دندانپزشک زیبایی

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان❤️ 【سال1403】

در این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان می پردازیم. رشته دندانپزشکی شامل گرایش ها و تخصص های متفاوتی می باشد. یکی از مهم ترین گرایش های آن که در دنیای امروز به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است، دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشد. در واقع این دسته از دندانپزشکان به اصلاح طرح لبخند افراد می پردازند. همچنین نواقص دندانی آن ها را برطرف می کنند. برای آشنایی بیش تر با دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و انواع خدمات آن، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

خدمات ترمیمی و زیبایی دندان

خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان شامل طیف گسترده ای می باشد. برخی از این خدمات، شامل موارد زیر می باشد:

کامپوزیت دندان: یکی از خدماتی که توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی ارائه می شود، کامپوزیت دندان می باشد. در واقع کامپوزیت، نوعی روکش نازک می باشد که بر روی دندان قرار می گیرد. معمولا جنس آن از رزین می باشد. دندانپزشک متخصص، مواد کامپوزیت را روی دندان قرار می دهد. سپس به آن ها شکل و فرم می دهد. در مرحله آخر، آن ها را با استفاده از تابش نوری خاص، در جای خود محکم می کند. برای انجام کامپوزیت دندان می توانید با بهترین دکتر کامپوزیت در اصفهان مشورت نمایید.

لمینت دندان: لمینت نیز نوعی روکش می باشد که بر روی دندان ها قرار می گیرد. معمولا جنس آن از پرسلن می باشد. دندانپزشک در ابتدا از دندان ها قالب گیری می کند. سپس روکش های لمینت شما، در لابراتور مخصوص ساخته می شود. بعد از آماده سازی روکش ها، دندانپزشک آن ها را بر روی دندان های شما قرار می دهد.

ارتودنسی دندان: از دیگر خدماتی که توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان ارائه می شود، می توان به ارتودنسی دندان اشاره کرد. این نوع درمان برای افرادی که دارای دندان های نامنظم و یا مشکلات فکی هستند، انجام می شود. شما می توانید با استفاده از ارتودنسی دندان های خود را مرتب و ردیف کنید. همچنین از داشتن لبخندی زیبا لذت ببرید.

بلیچینگ دندان: از دیگر روش های زیبایی و ترمیم دندان که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، می توان به بلیچینگ دندان اشاره کرد. در واقع در این روش، ماده ای بر روی دندان ها قرار می دهند. این ماده خاصیت سفید کنندگی دارد و با انجام آن، دندان های شما روشن تر و سفیدتر می شوند. توجه داشته باشید که در متد بلیچینگ، فرم دندان ها تغییر نمی کند و فقط رنگ آن ها دچار دگرگونی می شود. برای انجام بلیچینگ دندان می توانید به بهترین دکتر بلیچینگ در اصفهان مراجعه کنید.

عوامل موثر در تعیین هزینه دندانپزشکی

دندانپزشکی یکی از رشته‌های پزشکی است که برای ارائه خدمات به بیماران بسیاری از تخصص ها و فنون را به کار می برد. بدون شک، هرگونه مداخله دندانپزشکی هزینه های متفاوتی را برای بیماران به دنبال دارد. اولین عامل موثر در تعیین هزینه دندانپزشکی، نوع مداخله است که بیمار نیاز دارد. مثلا، آیا وی برای ترمیم یک دندان نیاز به پر کردن دندان دارد یا باید دندان مصنوعی برای وی تهیه شود؟ آیا درمان های ارتودنسی برای بیمار لازم است؟ این عوامل می توانند هزینه های پزشکی را به شدت تحت تأثیر قرار دهند.

دومین عامل موثر در تعیین هزینه دندانپزشکی، محل انجام درمان است. هزینه های ترمیم دندان در شهرها گران تر هستند، برای انجام درمان ها و ترمیم دندان در شهرهای بزرگ، بیشترین هزینه صرف خواهد شد. به علاوه، در برخی مناطق خارج از سطح شهر، کمک های پزشکی گران تر می باشند. عامل سومی که در تعیین هزینه دندانپزشکی مشکل ایجاد می کند، اعتبار و شهرت دندانپزشک است که درمان را ارائه می کند. دندانپزشکان با شهرت و مدرن بیشتری، هزینه های بیشتری نسبت به دندانپزشکان عمومی دارند و بنابراین بیشترین هزینه ها برای درمان دندان در این دسته از دندانپزشکان به وجود می آیند.

عامل چهارم، نوع بیماری دندان است که بیمار را درگیر کرده است. بیماری های بسیار طولانی یا خطرناک مانند عفونت، نیاز به درمان های بیشتری دارند که هزینه بیشتری نیز برای درمان آن‌ها لازم است. عامل پنجم، اهمیت داشتن بیمه دندانپزشکی است. بیمه دندانپزشکی معمولا برخی از هزینه های مربوط به درمان دندان را پرداخت می‌کند. اگر بیمار بیمه دارد، هزینه‌های درمان او به شدت کاهش می یابد.

و در آخرین مورد، شرایط پزشکی بیمار نیز می تواند هزینه طبی بیشتری را برای بیمار ایجاد کند. با آن که درمان دندان می تواند جلوی بیماری های جدی را بگیرد، اما گاهی اوقات بیمار به دلیل بیماری های دیگر، مانند بیماری های قلبی و غیره، نمی تواند درمان دندانپزشکی را دریافت کند که باعث افزایش هزینه درمان دندانپزشکی برای بیمار خواهد شد.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان به همراه آدرس مطب شامل لیست زیر است:

نام پزشکآدرس مطب
دکتر دانیال باقریان نژاداصفهان، پل وحید، ابتدا خیابان وحید
دکتر ابراهیم عطائیاصفهان، خیابان چهارباغ بالا
دکتر امیر حسن پوراصفهان، خیابان چهارباغ بالا
دکتر محمدعاطفتاصفهان، چهارراه پلیس
دکتر حسین برجیاناصفهان، خیابان حکیم نظامی

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان را بشناسید!

دکتر دانیال باقریان نژاد

دکتر دانیال باقریان نژاد

دکتر دانیال باقریان نژاد یکی از بهترین دکتر دندانپزشک در اصفهان می باشند. ایشان دارای شماره نظام پزشکی 196506 می باشد، همچنین ایشان در زمینه زیبایی٫ایمپلنت و لمینت و کامپوزیت فعالیت می کنند. شما می توانید در این زمینه به ایشان مراجعه کنید و از خدمات ایشان بهره مند شوید.

خدمات

 • ایمپلنت
 • کامپوزیت
 • لمینت
 • دندانپزشک زیبایی
 • بلیچینگ

آدرس مرکز 1:  پل وحید -ابتدا خیابان وحید – نبش اولین کوچه-مجتمع امین-طبقه چهارم واحد سی

آدرس مرکز 2: زرین شهر خیابان شریعتی بعد از خیابان مدیسه ای جنب فروشگاه تعاونی فرهنگیان کلینیک ابوالفضل

شماره تماس

09136099639

دکتر ابراهیم عطائی

دکتر ابراهیم عطایی

دکتر عطائی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز هستند. دکتر عطائی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 101055 می باشد. دکتر عطائی بسیار خوش برخورد هستند. همچنین در کار خود مهارت و تجربه بالایی دارند. دکتر ابراهیم عطائی جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان بهار آزادی، مجتمع آزادی، واحد 402

شماره تماس: 03136205591

دکتر امیر حسن پور

دکتر امیر حسن پور

دکتر حسن پور متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و همچنین ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان دارای بیش از 12 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. همچنین دکتر حسن پور دوره تخصص ایمپلنت فوری خود را از فرانسه کسب کرده اند. دکتر حسن پور عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. شماره نظام پزشکی ایشان 98171 می باشد. دکتر امیر حسن پور جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • ایمپلنت فوری دندان
 • کامپوزیت دندان
 • اصلاح طرح لبخند دیجیتال

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، نبش کوی کاویان، مجتمع کوه نور، پلاک 32

شماره تماس: 09136533163

دکتر محمد عاطفت

دکتر محمد عاطفت

دکتر عاطفت متخصص ایمپلنت و همچنین دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان کلیه خدمات زیبایی و ترمیمی دندانپزشکی را در مطب خود ارائه می دهند. دکتر عاطفت در کار خود بسیار دقیق هستند و به جزئیات کار اهمیت زیادی می دهند. همچنین از جدیدترین و به روزترین متدها و تکنیک ها در کار خود استفاده می کنند. دکتر محمد عاطفت جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • اصلاح طرح لبخند
 • لمینت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: اصفهان، چهارراه پلیس، خیابان توحید جنوبی، جنب کوچه کاویان، ساختمان ژیوار، طبقه 5، واحد 504

شماره تماس: 03131312834

دکتر حسین برجیان

دکتر حسین برجیان

دکتر برجیان جراح دندانپزشک و همچنین ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان دارای مسترشیپ دندانپزشکی زیبایی و همچنین مسترشیپ ایمپلنت های دندانی از انجمن دندانپزشکان عمومی ایران می باشند. دکتر برجیان دارنده فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی از دانشگاه جنوا ایتالیا می باشند. دکتر حسین برجیان جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • درمان ریشه دندان
 • ترمیم های مستقیم دندانی (پر کردن دندان)

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، چهارراه حکیم نظامی، نرسیده به خیابان مهرداد، جنب لوازم خانگی بوش، ساختمان نجم، طبقه 2

شماره تماس: 03191004545

دکتر فرهاد اسماعیلی

دکتر فرهاد اسماعیلی

دکتر اسماعیلی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان دارای بیش از 18 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر اسماعیلی استاد دانشگاه آزاد اصفهان می باشند. ایشان عضو آکادمی های معتبر در حیطه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و همچنین ایمپلنت می باشند. ایشان دارای پرسنلی مجرب و کارآزموده در مطب خود می باشند. دکتر فرهاد اسماعیلی جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • پروتز دندان
 • جراحی دندان
 • لمینت دندان
 • بلیچینگ دندان

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، رو به روی کارخانه زمزم، کوی کاویان، مجتمع کوه نور، واحد 44

شماره تماس: 03136205769

دکتر حسن مومنی

دکتر حسن مومنی

دکتر مومنی در سال 1380 دوره عمومی دندانپزشکی خود را به پایان رسانده اند. سپس در آزمون تخصصی شرکت کرده اند و وارد رشته جراحی دهان، فک و صورت شده اند. ایشان در سال1387 نیز دوره تخصصی خود را به پایان رسانده اند. دکتر مومنی بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت را نیز دارا می باشند. ایشان دارنده فلوشیپ ایمپلنت های دندانی از سوئیس نیز می باشند. دکتر حسن مومنی جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان
 • جراحی فک

آدرس: اصفهان، جلفا، خیابان توحید، مطب دکتر حسن مومنی

شماره تماس: 03136291886

دکتر عاطفه توانگر

دکتر عاطفه توانگر

دکتر توانگر متخصص درمان بیماری های دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دوره عمومی دندانپزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده اند. دکتر توانگر جزو استعدادهای درخشان دانشگاه بوده اند. ایشان دوره تخصصی خود را نیز در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری کرده اند و در سال 1387 تحصیلات خود را به پایان رسانده اند. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. دکتر عاطفه توانگر جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • بلیچینگ دندان با استفاده از لیزر
 • لمینت دندان
 • لیفت لثه
 • کامپوزیت دندان

آدرس: اصفهان، سه راه شیخ مفید، مجتمع کسری، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 03136650439

دکتر مهدی کچوئی

دکتر مهدی کچوئی

دکتر کچوئی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، ایمپلنتولوژیست و همچنین جراح دندانپزشک می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کرده اند. ایشان دارای تجربه و تخصص بالایی در حیطه کاری خود می باشند. همچنین از مدرن ترین و نوین ترین تجهیزات در کار خود استفاده می کنند. دکتر مهدی کچوئی جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان
 • جراحی دندان عقل
 • بلیچینگ دندان

آدرس: اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان جی، قبل از تقاطع پروین، ساختمان الماس، طبقه 2

شماره تماس: 03132505825

دکتر فاطمه حیدری

دکتر فاطمه حیدری

دکتر حیدری متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و همچنین جراح دندانپزشک می باشند. ایشان کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی را ارائه می دهند. همچنين گواهینامه دوره پیشرفته دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و اندو را نیز دارا می باشند. دکتر حیدری پرسنلی مجرب و حرفه ای را نیز در مطب خود دارا می باشند. دکتر فاطمه حیدری جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • اصلاح طرح لبخند
 • پروتزهای دندانی
 • لمینت دندان
 • کاموزیت دندان

آدرس: اصفهان، خیابان رباط 2، تقاطع 2، پلاک 52

شماره تماس: 03134404756

دلایل مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان

 • بهبود ظاهر دندان ها: دندان های زیبا و سالم، اثر بسیار قوی بر روابط اجتماعی و روانی فرد دارند. به همین دلیل، بسیاری از افراد برای افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهر دندان های خود، به دنبال درمان های زیبایی و ترمیمی می گردند.
 • پیشگیری از بیماری های دندان: درمان های زیبایی و ترمیمی دندان، می تواند به پیشگیری از بروز بیماری های دندانی کمک کند.
 • اثرات مثبت بر وضعیت کلی دهان: پیشگیری از آسیب به بافت دندانی، پیشگیری از تجمع باکتری ها در داخل دهان و رفع مشکلات دندانی، می تواند باعث بهبود وضعیت کلی دهان شود.
 • رهایی از درد: درد دندان و مشکلات دندانی می تواند موجب ناراحتی و تحریک عصبی شود. با انجام درمان های زیبایی و ترمیمی، می توان به رهایی از درد و توهمات مربوط به صدمات دندانی دست یافت.
 • اصلاح بیش ازحد لثه: گاهی اوقات بافت لثه، بیش‌از اندازه روی دندان ها رشد می کند. این مشکل می تواند باعث شکل‌گیری بیماری‌های دندانی گردد. با انجام درمان های زیبایی، می توان این مشکل را اصلاح کرد و دندان ها را بهبود بخشید.
 • توسعه روابط پزشک و بیمار: از آن جا که افراد برای انجام درمان های زیبایی و ترمیمی، باید به صورت دوره‌ای و بازگشتی به دندانپزشک مراجعه کنند، این مراجعات ممکن است باعث توسعه روابط بین پزشک و بیمار شود و دو طرف این امکان را برای صحبت های غیرحرفه‌ای بیشتر خواهند داشت.
دلایل مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان دارای ویژگی هایی منحصر به فرد می باشد که او را از سایر دندانپزشکان متمایز می کند. برخی از این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

 1. یکی از ویژگی های مهم بهترین دندانپزشک زیبایی، داشتن مهارت دستی بالا است. فضای کلی دهان بسته و همچنین کوچک می باشد. دندانپزشک باید بتواند به راحتی کار خود را در فضای دندان انجام دهد. همچنین کم ترین آسیب را به بافت های دهان بزند.
 2. همه افراد به دانشکده دندانپزشکی نرفته اند و اطلاعات خاصی در مورد امور دندانپزشکی ندارند. دندانپزشک متخصص باید بعد از انجام کار، به بیماران خود آموزش های لازم و کافی را بدهد. با انجام این کار، خطر ایجاد عفونت را در بیماران خود کاهش می دهد.
 3. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان، همواره باید مطب خود را تمیز و پاکیزه نگه دارد. دهان منبع آلودگی های موجود در بدن می باشد. محیط دندانپزشکی باید استریلیزه و پاک باشد. این امر موجب می شود آلودگی و عفونتی وارد دهان شما نشود.
 4. خدمات دندانپزشکی به منظور درمان انجام می شوند. دندانپزشک نباید مانند یک فروشنده، شما را مجبور به انجام دیگر خدمات زیبایی کند. همچنین باید بودجه مالی شما را در نظر بگیرد.
انواع شیوه های ترمیم دندان
فرق جرم گیری با بروساژ دندان

جرم گیری و بروساژ دندان دو روش مختلف درمانی هستند که برای درمان بیماری های دندان و لثه استفاده می شوند. این دو روش معمولاً برای تمیز کردن دندان ها و پاک کردن لثه از باکتری ها و سایر ذرات موجود در دهان استفاده می شوند. در ادامه مطالب به بررسی فرق جرم گیری و بروساژ دندان پرداخته شده است.

جرم گیری یک روش تمیز کردن دندان هاست که با استفاده از یک دستگاه جرم گیری انجام می شود. این دستگاه شامل یک سرعت بالا و قوی برای تولید امواج صوتی است که به عنوان جرم گیری شناخته می شود. این امواج صوتی باعث جدا شدن ذرات غذایی، باکتری ها و سایر ذرات موجود در دهان می شود.

جرم گیری عموماً برای تمیز کردن دندان های بیمارانی که دچار بیماری های لثه هستند، استفاده می شود. این روش معمولاً برای پاک کردن پلاک و سایر ذرات موجود در دندان ها و لثه ها استفاده می شود. این روش به خوبی مواد غذایی و باکتری های موجود در دهان را از بین می برد و به دندان ها و لثه ها کمک می کند تا سالم و پاک باقی بمانند.

بروساژ دندان یک روش تمیز کردن دندان هاست که با استفاده از یک دستگاه بروساژ انجام می شود. این دستگاه شامل یک سرعت بالا و قوی برای تولید امواج صوتی است که به عنوان بروساژ شناخته می شود. این امواج صوتی باعث جدا شدن ذرات غذایی، باکتری ها و سایر ذرات موجود در دهان می شود.

کلام آخر

خدمات زیبایی و ترمیمی دندان ها دارای طیف گسترده ای می باشد. شما می توانید از مناسب ترین آن ها استفاده کنید و لبخندی زیبا را به خود هدیه دهید. شایان به ذکر است که داشتن دندان هایی مرتب و سفید علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا، موجب افزایش اعتماد به نفس نیز می شود.

ما در این مقاله بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

4.8/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا