ایمپلنت

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج⚡【سال1403】⭐️

در این مقاله ما تلاش داریم تا بهترین دکتر ایمپلنت در کرج را به شما معرفی کنیم. ایمپلنت دندان یکی از روش های محبوب درمانی برای جایگزینی دندان های از بین رفته است. ایمپلنت دندان برای پر کردن جای خالی دندان ها می باشد که در این روش پزشک متخصص با استفاده از یک میله کوچک پیچی، ایمپلنت را داخل استخوان فک قرار می دهد در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان یک روش درمانی است که برای جایگزینی دندان های از بین رفته و یا آسیب دیده انجام می شود. این روش با استفاده از یک پیچ و مهره که به عنوان پایه استفاده می شود، دندان جدید را در محل دندان از بین رفته قرار می دهد. در این روش، بهترین جراح دندانپزشک در کرج ابتدا پایه را در محل دندان قبلی قرار می دهد، سپس در مرحله بعدی یک سری عملیات جراحی برای قرار دادن پیچ و مهره در فک صورت می گیرد، پس از جایگزینی پایه دندان جدید روی پایه قرار می گیرد و با استفاده از پوشش های مختلف، به دندان های دیگر شبیه سازی می شود.

ایمپلنت دندان به دلیل مزایای بسیار زیاد خود یک روش درمانی بسیار محبوب شده است. از جمله مزایای این روش، می توان به طول عمر بالا، استحکام بسیار بالا، قابلیت خوردن غذاهای سخت و نرم، ظاهر طبیعی و قابلیت تمیز کردن آسان اشاره کرد. هرچند که این روش درمانی دارای مزایای بسیار زیادی است، اما در برخی موارد ممکن است با مشکلاتی همراه باشد.

به عنوان مثال، در برخی موارد پایه ممکن است به دلیل عدم تطابق با بافت فک، رد شود یا درد و عفونت در محل پیچ و مهره رخ دهد، برای جلوگیری از این مشکلات، بهتر است قبل از شروع درمان، با پزشک خود مشورت کنید و در مورد مزایا و معایب این روش اطلاعات داشته باشید. همچنین، پس از جایگزینی دندان با استفاده از این روش، بهتر است به دنبال نکات بهداشتی مناسبی برای مراقبت از دندان های جدید خود باشید.برای انجام خدمات ایمپلنت می توانید به بهترین دکتر ایمپلنت در تهران مراجعه کنید.

ویژگی بهترین دکتر ایمپلنت در کرج

ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت شامل موارد زیر می باشد:

تجربه و تخصص: بهترین دکتر ایمپلنت باید دارای تجربه و تخصص کافی در این زمینه باشد و قادر باشد به راحتی با هر نوع مشکلی که در حین درمان بوجود می آید، برخورد کند.

استفاده از تجهیزات پیشرفته: دکتر ایمپلنت باید از تجهیزات پیشرفته و جدید استفاده کند تا بتواند به بهترین شکل ممکن درمان را انجام دهد.

برخورداری از روابط خوب با بیماران: بهترین دکتر ایمپلنت باید روابط خوب با بیماران خود داشته باشد و به سوالات انها پاسخ دهد.

توانایی در تشخیص و درمان مشکلات: بهترین دکتر ایمپلنت باید توانایی تشخیص و درمان مشکلات مربوط به ایمپلنت دندان را داشته باشد.

رعایت اصول بهداشتی: بهترین دکتر ایمپلنت باید اصول بهداشتی را رعایت کند و به بیماران خود آموزش دهد که چگونه از دندان های خود مراقبت کنند.

مدرک تحصیلی: پزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه ها دریافت کرده باشد.

موقعیت مکانی: موقعیت مکانی مطب و یا موقعیت مکانی بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج که پزشک در انجا فعالیت می کند باید در منطقه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی با وسایل نقلیه عمومی و یا شخصی برای انجام خدمات مراجعه کنند.

مجوز طبابت: پزشک متخصص باید مجوز طبابت داشته باشد و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت در کرج در جدول زیر لیست شده است:

✅ سطح دندانپزشکتخصص لازم را برای ارائه خدمات داشته باشد
⭐مهارت و تخصصدارای تخصص کافی باشد
❤️ برخورد با بیمارداشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
⭐ هزینهطبق نوع بیماری ،تخصص و تجربه پزشک

آیا ایمپلنت دندان در دارد؟

بله، ممکن است ایمپلنت دندان موجب درد و عوارضی باشد. اما لازم به ذکر است که معمولاً پس از عملیات ایمپلنت دندان، درد و عوارض ناشی از آن عادی است و به زودی از بین می رود. اما در برخی موارد، ممکن است شامل درد و عوارض پیش آمده پس از عملیات شود. اولین علت درد ممکن است به دلیل جراحی وارد شده باشد. عملیات ایمپلنت دندان یک جراحی است و ممکن است بعد از آن درد و ناراحتی ایجاد شود. همچنین، عوارض مربوط به جراحی نظیر ورم، خونریزی و عفونت نیز ممکن است رخ دهد.

در موارد دیگر، اگر سیستم ایمنی بدن به عملیات و یا مواد استفاده شده در ایمپلنت دندان حساسیت نشان دهد، ممکن است واکنش های ناخوشایندی نظیر ورم، درد و حتی عفونت به وجود بیاید. همچنین، در صورتی که عملیات تعداد زیادی از دندان ها را شامل شود، ممکن است شامل درد و نامطلوبی شود که باعث ناخوشایندی بیشتری برای فرد شود. عامل دیگری که ممکن است به درد مربوط به ایمپلنت دندان منجر شود، اشتباهات در جراحی به عنوان مثال آسیب دیدن عصب ها و بافت های اطراف است.

با این حال، برای جلوگیری از درد و عوارض مرتبط با ایمپلنت دندان، اهمیت انتخاب یک پزشک دندانپزشک ماهر و مطمئن و همچنین رعایت دقیق دستورالعمل های پساعملیاتی و مراقبت های لازم پس از عملیات بسیار حائز اهمیت است.

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج را بشناسید!

دکتر بهاره حسینی محور

محور

دکتر بهاره حسینی محور متخصص بیماری های دهان ، فک و صورت، مرکز تخصصی دندانپزشکی

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • کلیه خدمات و جراحی های پیشرفته دهانی و ایمپلنت ، بازسازی استخوان
 • زیبایی ، شامل لمینیت و کامپوزیت دندانی و درمان ریشه
 • ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، جنب برج طالقانی کنارگذر پل، ساختمان پزشکان ایرانیان ۳،طبقه اول

شماره تماس:

09397767903

02632263573

وب سایت: dr-bahareh-hoseeini-mehvar.ir

دکتر وحید خوشکام

دکتر وحید خوشکام

دکتر وحید خوشکام متخصص ایمپلنت می باشند. ایشان مدرک تحصیلی  و بورد تخصصی خود را امریکا دریافت کرده اند و در زمینه دندانپزشکی مقالات زیادی را در مجلات معتبر به چاپ رسانده اند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان
 • درمان ریشه
 • عصب کشی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری، کوچه چهارم، جنب بانک پاسارگاد، پلاک 31، طبقه سوم

شماره تماس: 02634218872

دکتر یوسف رفیع

دکتر یوسف رفیع

دکتر یوسف رفیع دوره کاردانی خود را در دانشگاه تهران در رشته پزوتزهای دندانی گذرانده اند و از سال 1379 فعالیت خود را اغاز کردند. ایشان برای اینکه بتوانند بهترین خدمات را ارائه بدهند در دوره های مختلف شرکت کرده اند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • جراحی دندان
 • درمان ریشه
 • بلیچینگ

آدرس : کرج، خیابان بهشتی، بین هلال احمر و دارایی، جنب شهر کتاب، مجتمع پزشکان نور، طبقه اول، واحد چهار

شماره تماس: 02634498112

دکتر رضا واحدی شمال

دکتر رضا واحدی شمال

دکتر رضا واحدی شمال متخصص ایمپلنت می باشند. ایشان در سال 1388 در کنکور سراسری قبول شدند و وارد دانشگاه علوم پزشکی تبریز شدند و در حین تحصیل دستیار اساتید بزرگ بوده اند و چندین مقاله پژوهشی را به ثبت و چاپ رسانده اند. ایشان در سال 1394 فارغ التحصیل شدند و طرح نیروی انسانی خود را به مدت دو سال در دانشگاه تبریز گذرانده اند. از سوابق ایشان می توان به دریافت فلوشیپ ایمپلنت دندانی از اکادمی بین المللی ایمپلنتولوژی، عضو انجمن دندانپزشکان زیبایی امریکا و انجمن دندانپزشکان ایران اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • عصب کشی
 • پر کردن دندان
 • کامپوزیت

آدرس: کرج، فلکه اول فردیس کرج، برج نگین البرز، طبقه سوم

شماره تماس: 02634239031

دکتر صادق پور احمدی

دکتر صادق پور احمدی

دکتر صادق پور احمدی متخصص ایمپلنت و زیبایی دندان می باشند و داری بورد تخصصی می باشند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا با استفاده از بهترین لوازم و مواد دندانپزشکی بهترین خدمات را ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • بلیچینگ
 • درمان ریشه
 • کامپوزیت

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه اول، واحد 11

شماره تماس: 0263221915

دکتر مریم محمدی

دکتر مریم محمدی

دکتر مریم محمدی مدرک دندانپزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند و در رشته ترمیمی و زیبایی دندان در سال 1391 وارد دانشگاه علوم پزشکی قزوین شدند و در سال 1394 فارغ التحصیل شدند و دارای بورد تخصصی می باشند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • زیبایی دندان
 • معاینه
 • کامپوزیت

آدرس: کرج ، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، قبل از زیر گذر، برج شاه کرم، طبقه 10

شماره تماس: 02632221003

دکتر شهریار جنانی

دکتر شهریار جنانی

دکتر شهریار جنانی در سال 1373 در رشته دندانپزشکی از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شده اند و دارای مدرک بین المللی از کشورهای سوئیس، المان، امریکا و کره می باشند. ایشان چندین کلینیک دندانپزشکی مانند کلینیک بهبد، کلینیک طالقانی و … را تاسیس و مدیریت می کنند و اکنون بهترین و کامل ترین کلینیک دندانپزشکی را تاسیس کرده اند که حاصل 25 سال تجربه می باشد و در این کلینک بهترین خدمات را با استفاده از بهترین دستگاه ها ارائه می دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • جراحی دندان
 • معاینه دندان
 • بلیچینگ

آدرس: کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا ، انتهای زیر گذر ، ساختمان پزشکان پردیس

شماره تماس: 02632242151

دکتر نسرین عبدی

دکتر نسرین عبدی

دکتر نسرین عبدی دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی می باشند و جراح دندان و لثه می باشند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده اند و در تلاش هستند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • عصب کشی
 • معاینه دندان
 • پر کردن دندان ها

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، کوچه گلها، بنای ماندگار، طبقه چهارم

شماره تماس: 02632280961

دکتر سمیرا مشمولی

دکتر سمیرا مشمولی

دکتر سمیرا مشمولی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده اند و طرح خود را در شبکه بهداشت نظر اباد گذرانده اند و در مطب شخصی خود خدمات ارائه می دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • روکش دندان
 • معاینه دندان
 • جراحی دندان

آدرس: کرج، سه راه رجایی شهر، نبش دوم غربی، ساختمان قفنوس، طبقه چهارم

شماره تماس: 02634456369

دکتر بیژن رضوان

دکتر بیژن رضوان

دکتر بیژن رضوان جراح دندانپزشک می باشند و با شمار نظام پزشکی 95946 فعالیت می کنند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده اند و دارای 17 سال تجربه هستند و محقق برتر جشنواره شهید هدایت هستند و با بیمه های ایران و بیمه تجارت نو همکاری دارند و همیشه در تلاش هستند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • عصب کشی
 • معاینه
 • پرکردن دندان

آدرس: کرج، خیابان اصلی گوهر دشت، نبش 12 غربی، جنب بانک ملت، پلاک6، طبقه دوم، واحد چهارم

شماره تماس: 02634436418

مزایای ایمپلنت دندان

مزایای ایمپلنت دندان عبارتند از:

بهبود کیفیت زندگی: با جایگزینی دندان های از بین رفته با دندان های مصنوعی، شما قادر خواهید بود به خوردن غذاهای مختلف ، صحبت کردن و لبخند زدن با اطمینان بیشتری بپردازید.

استحکام و پایداری: ایمپلنت دندان ها با استفاده از ستون های فلزی یا سرامیکی به استحکام و پایداری بالایی دست می یابند. این به معنی آن است که شما می توانید با اطمینان بیشتری به خوردن غذاهای سفت و همچنین فعالیت های ورزشی و روزمره خود ادامه دهید.

ظاهر طبیعی: ایمپلنت دندان به شکل و رنگ مشابه دندان های خود شما طراحی شده اند، بنابراین برای دیگران نامشخص خواهد بود که شما دندان های مصنوعی دارید.

حفظ سلامت دهان: با جایگزینی دندان های از دست رفته با دندان های مصنوعی و ایمپلنت ، مشکلات مربوط به بیماری های لثه را کاهش می دهید. همچنین، این روش به حفظ استخوان های فک کمک می کند.

طول عمر طولانی: با مراقبت های مناسب، ایمپلنت دندان ها را می توانند تا 20 سال نگهدارید.

روش درمانی مطمئن: ایمپلنت دندان ها یک روش درمانی مطمئن و موثر برای جایگزینی دندان های از بین رفته هستند. با استفاده از این روش، مشکلات مربوط به دندان های از بین رفته را به طور کامل حل خواهید شد.

مراقبت های بعد از ایمپلنت

رعایت بهداشت دهان: پس از ایمپلنت دندان، شما باید به بهداشت دهان خود توجه کنید. برای این منظور، باید دندان های خود را حداقل دو بار در روز با مسواک و خمیر دندان تمیز کنید. همچنین، برای پاک کردن فضاهای بین دندان های خود از نخ دندان استفاده کنید.

مراجعه به دندانپزشک: برای حفظ دندان های جدید خود، باید به دندانپزشک خود مراجعه کنید و در صورت نیاز، درمان های لازم را انجام دهید. همچنین، شما باید به دندانپزشک خود اطلاع دهید که دندان های جدیدی که با ایمپلنت دندان جایگزین شده اند، برای حفظ سلامتی و طول عمر آنها، نیاز به مراقبت های خاص دارند.

تغذیه صحیح: تغذیه صحیح و متنوع نقش مهمی در حفظ سلامت دندان های جدید شما ایفا می کند. برای حفظ سلامت دندان های جدید خود، باید از مواد غذایی با ارزش غذایی بالا و کمترین میزان قند و چربی استفاده کنید.

جلوگیری از مشکلات: پس از ایمپلنت دندان، باید از تحریکاتی که ممکن است باعث ایجاد مشکلات در دندان های جدید شما شون، جلوگیری کنید. به عنوان مثال، باید از قرار دادن اشیاء سخت و سفت در دهان خود خودداری کنید.

استفاده از محافظ دهانی: برای حفظ دندان های جدید خود، باید از محافظ دهانی استفاده کنید. این محافظ دهانی می تواند شامل روکش های مخصوصی باشد که در طول شب بر روی دندان ها قرار می گیرند و از خراشیده شدن و سایر خطرات جلوگیری می کنند.

رعایت رژیم غذایی پس از ایمپلنت: پس از ایمپلنت دندان، باید به رژیم غذایی خود توجه کنید. برای حفظ سلامت دندان های جدید خود، باید از مواد غذایی با ارزش غذایی بالا و کمترین میزان قند و چربی استفاده کنید. همچنین، باید از مصرف موادی که باعث تحریک دندان های شما می شوند، جلوگیری کنید.

مراقبت های دوره ای: برای حفظ دندان های جدید خود، باید به مراقبت های دوره ای نیز توجه کنید. برای این منظور، باید به دندانپزشک خود مراجعه کنید و در صورت نیاز، درمان های لازم را انجام دهید. همچنین، شما باید به دندانپزشک خود اطلاع دهید که دندان های جدیدی که با ایمپلنت دندان جایگزین شده اند، برای حفظ سلامتی و طول عمر آنها، نیاز به مراقبت های خاص دارند.

مراقبت های بعد از ایمپلنت

معایب ایمپلنت

معایب ایمپلنت دندان عبارتند از:

هزینه بالا: ایمپلنت دندان یک روش درمانی پر هزینه است که بسیاری از افراد نمی توانند هزینه ایمپلنت دندان را پرداخت کنند.

زمان درمان طولانی: درمان ایمپلنت دندان ممکن است تا چندین ماه طول بکشد و برای بسیاری از افراد ناخوشایند است.

خطر عفونت: همانند هر جراحی دیگری، ایمپلنت دندان ممکن است با خطر عفونت بعد از انجام ایمپلنت دندان ها همراه باشد.

خطر ناموفقیت: در برخی موارد، ایمپلنت دندان ممکن است ناموفق باشد و نیاز به جراحی دوباره داشته باشید و باید هزینه جراحی را باز پرداخت کنید.

عدم تطابق: برخی افراد نمی توانند به خوبی با ایمپلنت دندان سازگار شوند و ممکن است مشکلاتی مانند درد و تورم داشته باشند.

چند نکته مهم در مورد ایمپلنت

ایمپلنت دندان یک روش جایگزینی دائمی برای دندان‌ ها می باشد که توسط جراحان دندانپزشکی انجام می شود. در ادامه چند نکته مهم در مورد ایمپلنت دندان بیان می شود:

 • ایمپلنت دندان یک روش دائمی است: ایمپلنت ها به عنوان یک روش دائمی برای جایگزینی دندان های از دست رفته شناخته می شوند. آن ها در استخوان فک قرار گرفته و به عنوان پایه هایی برای تثبیت دندان های مصنوعی عمل می کنند.
 • نیازمند جراحی است: ایمپلنت دندان نیازمند جراحی است که توسط یک جراح دندانپزشک انجام می شود. این جراحی ممکن است نیازمند زمانی برای بهبودی و ترمیم بافت باشد.
 • بهبودی طولانی‌مدت: پس از جراحی ایمپلنت دندان، نیازمند زمانی برای بهبودی و ترمیم است. در برخی موارد، این فرآیند تا چند ماه طول می کشد و باید صبور باشید.
 • نگهداری منظم: ایمپلنت ها نیازمند مراقبت و نگهداری منظم هستند. به دندان های طبیعی برسید و مسواک بزنید تا از عفونت ها و مشکلات دیگر جلوگیری کنید.
 • ممکن است منفی ها وجود داشته باشد: مانند هر روش دیگری، ایمپلنت های دندان نیز ممکن است با مشکلاتی مثل عفونت، ترشح خونی یا آسیب به عصب ها همراه باشند.
 • قابل استفاده برای بسیاری از افراد: ایمپلنت دندان ها به عنوان راهکاری برای بسیاری از افراد که دندان های طبیعی خود را از دست داده اند یا مشکلات دندانی جدی دارند، مناسب هستند.
 • هزینه های بالایی دارند: ایمپلنت دندان ها هزینه های بالایی دارند و ممکن است بیمه های بهداشتی آن را پوشش ندهند. بنابراین، باید در نظر داشته باشید که این روش ممکن است هزینه‌های قابل توجهی داشته باشد.

کلام آخر

ایمپلنت دندان جایگزین ریشه دندان ها و جایگزین دندان های از بین رفته می شود. ایمپلنت ها با دندان های طبیعی سازگار هستند، جنس و نوع ایمپلنت دندان از تیتانیوم خالص و سازگار با بدن انسان ساخته شده است و شکل آن یک میله باریک است که درون استخوان فک قرار می گیرد.

در این مقاله ما تلاش داشتیم تا 10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در کرج را به شما معرفی کنیم. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما ممنونیم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت ایران دنتال با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا