جراحی لثه

بهترین دکتر لثه در شیراز【سال1402】⭐ + لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر لثه در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم. بیماری های مربوط به دهان و دندان ها بسیار زیاد می باشند. برخی از این دسته از بیماری ها موجب عفونی شدن لثه نیز می شوند. بیماری های لثه نیز دارای طیف گسترده ای می باشند. هر کدام از این نوع بیماری ها، دارای علت های گوناگون هستند. جالب است بدانید که وجود بیماری های لثه ای، موجب از بین رفتن دندان ها نیز می شود. برای آشنایی بیش تر با بیماری های لثه و انواع آن، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

دکتر لثه کیست؟

در واقع دندانپزشکان پس از پایان دوره عمومی دندانپزشکی خود، می توانند در آزمون تخصصی شرکت کنند. این دسته از دندانپزشکان پس از قبولی در آزمون، می توانند وارد گرایش جراحی لثه شوند. بهترین دکتر لثه در شیراز به تشخیص، پیشگیری و درمان بیمای های مختلف لثه می پردازد. جالب است بدانید که این دسته از متخصصان در حیطه ایمپلنت دندان نیز دارای تبحر و مهارت می باشند.

همچنین اگر شما قصد انجام ایمپلنت دندان را دارید و ساکن تهران هستید، برای انجام این کار می توانید به بهترین دکتر ایمپلنت در تهران مراجعه کنید. بهترین دکتر لثه در شیراز توانایی انجام درمان ها و همچنين جراحی های مختلف لثه را دارد. دوره تخصصی جراحی لثه شامل 3 سال می باشد.

دکتر لثه کیست؟

انواع بیماری لثه

همان طور که در مطالب بالا گفته شد، بیماری های لثه دارای انواع گوناگونی می باشد. برخی از این بیماری ها شامل موارد زیر می باشد:

سیاه شدن لثه: از جمله بیماری های شایع لثه، می توان به سیاه شدن لثه اشاره کرد. معمولا این بیماری به دلیل استفاده از بعضی داروها و همچنین سیگار و دخانیات به وجود می آید. در هنگام بروز این بیماری، رنگ لثه شروع به تغییر و دگرگونی می کند. شما برای درمان این نوع بیماری می توانید به بهترین دکتر لثه در شیراز مراجعه کنید.

عقب رفتگی لثه: هنگامی که با افزایش سن رو به رو شوید، امکان عقب رفتگی لثه وجود دارد. این امر موجب نمایان شدن ریشه دندان ها می شود. همچنین امکان دارد با مرور زمان، ریشه دندان ها نیز دچار پوسیدگی و یا عفونت شود. شما با رعایت کردن بهداشت دهان و دندان ها می توانید از ایجاد این بیماری جلوگیری کنید. همچنین در صورتی که دارای دندان هایی با ریشه عفونی می باشید و ساکن تهران هستید، می توانید به بهترین دندانپزشک درمان ریشه در تهران مراجعه کنید.

بیماری لوکوپلاکیا: از عوارض این بیماری می توان به ایجاد لکه های سفید در دهان، زبان و لثه اشاره کرد. معمولا مصرف سیگار از عوامل مهم ایجاد این بیماری می باشد. در حالت عادی این لکه ضرری برای بدن ندارند. البته توجه داشته باشید که امکان دارد باعث ایجاد سرطان دهان شوند. بهتر است در صورت بروز این لکه ها، به بهترین دکتر لثه در شیراز مراجعه کنید.

سفید شدن لثه: از دیگر بیماری های مهم لثه، می توان به سفید شدن لثه اشاره کرد‌. در حالت عادی رنگ لثه ها صورتی می باشد. در هنگام وجود این بیماری، لثه ها تغییر رنگ داده و به رنگ سفید در می آیند. در این مواقع لثه ها دچار تورم و یا زخم می شوند.

10 تا از بهترین دکتر لثه در شیراز را بشناسید!

دکتر مرضیه کیخایی

دکتر مرضیه کیخایی

دکتر کیخایی متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز هستند. دکتر کیخایی بورد تخصصی جراحی لثه (پریودانتیکس) را دارا می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 123143 می باشد. دکتر مرضیه کیخایی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • جراحی دندان عقل
 • عصب کشی دندان
 • ایمپلنت دندان

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، قم آباد، دانشکده دندانپزشکی

شماره تماس: 07136263193

دکتر فاطمه مولود

دکتر فاطمه مولودی

دکتر مولودی متخصص جراحی لثه و همچنین ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر مولودی دارنده 17 سال سابقه کاری در این حیطه هستند. ایشان در کار خود بسیار حرفه ای و دقیق می باشند. دکتر فاطمه مولودی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • کاشت ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه
 • پیوند لثه
 • جراحی زیبایی لثه

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 57، ساختمان الماس، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 07136293478

دکتر مهدی مصلی نژاد

دکتر مهدی مصلی نژاد

دکتر مصلی نژاد متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر مصلی نژاد عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 27245 می باشد. دکتر مصلی نژاد دارای 35 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر مهدی مصلی نژاد جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی لثه
 • پیوند لثه
 • ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه

آدرس: شیراز، خیابان انقلاب اسلامی (مشیر فاطمی)، جنب بیمارستان شهر

شماره تماس: 07132335879

دکتر هنگامه خسروپناه

دکتر هنگامه خسروپناه

دکتر خسروپناه دارای تخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز هستند. دکتر خسروپناه در سازمان نظام پزشکی ایران عضو می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 25073 است. دکتر خسروپناه دارای بیش از 37 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان در کار خود بسیار اخلاق مدار می باشند. دکتر هنگامه خسروپناه جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • جراحی دندان نهفته
 • ایمپلنت دندان
 • پیوند لثه

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، رو به روی مسجد امام حسین (ع)، مطب دکتر هنگامه خسروپناه

شماره تماس: 0716263193

دکتر فرحناز فرخی نیا

دکتر فرحناز فرخی نیا

دکتر فرخی نیا دوره عمومی دندانپزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده اند. ایشان دوره عمومی دندانپزشکی را در سال 1368 به اتمام رسانده اند. سپس در آزمون تخصصی شرکت کرده و وارد گرایش پریودنتولوژی شده اند. ایشان دوره تخصصی را نیز در سال 1379 به پایان رسانده اند. دکتر فرخی نیا دارای فلوشیپ ایمپلنت های دندانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند. دکتر فرحناز فرخی نیا جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • پیوند لثه
 • جراحی فلپ لثه
 • جراحی زیبایی لثه
 • جراحی افزایش طول تاج

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه 4، ساختمان پزشکی ملاصدرا، طبقه 5، مطب دکتر فرحناز فرخی نیا

شماره تماس: 0736473310

دکتر زینب بهبود

دکتر زینب بهبود

دکتر بهبود متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 132198 می باشد. دکتر بهبود در کار خود بسیار صبور و خوش برخورد می باشند. ایشان از تجهیزات و ابزارهای مدرن و به روز در کار خود استفاده می کنند. دکتر زینب بهبود جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی لثه
 • پیوند لثه
 • لیفت لثه
 • ایمپلنت دندان

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل هفت تیر و فلسطین، رو به روی کوچه 3، ساختمان 65، طبقه 3، واحد 6

شماره تماس: 09385918991

دکتر فرین کیانی یزدی

دکتر فرین کیانی یزدی

دکتر کیانی دارای تخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر کیانی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 27403 می باشد. دکتر کیانی دانش، تخصص و مهارت بالایی در کار خود دارند. همچنین از تکنیک ها و ابزارهای نوین در کار خود استفاده می کنند. دکتر فرین کیانی یزدی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • پیوند لثه
 • جراحی زیبایی لثه
 • ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، هدایت غربی، ساختمان پرنس، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 07132360590

دکتر محسن جاحی محمدتقی صیرفی

دکتر محسن حاجی محمدتقی صیرفی

دکتر صیرفی متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر صیرفی دارای بیش از 39 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 23010 است. دکتر صیرفی در کار خود بسیار دقیق و حرفه ای می باشند. دکتر محسن جاحی محمدتقی صیرفی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • پیوند لثه
 • ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه
 • جراحی افزایش طول تاج

آدرس: شیراز، خیابان خلیلی، بلوار شهید آوینی، کوچه 1، ساختمان راستی، طبقه 2

شماره تماس: 07136276811

دکتر ندا نصر

دکتر ندا نصر

دکتر نصر متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر نصر عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. شماره نظام پزشکی ایشان 104019 است. دکتر نصر دارای بیش از 19 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان در کار خود بسیار اخلاق مدار و همچنین مبانی آداب می باشند. دکتر نصر دارای مهارت و دانش بالایی می باشند. دکتر ندا نصر جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • پیوند لثه
 • درمان تحلیل لثه
 • لیفت لثه
 • جراحی زیبایی لثه

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه 3، واحد 35

شماره تماس: 07137280499

دکتر مهرداد لطف آذر

دکتر مهرداد لطف آذر

دکتر لطف آذر متخصص جراحی لثه ( پریودانتیکس) می باشند. ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز هستند. دکتر لطف آذر دارنده عضویت در سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 49790 است. دکتر لطف آذر از تجهیزات و تکنیک های نوین و مدرن در کار خود استفاده می کنند. ایشان بسیار اخلاق مدار نیز می باشند. دکتر مهرداد لطف آذر جزو یکی از بهترین دکتر لثه در شیراز می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی لثه
 • جراحی دهان
 • پیوند لثه
 • لیفت لثه

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه)، بین خیابان معدل و اردیبهشت، مطب دکتر مهرداد لطف آذر

شماره تماس: 07132317791

علت بیماری های لثه

در حالت کلی بیماری های لثه دارای علت های متفاوتی می باشد. در صورت بروز این علامت ها، می توانید به بهترین دکتر لثه در شیراز مراجعه کنید. از مهم ترین این علت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برخی از افراد، از داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند. در بعضی مواقع امکان دارد که مصرف این نوع داروها موجب خون ریزی لثه در زمان استفاده از مسواک شوند.
 2. تغیرات هورمونی در بعضی از افراد، موجب ایجاد بیماری های لثه ای می شود. به همین دلیل امکان دارد که بانوان باردار، در هنگام مسواک زدن دچار خون ریزی لثه می شوند. شایان به ذکر است که به منظور کسب اطمینان از سلامت لثه، به بهترین دکتر لثه در شیراز مراجعه کنند.
 3. در بعضی مواقع امکان دارد که ریشه های دندانی دچار مشکلات مختلف شوند. در صورتی که به مشکلات ریشه دندان ها رسیدگی نشود، ممکن است به لثه ها آسیب وارد کنند و موجب ایجاد بیماری های لثه ای شوند.
علت بیماری های لثه

انواع جراحی لثه

هنگامی که به بیماری های لثه اهمیت داده نشود و به روش درست درمان نشوند، به جراحی لثه نیاز پیدا می کنید. برخی از انواع جراحی های لثه شامل موارد زیر می باشد:

جراحی بازسازی لثه: در طی انجام این جراحی، بافت لثه را برش می دهند. سپس باکتری ها و آلودگی ها را خارج می کنند. در مرحله بعدی، در قسمت برش زده شده از پروتئین های تحریک کننده استفاده می کنند. در آخر بافت لثه را بخیه می زنند.

پیوند بافت نرم: از دیگر جراحی های مهم ، می توان به پیوند بافت نرم اشاره کرد. به منظور انجام این عمل، قسمتی از لثه را بر می دارند و در جای دیگری از لثه جایگذاری می کنند. این امر موجب بازسازی لثه می شود. دکتر لثه با انجام این کار، از پدیدار شدن ریشه دندان ها در قسمت هایی از لثه جلوگیری می کند.

جراحی افزایش طول تاج دندان: بهترین دکتر لثه در شیراز، در هنگام وجود لبخند لثه ای و همچنین رشد بیش از حد بافت لثه، از این نوع جراحی استفاده می کند. در طی انجام این عمل جراحی، قسمتی از لثه را بر می دارند. این امر موجب کوتاه شدن لثه و همچنین از بین رفتن لبخند لثه ای می شود.

کلام آخر

عوامل مختلفی موجب ایجاد بیماری های لثه ای می شوند. شایع ترین این عوامل، مصرف بیش از حد سیگار می باشد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی به راحتی می توان بیماری های لثه را درمان کرد. در صورتی که این نوع بیماری ها پیشرفته شوند، از جراحی لثه استفاده می کنند.

ما در این مقاله بهترین دکتر لثه در شیراز را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا