفی متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر صیرفی دارای بیش از 39 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 23010 است. دکتر صیرفی در کار خود بسیار دقیق و حرفه ای می باشند. دکتر محسن جاحی محمدتقی صیرفی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • پیوند لثه
 • ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه
 • جراحی افزایش طول تاج

آدرس: شیراز، خیابان خلیلی، بلوار شهید آوینی، کوچه 1، ساختمان راستی، طبقه 2

دکتر ندا نصر

دکتر ندا نصر

دکتر نصر متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر نصر عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. شماره نظام پزشکی ایشان 104019 است. دکتر نصر دارای بیش از 19 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان در کار خود بسیار اخلاق مدار و همچنین مبانی آداب می باشند. دکتر نصر دارای مهارت و دانش بالایی می باشند. دکتر ندا نصر جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • پیوند لثه
 • درمان تحلیل لثه
 • لیفت لثه
 • جراحی زیبایی لثه

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه 3، واحد 35

دکتر مهرداد لطف آذر

دکتر مهرداد لطف آذر

دکتر لطف آذر متخصص جراحی لثه ( پریودانتیکس) می باشند. ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز هستند. دکتر لطف آذر دارنده عضویت در سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 49790 است. دکتر لطف آذر از تجهیزات و تکنیک های نوین و مدرن در کار خود استفاده می کنند. ایشان بسیار اخلاق مدار نیز می باشند. دکتر مهرداد لطف آذر جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی لثه
 • جراحی دهان
 • پیوند لثه
 • لیفت لثه

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه)، بین خیابان معدل و اردیبهشت، مطب دکتر مهرداد لطف آذر

علت بیماری های لثه

در حالت کلی بیماری های لثه دارای علت های متفاوتی می باشد. در صورت بروز این علامت ها، می توانید به بهترین دکتر لثه در شیراز مراجعه کنید. از مهم ترین این علت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برخی از افراد، از داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند. در بعضی مواقع امکان دارد که مصرف این نوع داروها موجب خون ریزی لثه در زمان استفاده از مسواک شوند.
 2. تغیرات هورمونی در بعضی از افراد، موجب ایجاد بیماری های لثه ای می شود. به همین دلیل امکان دارد که بانوان باردار، در هنگام مسواک زدن دچار خون ریزی لثه می شوند. شایان به ذکر است که به منظور کسب اطمینان از سلامت لثه، به بهترین دکتر لثه در شیراز مراجعه کنند.
 3. در بعضی مواقع امکان دارد که ریشه های دندانی دچار مشکلات مختلف شوند. در صورتی که به مشکلات ریشه دندان ها رسیدگی نشود، ممکن است به لثه ها آسیب وارد کنند و موجب ایجاد بیماری های لثه ای شوند.
علت بیماری های لثه

انواع جراحی لثه

هنگامی که به بیماری های لثه اهمیت داده نشود و به روش درست درمان نشوند، به جراحی لثه نیاز پیدا می کنید. برخی از انواع جراحی های لثه شامل موارد زیر می باشد:

جراحی بازسازی لثه: در طی انجام این جراحی، بافت لثه را برش می دهند. سپس باکتری ها و آلودگی ها را خارج می کنند. در مرحله بعدی، در قسمت برش زده شده از پروتئین های تحریک کننده استفاده می کنند. در آخر بافت لثه را بخیه می زنند.

پیوند بافت نرم: از دیگر جراحی های مهم ، می توان به پیوند بافت نرم اشاره کرد. به منظور انجام این عمل، قسمتی از لثه را بر می دارند و در جای دیگری از لثه جایگذاری می کنند. این امر موجب بازسازی لثه می شود. دکتر لثه با انجام این کار، از پدیدار شدن ریشه دندان ها در قسمت هایی از لثه جلوگیری می کند.

جراحی افزایش طول تاج دندان: بهترین دکتر لثه در شیراز، در هنگام وجود لبخند لثه ای و همچنین رشد بیش از حد بافت لثه، از این نوع جراحی استفاده می کند. در طی انجام این عمل جراحی، قسمتی از لثه را بر می دارند. این امر موجب کوتاه شدن لثه و همچنین از بین رفتن لبخند لثه ای می شود.

چکیده مطلب

امروزه و به لطف پیشرفت های چشمگیر در حوزه دندانپزشکی امکان پیشگیری و درمان انواع بیماری های دهان و دندان از جمله مشکلات لثه به راحتی امکانپذیر است. مشکلات و بیماری های لثه به دلایل مختلف از جمله بالا رفتن سن، عوامل ژنتیکی یا استفاده از مسواک نامناسب اتفاق می افتد. زمانی که شما التهاب یا هر مشکل غیرعادی در لثه های خود احساس کردید باید در اولین فرصت به بهترین دکتر لثه در شیراز مراجعه و درمان خود را آغاز کنید.

لثه بخش مهمی از اجزای فک شناخته می شود. به همین دلیل در این مقاله تلاش کردیم تا انواع روش های درمان و جراحی لثه را برای شما عزیزان بازگو کنیم. نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه در سایت ایران دنتال با ما در میان بگذارید.

3.8/5 - (30 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا