جراحی فک و صورت

10تا از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان❤️【سال1403】⭐️

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم. بعضی از افراد دارای ناهنجاری ها و مشکلاتی در فک و یا دهان خود می باشند. معمولا این دسته از ناهنجاری ها باعث ایجاد مشکل های تنفسی، مشکل در هنگام جویدن، سایش دندان ها و همچنین ایجاد درد می شود. جالب است بدانید که مشکلات مربوط به فک موجب کاهش اعتماد به نفس افراد نیز می شود. خوشبختانه امروزه این دسته از مشکلات قابل حل و درمان می باشند. شما با استفاده از جراحی فک، می توانید این نوع نقص ها را برطرف کنید. شما با استفاده از این نوع عمل های جراحی، می توانید زیبایی را به چهره خود برگردانید. برای آشنایی بیش تر با جراحی فک و صورت و همچنین انواع آن، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

جراحی فک و صورت چیست؟

جراحی فک و صورت یک روش درمانی است که برای اصلاح و بهبود ساختار و ظاهر فک و صورت استفاده می‌شود. این جراحی معمولاً توسط جراحان دندانپزشکی و جراحان پلاستیک انجام می‌شود و می‌تواند به عنوان یک راه حل دائمی برای مشکلات فک و صورت در نظر گرفته شود.

فرآیند جراحی فک و صورت به طور کلی شامل مراحل زیر است:

 1. بررسی و ارزیابی: در ابتدا، جراح باید ساختار و وضعیت فک و صورت را بررسی و ارزیابی کند. این شامل بررسی تصاویر پرتوی، مدل سه بعدی و مشاوره با بیمار است.
 2. برنامه ریزی: پس از ارزیابی، جراح می بایست یک برنامه درمانی مناسب برای هر بیمار تهیه کند. این شامل تعیین نوع جراحی، محل برش ها و تکنیک های مورد استفاده است.
 3. آماده سازی قبل از جراحی: قبل از جراحی، بیمار باید به تمام دستورالعمل های پیش جراحی عمل کند. این شامل محدودیت در مصرف غذا و نوشیدنی قبل از جراحی، توقف مصرف داروهای خاص و آماده سازی روانی بیمار است.
 4. عمل جراحی: در این مرحله، جراح با استفاده از تکنیک های مختلف، بهبود ساختار فک و صورت را انجام می‌دهد. این ممکن است شامل تغییر اندازه و شکل فک، جابجایی عضلات و بافت های نرم و تصحیح برجستگی ها و ترازوی صورت باشد.

جالب است بدانید که در بعضی از مواقع جراحی فک به صورت یک کار تیمی همراه با ارتودنسی انجام می شود. برای انجام این کار بهترین جراح فک و صورت در اصفهان، کار خود را در کنار ارتودنسی و اصلاح دندان ها انجام می دهد. در صورتی که شما عزیزان قصد انجام ارتودنسی دارید، برای انجام این کار می توانید به بهترین دکتر ارتودنسی در اصفهان مراجعه کنید.

جراحی فک و صورت چیست؟

انواع جراحی فک و صورت

همان طور که در مطالب بالا گفته شد، جراحی دهان، فک و صورت دارای طیف گسترده ای می باشد. برخی از این عمل های جراحی که توسط بهترین جراح فک و صورت در اصفهان انجام می شود، شامل موارد زیر می باشد:

استئوتومی فک بالا: برای انجام این دسته از جراحی ها، در ابتدا برشی در لثه فک بالا انجام می دهند. سپس فک را می شکنند و آن را به صورت اصلاحی حرکت می دهند و در جای صحیح قرار می دهند. در مرحله بعد فک را با استفاده از صفحه هایی از جنس فلز و همچنین پیچ های کوچک، در جای خود فیکس و محکم می کنند. در مرحله آخر محل ایجاد برش در لثه را بخیه می زنند.

جراحی ارتفاع فک بالایی: برخی از افراد دارای لبخند لثه ای می باشند. هنگامی که ارتفاع فک بیش تر از حد مجاز باشد، این دسته از اتفاقات رخ می دهد. جراح فک برای اصلاح این دسته از نواقص، مقداری از استخوان اضافی فک را بر می دارد. با انجام این کار ارتفاع فک کم تر می شود و لبخند لثه ای از بین می رود. برای انجام این خدمات می توانید به بهترین دندانپزشک در اصفهان مراجعه کنید.

10 تا از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان به همراه آدرس مطب شامل لیست زیر است:

نام جراحآدرس مطب
دکتر هادی مشکل گشااصفهان، خیابان توحید میانی
دکتر ایمان محمدیاصفهان، خیابان توحید میانی
دکتر حسن مومنیاصفهان، جلفا، خیابان توحید
دکتر عباس حقیقتاصفهان، خیابان توحید
دکتر بیژن موحدیاناصفهان، خیابان توحید میانی

10 تا از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان را بشناسید!

دکتر هادی مشکل گشا

دکتر هادی مشکل گشا

دکتر مشکل گشا جراح دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. همچنین دکتر مشکل گشا دارنده بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت می باشد. ایشان در کار خود بسیار دقیق هستند و همچنین دارای مهارت بالایی نیز می باشند. دکتر مشکل گشا در کار خود از بهترین تجهیزات و تکنیک ها استفاده می کنند. دکتر هادی مشکل گشا جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی های داخل دهانی کوچک
 • جراحی عفونت های فک و صورت
 • جراحی تومورها و کیست های فک و صورت
 • جراحی ترمیمی و زیبایی فک

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، بین چهارراه پلیس و خیابان مهرداد، رو به روی پارکینگ توحید، ساختمان میلاد 2، طبقه 2

شماره تماس: 09135544955

دکتر ایمان محمدی

دکتر ایمان محمدی

دکتر محمدی متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دارای 18سال سابقه در حیطه کاری خود می باشند. دکتر محمدی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 110259 می باشد. دکتر محمدی بسیار خوش برخورد می باشند. همچنین ایشان دارای پرسنلی مجرب و کارآزموده می باشند. دکتر ایمان محمدی جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی بینی
 • جراحی دندان
 • جراحی اصلاحی فک
 • جراحی ارتوگناتیک

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای بانک پاسارگاد، ساختمان نگار 1، طبقه 6، واحد 21

شماره تماس: 03136258718

دکتر حسن مومنی

دکتر حسن مومنی

دکتر مومنی متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دوره عمومی دندانپزشکی خود را در سال 1380 به پایان رسانده اند. سپس در آزمون تخصصی شرکت کرده اند و وارد رشته جراحی دهان، فک و صورت شده اند. ایشان دوره تخصصی خود را در سال 1387 به پایان رسانده اند. دکتر مومنی دارنده بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت نیز می باشند. ایشان فلوشیپ ایمپلنت های دندانی را از سوئیس دارا می باشند. دکتر حسن مومنی جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی بازسازی فک
 • جراحی تروماهای فک و صورت
 • جراحی ناهنجاری فک

آدرس: اصفهان، جلفا، خیابان توحید

شماره تماس: 3136291886

دکتر عباس حقیقت

دکتر عباس حقیقت

دکتر حقیقت متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دارای فلوشیپ جراحی ترمیمی دهان، فک و صورت نیز می باشند. دکتر حقیقت دارای بیش از 28 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 74641 می باشد. دکتر حقیقت دارای تخصص و مهارت بالایی در کار خود می باشند. دکتر عباس حقیقت جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی بازسازی فک
 • جراحی ارتوگناتیک
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی کیست های لثه

آدرس: اصفهان، خیابان توحید، مجتمع البرز، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 03162866530

دکتر بیژن موحدیان

دکتر بیژن موحدیان

دکتر موحدیان دوره عمومی دندانپزشکی خود را در سال 1374 به پایان رسانده اند. سپس در آزمون تخصصی شرکت کرده اند و وارد دوره تخصصی جراحی دهان، فک و صورت شده اند. ایشان دوره تخصصی خود را نیز در سال 1378 به پایان رسانده اند. دکتر موحدیان دارای بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت نیز می باشند. همچنین فلوشیپ مهندسی بافت و همچنین ایمپلنتولوژی را نیز دارا می باشند. دکتر بیژن موحدیان جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی بینی
 • جراحی بازسازی فک
 • جراحی ناهنجاری فک

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 03136268390

دکتر محمدحسن سمندری نجف آبادی

دکتر محمدحسن سمندری نجف آبادی

دکتر سمندری متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دارای بیش از 30 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر سمندری کلیه خدمات مربوط به جراحی دهان، فک و صورت را انجام می دهند. ایشان دارای مهارت، دانش و تخصص بالایی در حیطه کاری خود می باشند. همچنین بسیار خوش برخورد و صبور می باشند. دکتر محمدحسن سمندری نجف آبادی جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی بازسازی فک
 • جراحی ارتوگناتیک
 • جراحی بینی
 • جراحی ترمیمی و زیبایی فک

آدرس: اصفهان، خیابان فیض، خیابان رحیم ارباب، جنب مرکز درمانی روزبه، ساختمان آریا، طبقه 1

شماره تماس: 03136642982

دکتر مهدی ابریشمی

دکتر مهدی ابریشمی

دکتر ابریشمی متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر ابریشمی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان هستند. ایشان علاقه بسیار زیادی به کار خود دارند. به همین علت این کار را بدون نقص، با مهارت و تخصص بالا انجام می دهند. ایشان از تجهیزات مدرن و به روز در کار خود استفاده می کنند. دکتر مهدی ابریشمی جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی کیست و تومورهای لثه
 • اصلاح تروماهای صورت
 • جراحی دندان نهفته

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، حدفاصل چهارراه نیکبخت و شیخ مفید، کوچه 39 (تاتار)، ساختمان ارغوان، واحد 3

شماره تماس: 03136644126

دکتر بهنام خرمی

دکتر بهنام خرمی

دکتر خرمی دکترای خود را در سال 1379 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کسب کرده اند. ایشان دوره تخصصی جراحی دهان، فک و صورت خود را در سال 1386 به اتمام رسانده اند. دکتر خرمی استادیار دانشگاه علوم پزشکی می باشند. ایشان در کار خود بسیار دقیق می باشند. همچنین در کار خود از تکنیک ها و تجهیزات نوین استفاده می کنند. دکتر بهنام خرمی جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی و پلک
 • جراحی استخوان های صورت و فک
 • ایمپلنت دندان
 • پروتز گونه

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، رو به روی بانک سامان، ساختمان تندیس، واحد 5

شماره تماس: 09140303013

دکتر آرش گلستانه

دکتر آرش گلستانه

دکتر گلستانه متخصص جراحی دهان، فک و صورت و همچنین ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان می باشند. دکتر گلستانه در حیطه کاری خود دارای سابقه بالایی می باشند. ایشان در کار خود از تجهیزات و ابزارهای مجهز و به روز استفاده می کنند. همچنین دکتر گلستانه بسیار خوش برخورد و صبور می باشند. دکتر آرش گلستانه جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی صورت
 • ایمپلنت دندان
 • درمان اختلال های مفصل گیجگاهی فک
 • درمان ناهنجاری های فک

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، بعد از برق منطقه، نبش کوچه 22، ساختمان اخرا، واحد 403

شماره تماس: 03131313330

دکتر داریوش هاشمی نیا

دکتر داریوش هاشمی نیا

دکتر هاشمی نیا متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. همچنین دکتر هاشمی استادیار و همچنین عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان در کار خود بسیار حرفه ای و دقیق هستند. دکتر هاشمی نیا عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 65227 می باشد. دکتر داریوش هاشمی نیا جزو یکی از بهترین جراح فک و صورت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی اصلاحی فک
 • جراحی بینی
 • درمان ناهنجاری های فک
 • جراحی کیست های لثه

آدرس: اصفهان، خیابان صفه، بیمارستان الزهرا

شماره تماس: 03136255555

عوارض جراحی فک و صورت

عمل جراحی فک و صورت یک روش جراحی است که برای اصلاح نقص های استخوانی و ظاهری در منطقه های فک و صورت انجام می شود. این عمل ممکن است به دلیل ترمیم شکستگی های استخوانی، اصلاح عیوب تناسلی، بهبود تناسلی، اصلاح بینی، برطرف کردن عیوب استخوانی چهره و یا بهبود ظاهری صورت انجام شود.

عفونت: یکی از عوارض این جراحی ممکن است عفونت باشد. در واقع در انجام این عمل خطر عفونت در منطقه جراحی وجود دارد. در صورت عفونت، علائمی مانند درد، تورم، قرمزی و ترشح مایعات از جراحی مشاهده می شود و نیاز به درمان دارد.

خون ریزی: از دیگر عوارض جراحی فک و صورت، می توان به خون ریزی اشاره کرد. جای نگرانی نیست. معمولا تا 2 هفته بعد از جراحی، امکان خون ریزی از بینی وجود دارد. همچنين این نوع خون ریزی ها باعث ایجاد کبودی نیز می شود. البته توجه داشته باشید که اگر خون ریزی شما بیش از حد طبیعی شد، سریعا به بهترین جراح فک و صورت در اصفهان مراجعه کنید.

تورم: ایجاد ورم و تورم نیز نوعی دیگر از عوارض جراحی فک می باشد. ایجاد تورم نیز مانند خون ریزی امری کاملا طبیعی می باشد. شما به منظور کاهش ورم ها، می توانید از یخ استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از یخ تنها تا 48 ساعت تاثیرگذار می باشد. بعد از آن شما می توانید از کمپرس گرم استفاده کنید.

عوارض جراحی فک

مزایای جراحی فک

همان طور که گفته شد، جراحی فک نیز دارای مزایای مختص به خود می باشد.

 1. بهترین جراح فک و صورت در اصفهان با انجام جراحی فک برای شما و بهبود بخشیدن به روابط دندان ها، مشکلات تلفظی شما را برطرف می کند. با انجام این کار شما به راحتی می توانید کلمات را ادا کنید.
 2. جالب است بدانید هنگامی که فک ها در وضعیت نامطلوبی قرار داشته باشند، به دندان ها فشار وارد می کنند. این امر به مرور زمان موجب ساییده شدن و یا شکسته شدن دندان ها می شود. شما با انجام جراحی فک می توانید از بروز این دسته از مشکلات جلوگیری کنید.
 3. بهترین جراح فک و صورت در اصفهان با انجام جراحی فک برای شما، توازن را به صورت شما می بخشد. در واقع عقب و یا جلوزدگی فک و دندان ها، موجب بر هم زدن تناسب صورت و فک می شود. با انجام جراحی فک و قرار گیری فک و دندان ها در موقعیت صحیح، به چهره تقارن بخشیده می شود.
 4. شما با استفاده از جراحی فک می توانید مشکلات مادرزادی خود را از بین ببرید. همچنین مشکلاتی مربوط به تنفس و باز ماندن لب ها نیز از بین می رود.

کلام آخر

جراحی دهان، فک و صورت علاوه بر داشتن جنبه درمانی، جنبه زیبایی نیز دارد. شما با استفاده از جراحی فک می توانید روابط دندان ها و فک خود را اصلاح کنید و آن ها را در موقعیت صحیح قرار دهید. همچنین از به وجود آمدن مشکلات دیگر مانند سایش و شکستگی دندان ها جلوگیری کنید.

ما در این مقاله بهترین جراح فک و صورت در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا