جراحی فک و صورت

بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان【سال1402】⭐️+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم. در دنیای امروز، زاویه سازی صورت با استفاده از پروتز، بسیار رواج پیدا کرده است. این عمل زیبایی در بیش تر کشورهای جهان انجام می شود و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. البته شایان به ذکر است که پروتز فک برای بعضی از افراد علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد. برای مثال برخی از افراد به صورت مادرزادی دارای مشکلاتی در فک و یا چانه خود می باشند. این دسته از افراد با استفاده از پروتز، می توانند مشکلات خود را حل کنند. برای آشنایی بیش تر با پروتز فک و انواع آن، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

پروتز فک چیست؟

پروتز فک یک روش درمانی می باشد که برای ترمیم و بازسازی فک و دندان‌ها در صورت نیاز استفاده می‌شود. این روش معمولا در مواردی که از دندان‌های طبیعی برای جبران جایگاه یک یا چند دندان استفاده نمی‌توان کرد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از عواملی که می‌تواند به از دست رفتن یک یا چند دندان منجر شود شامل تصادفات، بیماری‌های لثه، تسوس شدید و عفونت‌های دندانی می‌شود.

پروتز فک می‌تواند به شکل‌های مختلفی انجام شود. یکی از روش‌های معمول پروتز فک، استفاده از پروتز‌های جامد است. در این روش، پروتز بر روی فک قرار می‌گیرد و با استفاده از پروتز دندان‌ها جبران می‌شود. این نوع پروتز معمولا برای جبران یک یا چند دندان استفاده می‌شود.

پروتز فک می‌تواند به شکل پروتز‌های قابل حذف نیز انجام شود. در این روش، پروتز قابل حذف بر روی فک قرار می‌گیرد و می‌توان آن را برای تمیز کردن و تعویض راحت تر بیرون آورد. این نوع پروتز معمولا برای جبران چندین دندان استفاده می‌شود.

پروتز فک می‌تواند به شکل پروتز‌های ایمپلنت نیز انجام شود. در این روش، ایمپلنت ها در فک قرار می‌گیرند و به عنوان ریشه های دندان عمل می‌کنند. سپس پروتز دندان ها بر روی ایمپلنت ها قرار می‌گیرند. این نوع پروتز معمولا برای جبران چندین دندان استفاده می‌شود و بیشترین استحکام را دارد.

هزینه پروتز فک بستگی به عوامل مختلفی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به نوع پروتز، تعداد دندان های مورد نیاز، جنس استفاده شده و هزینه های جانبی مانند مشاوره و تست ها اشاره کرد. به طور کلی برای دقیق تر بودن در مورد هزینه، بهتر است با یک دندانپزشک مشورت کنید.

همچنین در صورت داشتن مشکلات جدی تر در فک خود، می توانید به بهترین جراح فک و صورت در اصفهان مراجعه کنید. در واقع شما می توانید از پروتز در نواحی های مختلف مانند فک، گونه و چانه استفاده کنید. جالب است بدانید که پروتزهای فک دائمی و همیشگی هستند. بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان با انجام پروتز، به چهره شما زاویه می دهد. همان طور که گفته شد، این دسته از پروتزها دائمی هستند و شما تا سالیان سال می توانید از آن ها به خوبی استفاده کنید.

پروتز فک چیست؟

انواع پروتز فک

در حالت کلی پروتزهای فک شامل دو دسته می شوند. این دو نوع شامل پروتز پلی اتیلنی و پروتز سیلیکونی می باشند. هر کدام از این نوع پروتزها شامل ویژگی های مختص به خود می باشند. هر یک از این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

پروتز سیلیکونی: پروتزهای سیلیکونی دارای تنوع کم تری می باشند. بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان از این نوع پروتز، بیش تر برای افرادی که شکل و فرم صورت خاصی ندارند، استفاده می کند. همچنین پروتزهای سیلیکونی در مقایسه با پروتز های پلی اتیلنی، دارای بافتی ساده تر می باشند.

پروتز پلی اتیلنی: نام دیگر پروتز پلی اتیلنی، پروتز مدپور می باشد. از این نوع پروتزها به منظور زاویه دادن به فک استفاده می شود. پروتزهای پلی اتیلنی دارای انواع گوناگون می باشند و تنوع زیادی دارند. بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان با توجه به صورت شما، از مقدار معینی از پروتز پلی اتیلنی استفاده می کند. همچنین اگر شما نیازمند انجام ارتودنسی هستید، بهتر است قبل از استفاده از پزوتز فک ارتودنسی را انجام دهید. همچنین شما برای انجام این کار می توانید به بهترین دکتر ارتودنسی در اصفهان مراجعه کنید.

10 تا از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان را بشناسید!

دکتر ابوالفضل جویا

دکتر ابوالفضل جویا

دکتر جویا متخصص و همچنین جراح پوست، مو و زیبایی و لیزرهای تخصصی می باشند. ایشان عضو انجمن متخصصین پوست، مو و زیبایی آمریکا و اروپا می باشند. دکتر جویا مدرس کمپانی سینکلر آمریکا در خاورمیانه می باشند. همچنین ایشان مدرس تزریق ژل های تخصصی در کمپانی مرز آلمان نیز هستند. دکتر ابوالفضل جویا جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • پروتز فک و چانه
 • تزریق ژل
 • تزریق فیلر
 • جراحی صورت

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، مجتمع سپهر، طبقه1، واحد 5

شماره تماس: 03136692974

دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی

دکتر مومنی متخصص جراحی گوش، حلق و بینی می باشند. ایشان دارنده فلوشیپ قاعده جمجمه، اندوسکوپی سینوس، تیروئید، پلاستیک صورت و همچنین حنجره می باشند. دکتر مومنی در کار خود بسیار دقیق هستند. ایشان از تکنیک ها و ابزارهای به روز در کار خود استفاده می کنند. دکتر علیرضا مومنی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • پروتز چانه
 • پروتز فک
 • جراحی بوکال فت
 • تزریق چربی

آدرس: اصفهان، آمادگاه بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه 3، پلاک 135

شماره تماس: 03132239468

دکتر علیرضا پور صیرفی

دکتر علیرضا پور صیرفی

دکتر پور صیرفی رتبه اول را در کنکور سراسری کسب کرده اند و در رشته پزشکی پذیرفته شده اند. سپس ایشان در آزمون دستیاری در رشته جراحی گوش، حلق و بینی قبول شده اند. دکتر پور صیرفی پایان نامه خود را در رابطه با تاثیر یکی از تکنیک های جراحی پلاستیک بینی ( راینوپلاستی) ارائه داده اند. ایشان دارای بیش از 18 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر علیرضا پور صیرفی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • پروتز چانه
 • پروتز فک
 • جراحی بینی
 • جراحی گوش

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل بین سازمان بورس و خیابان هفت دست، طبقه 4 جنوبی، واحد 404

شماره تماس: 09336012644

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر جعفری پور دارنده رتبه پنجم در کنکور سراسری تجربی در سال 1367 می باشند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی تهران تحصیل کرده اند. دکتر جعفری پور پس از پایان دوره عمومی پزشکی خود، در آزمون تخصصی شرکت کرده اند و در تخصص گوش، حلق و بینی پذیرفته شده اند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی سر و گردن و همچنین گوش، حلق و بینی می باشند. دکتر جعفری پور دارنده فلوشیپ تخصصی جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه هاروارد آمریکا می باشند. دکتر مسعود جعفری پور جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی بینی
 • پروتز فک
 • پروتز پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک

آدرس: اصفهان، خیابان توحید جنوبی، چهارراه پلیس، مجتمع ژیوار، طبقه 2

شماره تماس: 03131312355

دکتر مهدی ابریشمی

دکتر مهدی ابریشمی

دکتر ابریشمی متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز هستند. دکتر ابریشمی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان می باشند. ایشان علاقه زیادی به کار خود دارند. به همین علت بی نقص ترین و بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. دکتر ابریشمی بسیار خوش برخورد و مبانی آداب می باشند. دکتر مهدی ابریشمی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی پلک
 • پروتز فک
 • ایمپلنت دندان
 • اتوپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، حدفاصل چهارراه نیکبخت و شیخ مفید، کوچه 39 (تاتار)، ساختمان ارغوان، واحد 3

شماره تماس: 03136644126

دکتر محمدمهدی طرزی

دکتر محمدمهدی طرزی

دکتر طرزی متخصص گوش، حلق و بینی و همچنين جراح پلاستیک می باشند. ایشان در سال 1369 وارد رشته پزشکی در دانشگاه تهران شده اند. دکتر طرزی پس از پایان دوره عمومی پزشکی، دوره تخصصی خود را در دانشگاه شیراز گذرانده اند. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشند. دکتر طرزی در کار خود بسیار توانمند و خلاق می باشند. دکتر محمدمهدی طرزی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • پروتز فک
 • جراحی ترمیمی بینی
 • لیپوماتیک صورت
 • لیفت گردن

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، مقابل شرکت زمزم، کوی کاویان، مجتمع پزشکی کوه نور، واحد 21

شماره تماس: 03136205826

دکتر شهریار لقمانی

دکتر شهریار لقمانی

دکتر لقمانی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و همچنین عضو هیات علمی گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. دکتر لقمانی بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را نیز دارا می باشند. دکتر شهریار لقمانی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • پروتز فک و چانه
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی زیبایی بینی

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی، ساختمان النا، جنب MRI، طبقه 1

شماره تماس: 03136289566

دکتر مصطفی رجبی

دکتر مصطفی رجبی

دکتر رجبی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان دارنده بورد تخصصی جراحی عمومی می باشند. همچنین بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک را نیز دارا می باشند. دکتر رجبی در کار خود بسیار حرفه ای و دقیق می باشند. ایشان از تجهیزات و تکنیک های جدید و مدرن در کار خود استفاده می کنند. دکتر مصطفی رجبی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • رینوپلاستی
 • لیپوساکشن
 • پروتز فک
 • پروتز چانه

آدرس: اصفهان، خیابان وحید، نبش خیابان باغ دریاچه، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 3، واحد 7

شماره تماس: 09373222539

دکتر فریده ساداتی

دکتر فریده ساداتی

دکتر ساداتی متخصص گوش، حلق و بینی می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 62563 است. دکتر ساداتی دارای بیش از 27 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان در کار خود مهارت و تخصص بالایی دارند. همچنين بسیار خوش برخورد می باشند. دکتر فریده ساداتی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • پروتز گونه و فک
 • تزریق ژل
 • جراحی بینی
 • بلفاروپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، کوچه پارس غربی، مجتمع مریم، بلوک 2، طبقه 1

شماره تماس: 03132336028

دکتر محمود عمرانی فرد

دکتر محمود عمرانی فرد

دکتر عمرانی فرد فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک می باشند. ایشان استاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز می باشند. دکتر عمرانی فرد عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی جهان ISAPS می باشند. همچنین ایشان بیش تر از 30 مقاله علمی در حوزه جراحی های جمجمه تالیف کرده اند. دکتر محمود عمرانی فرد جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی ترمیمی فک
 • پروتز فک
 • جراحی بینی
 • جراحی های جمجمه

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه عباس آباد، ساختمان ملک

شماره تماس: 03132360839

مزایای پروتز فک

زاویه سازی با استفاده از پروتز، دارای مزایای زیادی می باشد. برخی از این مزایا شامل موارد زیر می باشد:

 1. بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان با انجام پروتز برای شما، از ناحیه های آسیب دیده صورت پشتیبانی و مراقبت می کند.
 2. جالب است بدانید که در عمده زاویه سازی ها با استفاده از پروتز، نیازی به عمل جراحی و بیهوشی نیست. البته توجه داشته باشید، در صورتی که شما نیازمند استفاده از ایمپلنت باشید، حتما باید از عمل جراحی برای انجام این کار استفاده کنید.
 3. بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان با انجام پروتز برای شما، از بافت های نازک و ظریف مراقبت می کند. این امر موجب می شود تا شما بتوانید به راحتی به زندگی روزمره و عادی خود بپردازید.
 4. شما با استفاده از پروتز فک می توانید دندان های خود را به صورت صحیح بر روی هم قرار دهید. این امر موجب ایجاد تقارن در صورت افراد می شود. همچنین مشکلاتی از قبیل بلعیدن و جویدن نیز با انجام پروتز فک برطرف می شود.
 5. از دیگر مزایای زاویه سازی صورت توسط بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان، می توان به رفع مشکلات و اختلالات تنفسی اشاره کرد. همچنین با انجام این کار، دهان شما در خواب به منظور تنفس باز نمی ماند.
 6. پروتز فک می‌تواند بهبود ظاهر و زیبایی صورت فرد را نیز به همراه داشته باشد. با جبران دندان های گم شده، صورت فرد شکل مناسب تری خواهد گرفت و احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری خواهد داشت.
 7. پروتز فک می‌تواند از تخریب ساختار فک و لثه جلوگیری کند. با جبران دندان‌های از بین رفته، فشار بر روی فک و لثه توزیع می‌شود و از تغییرات ناخواسته در ساختار آن ها جلوگیری می‌شود.
 8. پروتز فک به شکل پروتز‌های قابل حذف و یا ایمپلنت انجام می‌شود. این نوع پروتز‌ها قابلیت حذف و تعویض راحت تر را دارند و فرد می‌تواند آن‌ها را برای تمیز کردن و نگهداری بهتر بیرون بیاورد.
مزایای پروتز فک

معایب پروتز فک

پروتز فک نیز مانند هر روش زیبایی و درمانی دیگر، دارای معایبی می باشد. برخی از این معایب شامل موارد زیر می باشد:

 1. هنگامی که بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان برای شما از پروتز استفاده می کند، شما توانایی احساس آن ناحیه را ندارید. دلیل این عدم احساس کردن، زنده نبودن بافت سازنده پروتز می باشد. همچنين پروتزها توانایی حرکت و تکان خوردن ندارند.
 2. در صورتی که پروتزها به صورت غیر اصولی جایگذاری شوند، با گذشت زمان دچار فرسایش می شوند. به همین علت باید سعی کنید به خوبی از آن مراقبت کنید و در انتخاب دکتر خود دقت کافی را داشته باشید.
 3. معمولا پروتزهایی که توسط بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان مورد استفاده قرار می گیرند، دارای هزینه بالایی می باشند. البته همان طور که در مطالب بالا گفته شد، پروتزها دارای انواع گوناگونی می باشند. شما می توانید از مناسب ترین آن ها استفاده کنید.
 4. پروتز فک ممکن است به دلیل عدم تطابق کامل با ساختار فک اصلی، ظاهری غیرطبیعی داشته باشد.
 5. پروتز فک اغلب برای مدت زمان محدودی ماندگاری دارد و نیاز به تعویض دارد. این موضوع نیازمند هزینه و زمان بیشتری است.

کلام آخر

پروتز فک از جمله امور زیبایی پرطرفدار و محبوب در دنیای امروز می باشد. در واقع پروتزها علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارند. با استفاده از پروتزها، صورت را زاویه سازی می کنند. پروتزها به صورت دائمی مورد استفاده قرار می گیرند و شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.

ما در این مقاله بهترین دکتر پروتز فک در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا