لمینت

بهترین متخصص لمینت در اصفهان【سال1402】⭐️ + لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین متخصص لمینت در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم. در دنیای امروز، لمینت دندان از جمله پرطرفدارترین متدهای زیبایی برای دندان ها محسوب می شود. بسیاری از افراد مشهور از این کار زیبایی استفاده کرده اند.  جالب است بدانید که لمینت دندان، جزو یکی از امن ترین روش های زیبایی می باشد. همچنین طول عمر بالایی نیز دارد. بسیاری از افراد از لمینت به منظور اصلاح طرح لبخند استفاده می کنند. اگر شما هم قصد انجام این کار را دارید، برای آشنایی بیش تر با لمینت و انواع آن، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

لمینت دندان چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع از مهم ترین متدها و روش های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، می توان به لمینت دندان اشاره کرد. لمینت دندان نوعی روکش نازک می باشد. معمولا جنس این روکش ها از پرسلن چینی یا سرامیکی و یا کامپوزیت های رزین می باشد. بهترین متخصص لمینت در اصفهان در ابتدا مشکل های ظاهری دندان های شما را برطرف می کند. سپس از لمینت استفاده می کند. توجه داشته باشید که لمینت دندان، نوعی روش درمانی محسوب نمی شود، بلکه به منظور زیبایی بخشیدن به دندان ها از آن استفاده می کنند.

لمینت دندان یک روش زیبایی‌ در زمینه طراحی لبخند است که به‌صورت غیرجراحی روی دندان‌ها اجرا می شود. در این روش، لایه‌ی نازکی از مواد پرسلنی یا مرکب برقراری مستقیم با دندان‌ها به‌ منظور اصلاح رنگ، شکل و اندازه‌ی آن ها قرار می گیرد. مراحل لمینت دندان شامل ارزیابی مشکلات دندانی، بررسی رنگ و سایز دندان‌ها، طراحی لمینت‌ها و نصب آن‌ها بر روی دندان‌ها می‌باشد.

در ابتدا، دندان‌پزشک شما نیازمندی‌ها و انتظارات شما را بررسی می‌کند و به‌عنوان مشاور شما عمل می‌کند. سپس، رنگ و سایز دندان ها بررسی می شوند و برای استفاده در طراحی لمینت‌ها اطلاعات فرستاده می شوند. طراحی لمینت‌ها از طریق سیستم‌های کامپیوتری یا به‌وسیله‌ دست پزشک انجام می شود. سپس، لمینت ها روی دندان ها نصب می شوند و با استفاده از روکش ها و چسب های خاص محکم می شوند. با اجرای مراقبت های مناسب و رعایت دستورالعمل های دندانپزشک، لمینت دندان می تواند برای مدت طولانی در دهان باقی بماند و تأثیر قابل توجهی در زیبایی لبخند شما داشته باشد.

در بعضی مواقع، در انجام لمینت، همانند کامپوزیت نیازی به تراش دادن دندان ها نیست. بهترین متخصص لمینت در اصفهان بعد از جایگذاری لمینت ها، آن ها را با استفاده از اشعه مخصوص فیکس و محکم می کند. جالب است بدانید که لمینت ها دارای انواع متفاوتی می باشند. همچنین هر کدام از آن ها دارای ویژگی های مختص به خود می باشند. برای انجام لمینت می توانید به بهترین دندانپزشک زیبایی ترمیمی در اصفهان مراجعه کنید.

لمینت دندان چیست؟

مزایای انجام لمینت دندان

همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد، لمینت دندان از جمله روش های پرطرفدار و محبوب می باشد. بهترین متخصص لمینت در اصفهان با جایگذاری درست و صحیح لمینت ها، می تواند طول عمر لمینت ها را نیز افزایش دهد. موارد زیر شامل برخی از مزایای لمینت دندان می باشد:

 • ماندگاری بالا: لمینت ها در لابراتورهای تخصصی ساخته می شوند. این امر موجب استحکام آن ها می باشد. همچنین اگر به صورت درست و صحیحی جایگذاری شود، شما می توانید 10 الی 15 سال از آن ها به راحتی استفاده کنید. جالب است بدانید که شما با رعایت نکات بهداشتی، می توانید طول عمر آن ها را افزایش دهید.
 • ظاهر زیبا: بهترین متخصص لمینت در اصفهان با انجام لمینت برای شما، دندان هایی زیبا، مرتب و همچنین سفید برای شما می سازد. شما با استفاده از لمینت می توانید شکل، اندازه، رنگ و سایز دندان های خود را مطابق خواسته خود تغییر دهید. همچنین لمینت ها به علت بازتاب نور، ظاهری کاملا طبیعی برای دندان ها ایجاد می کنند.
 • از بین بردن ایرادات دندانی: از دیگر مزیت های لمینت دندان، می توان به رفع نواقص دندان ها اشاره کرد. بعضی از افراد دارای دندان های فاصله دار، شکسته و یا به شدت زرد می باشند. در این مواقع شما با استفاده از لمینت، می توانید نواقص دندانی خود را بپوشانید و لبخندی زیبا را برای چهره خود به ارمغان آورید.
 • تغییر رنگ دندان ها: بهترین متخصص لمینت در اصفهان با انجام لمینت برای شما دندان هایی سفید را به شما هدیه می دهد. شما برای ثابت نگه داشتن این رنگ روشن لمینت ها، باید مصرف نوشیدنی ها و غذاهای رنگ دار مانند نوشابه، چای و قهوه را کاهش دهید. همچنین تا حد امکان از سیگار استفاده نکنید. با رعایت این نکات، شما می توانید دندان های خود را سفید نگه دارید و از لبخند خود لذت ببرید.
 • حفظ ساختار طبیعی دندان: در مقایسه با روش‌های دیگر مانند پوشش کامل دندان، لمینت دندان کمترین مقدار ساختار دندان را حذف می‌کند. این به معنای حفظ سلامت و استحکام دندان‌ها است.
 • اصلاح نامناسبی‌های دندان: لمینت دندان می‌تواند نامناسبی‌هایی مانند فاصله بین دندان‌ها، تغییر شکل دندان‌ها و عدم تطابق رنگ دندان‌ها را اصلاح کند. این روش به جای استفاده از ایمپلنت‌ها یا کامپوزیت‌ها، امکان اصلاح این نامناسبی‌ها را فراهم می‌کند.

عوارض انجام لمینت

لمینت دندان نیز علاوه بر مزایا، دارای عوارض و معایبی نیز می باشد. برخی از این معایب شامل موارد زیر می باشد:

ایجاد بیماری های لثه ای: امکان دارد بعد از انجام کار لمینت ، بافت لثه شما تحلیل برود و یا دچار عفونت و بیماری های لثه ای شوید. البته اگر لمینت ها به صورت درست و صحیح جایگذاری شوند، این اتفاق رخ نمی دهد. همچنین شما برای جلوگیری از پیش آمدن این اتفاق، می توانید برای انجام کار لمینت به بهترین متخصص لمینت در اصفهان مراجعه کنید.

کنده شدن لمینت ها: در بعضی مواقع امکان دارد روکش لمینت شما کنده شود. معمولا این اتفاق به دلیل جایگذاری نادرست و همچنین عدم مهارت دندانپزشک رخ می دهد. البته جای نگرانی نیست. شما با مراجعه به متخصص لمینت، می توانید آن ها را دوباره جایگذاری کنید.

احساس درد: در روزهای ابتدایی انجام این کار، امکان دارد دچار درد شوید. البته جای نگرانی نیست و پس از چند روز این دردها از بین می روند. شایان به ذکر است که اگر درد شما بیش از اندازه و غیرقابل تحمل شد سریعا به بهترین متخصص لمینت در اصفهان مراجعه کنید.

پوسیدگی دندان ها: در هنگامی که لمینت ها به صورت درست و اصولی جایگذاری نشوند، امکان دارد دندان های طبیعی شما که در زیر روکش های لمینت قرار دارند، دچار آسیب و پوسیدگی شوند. متخصص لمینت باید به صورت صحیح لمینت ها را جایگذاری کند. همچنین باید در این کار تجربه و تخصص داشته باشد تا در این حیطه مشکلی برای شما پیش نیاید.

✅ سطح دندانپزشکتخصص لازم را برای ارائه خدمات داشته باشد
⭐مهارت و تخصصدارای تخصص کافی باشد
❤️ برخورد با بیمارداشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
⭐ هزینهطبق نوع بیماری ،تخصص و تجربه پزشک

10 تا از بهترین متخصص لمینت در اصفهان را بشناسید!

دکتر دانیال باقریان نژاد

دکتر دانیال باقریان

دکتر دانیال باقریان نژاد یکی از بهترین دکتر دندانپزشک در اصفهان می باشند. ایشان دارای شماره نظام پزشکی 196506 می باشد، همچنین ایشان در زمینه زیبایی٫ایمپلنت و لمینت و کامپوزیت فعالیت می کنند. شما می توانید در این زمینه به ایشان مراجعه کنید و از خدمات ایشان بهره مند شوید.

خدمات

 • ایمپلنت
 • کامپوزیت
 • لمینت
 • دندانپزشک زیبایی
 • بلیچینگ

آدرس مرکز 1: اصفهان سه راه حکیم نظامی روبروی بانک صادرات ساختمان 121 طبقه اول

آدرس مرکز 2: زرین شهر خیابان شریعتی بعد از خیابان مدیسه ای جنب فروشگاه تعاونی فرهنگیان کلینیک ابوالفضل

شماره تماس

09136099639

اینستاگرام: Drbagheriannejad

دکتر محمد عاطفت

دکتر محمد عاطفت

دکتر عاطفت متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان کلیه خدمات دندانپزشکی را در مطب خود ارائه می دهند. همچنین دکتر عاطفت دارای بیش از 14 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان، 125907 می باشد. دکتر عاطفت در کار خود از ابزارهای نوین و به روز استفاده می کنند. دکتر محمد عاطفت جزو یکی از بهترین متخصص لمینت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • ایمپلنت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: اصفهان، چهارراه پلیس، توحید جنوبی، جنب کوچه کاویان، ساختمان ژیوار، طبقه 5، واحد 504

شماره تماس: 03131312834

دکتر ندا مکانیک

دکتر ندا مکانیک

دکتر مکانیک متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و همچنین ایمپلنت های دندانی می باشند. ایشان دارای سرتیفیکیت های Dio از کره، ایمپلنت SIC و ITI از سوئیس و همچنین Zimmer از آمریکا می باشند. دکتر مکانیک در کار خود دارای دانش و همچنین مهارت بالایی می باشند. ایشان دارای کادری مجرب و کارآزموده می باشند. دکتر ندا مکانیک جزو یکی از بهترین متخصص لمینت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • عصب کشی دندان
 • لمینت دندان
 • ایمپلنت دندان
 • درمان بیماری های لثه

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر منوچهری، ساختمان نور، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 03136266570

دکتر حسن مومنی

دکتر حسن مومنی

دکتر مومنی در سال 1380 دوره عمومی دندانپزشکی خود را به اتمام رسانده اند. سپس بعد از شرکت در آزمون تخصصی، وارد تخصص جراحی دهان، فک و صورت شده اند. ایشان در سال 1387 دوره تخصصی خود را نیز به پایان رسانده اند. دکتر مومنی دارنده بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت نیز می باشند. ایشان دارای فلوشیپ ایمپلنت های دندانی از سوئیس نیز می باشند. دکتر حسن مومنی جزو یکی از بهترین متخصص لمینت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • جراحی ناهنجاری های فک
 • کامپوزیت دندان

آدرس: اصفهان، جلفا، خیابان توحید، مطب دکتر حسن مومنی

شماره تماس: 03136291886

دکتر حسین برجیان

دکتر حسین برجیان

دکتر برجیان متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، متخصص ایمپلنت و همچنین جراح لثه می باشند. ایشان دارای فلوشیپ تخصصی لیزر و همچنین مسترشیپ زیبایی دندان از آمریکا می باشند. دکتر برجیان عضو انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران نیز می باشند. همچنین ایشان موسس مرکز دندانپزشکی نجم می باشند. دکتر حسین برجیان جزو یکی از بهترین متخصص لمینت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • جراحی ایمپلنت

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، خیابان حکیم نظامی، نرسیده به مهرداد، مجتمع نجم، طبقه 2

شماره تماس: 09335810446

دکتر عاطفه توانگر

دکتر عاطفه توانگر

دکتر توانگر متخصص بیماری های دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دوره عمومی دندانپزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری کرده اند. دکتر توانگر جزو استعدادهای درخشان دانشگاه نیز بوده اند. ایشان دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده اند. دکتر توانگر دارای بورد تخصصی بیماری های دهان می باشند. ایشان دارنده مدرک فلوشیپ لیزر از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. دکتر عاطفه توانگر جزو یکی از بهترین متخصص لمینت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • بلیچینگ دندان
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • لیفت لثه

آدرس: اصفهان، سه راه شیخ مفید، مجتمع کسری، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 03136650439

دکتر پیام توکلی

دکتر پیام توکلی

دکتر توکلی متخصص آسیب شناسی دهان و همچنین جراح دندانپزشک می باشند. ایشان دوره عمومی دندانپزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده اند. دکتر توکلی در دوره های مختلف زیبایی و ترمیمی و همچنین ایمپلنت شرکت کرده اند. ایشان دارای بورد تخصصی آسیب شناسی دهان نیز می باشند. دکتر توکلی مقاله های زیادی را در مجله های بین المللی داخلی و خارجی ارائه کرده اند. دکتر پیام توکلی جزو يكی از بهترین متخصص لمینت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • پروتز ثابت
 • لمینت دندان
 • جراحی دندان
 • درمان ریشه دندان

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، مجتمع پارسیان، طبقه همکف، واحد 205

شماره تماس: 03136266119

دکتر فرهاد اسماعیلی

دکتر فرهاد اسماعیلی

دکتر اسماعیلی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان دارای 18 سال سابقه در این حیطه کاری می باشند. دکتر اسماعیلی مدرس دانشگاه آزاد نیز می باشند. ایشان دارای مدرک های معتبر از انجمن های علمی بزرگ جهان می باشند. دکتر اسماعیلی کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی را در مطب خود ارائه می دهند. دکتر فرهاد اسماعیلی جزو یکی از بهترین متخصص لمینت در اصفهان می باشند.

خدمات: 

 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • پروتز دندان
 • جراحی دندان

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، رو به روی کارخانه زمزم، کوی کاویان، مجتمع کوه نور، واحد 44

شماره تماس: 03136205769

دکتر مهدی کچوئی

دکتر مهدی کچوئی

دکتر کچوئی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، متخصص ایمپلنت و همچنین جراح دندانپزشک می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کرده اند. دکتر کچوئی عضو انجمن دندانپزشکان ایران می باشند. ایشان کلیه خدمات دندانپزشکی را در مطب خود ارائه می دهند. همچنین در کار خود بسیار دقیق و با مهارت می باشند. دکتر مهدی کچوئی جزو یکی از بهترین متخصص لمینت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان
 • بلیچینگ دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان جی، قبل از تقاطع پروین، ساختمان الماس، طبقه 2

شماره تماس: 03132505825

دکتر فاطمه حیدری

دکتر فاطمه حیدری

دکتر حیدری جراح دندانپزشک می باشند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تحصیل کرده اند و از همان جا فارغ التحصیل شده اند. دکتر حیدری دارنده مدرک گواهينامه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان در مطب خود دارای کادری مجرب و حرفه ای می باشند. همچنین در کار خود از بهترین و مناسب ترین مواد استفاده می کنند. دکتر فاطمه حیدری جزو یکی از بهترین متخصص لمینت در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • اصلاح طرح لبخند
 • جرم گیری دندان

آدرس: اصفهان، خیابان رباط، تقاطع دوم، پلاک 52

شماره تماس: 03134404756

لمینت دندان شامل چه مراحلی است؟

مرحله اول از اجرای لمینت دندان مرحله مشخص کردن رنگ و اندازه دندان‌های مورد نظر است. در این مرحله، دندانپزشک برای دندان مورد نظر یک ماده چسبنده اعمال می‌کند تا در مورد رنگ دقیقی که باید انتخاب شود، هرگونه ابهامی رفع شود.

در مرحله بعد، دندان‌های مورد نظر برای لمینت پیش‌آماده می‌شوند. این شامل شستشوی دندان و حذف هرگونه لکه و دهان‌شویی با ماده اسیدی برای پاک‌سازی دندان می‌باشد. لازم به ذکر است که برای پیاده سازی لمینت دندان، دندان‌های اصلی باید برداشته شوند.

در مرحله بعد، دندانپزشک با استفاده از ماده کامپوزیت یا پورسلن، لمینت‌ها را بر روی سطح دندان قرار می‌دهد و آن ها را با یک لامپ نوری که قدرت نوری بسیار بالا دارد ویژگی‌های لازم را به دندان می‌بخشد. در مرحله بعد، دندانپزشک برای تغییر شکل و تراز کردن لمینت‌های دندان یا حذف هرگونه پیاپی می‌تواند اقدام به سایش لمینت‌ها کند. این کار به او این امکان را می‌دهد تا دندان‌ها را به شکلی تراز و متناسب با حالت دندان‌های دیگر بدن انسان بچیند تا به همگانی واضح شود.

در نهایت، لمینت‌های دندان با یک لامپ نوری دائماً از نظر قابلیت استفاده نهایی بررسی می‌شوند تا دقیقاً شکل، اندازه و رنگ و نرمال فونت دندان یکسان باشد. با اتمام این مراحل، پوشش‌ دندان‌ها به صورت نهایی به دندان‌ها الصاق می‌شود و بیمار می‌تواند از نتاجای درخشندگی دندان خود، لذت ببرد.

لمینت دندان شامل چه مراحلی است؟

توصیه های مراقبتی از لمینت

برای حفظ زیبایی و افزایش عمر مفید لمینت دندان، نگهداری صحیح و منظم بسیار مهم است. در ادامه روش نگهداری لمینت دندان توضیح داده شده است:

 1. تغذیه مناسب: برای حفظ سلامت دندان های خود، نیاز است که به تغذیه مناسب و کافی در طول روز توجه کنید. خوردن میوه و سبزیجات غنی از ویتامین C، دندان های شما را از بیماری های لثه و لکه های دندان محافظت خواهد کرد.
 2. مراقبت دندانی منظم: برای حفظ و بهبود سلامت دندان های خود، هر روز باید حداقل 2 بار به مدت 2 دقیقه مسواک بزنید و از نخ دندان برای پاک کردن بین دندان ها استفاده کنید. این کار باعث پاک شدن ذرات غذایی و باکتری های باقی مانده است و از ایجاد لکه ها و تیرگی ها جلوگیری می کند.
 3. استفاده از محصولات شستشوی دهان: شستشوی دهان با محصولاتی مانند آب ژاپنی به پاک کردن لایه های روی لمینت های دندان کمک می کند. از محصولات شستشوی دهانی که حاوی الکل هستند بپرهیزید، زیرا این مواد می تواند عوارضی مانند خشکی دهان و آسیب به لایه های لمینت دندان ایجاد کند.
 4. ایجاد فشار و فرسایش: لمینت دندان به راحتی فرسایش پیدا نمی کند، اما ایجاد فشار مستقیم وحشتناک می تواند به سرعت به ایجاد ترک در لمینت دندان بیانجامد.
 5. مراجعه به دندانپزشک: برای حفظ وضعیت لمینت دندان خود، اهمیت دارد که به هنگام ویزیت پیشگیرانه با دندانپزشک خود مراجعه کنید و بررسی شوید. ممکن است دندانپزشک نیز برای کمک در نگهداری صحیح لمینت دندان شما پیشنهاد‌های خاصی داشته باشد.

هزینه انجام لمینت چقدر است؟

هزینه انجام لمینت دندان یکی از مهم ترین عوامل در نوع انتخاب برای بسیاری از افراد است. لمینت دندان یک روش زیبایی دندان است که به کمک آن می‌توان دندان‌های پوسیده، خراب و نامنظم را به شکلی زیبا و جذاب درمان کرد. قیمت لمینت دندان از متخصص به متخصص و همچنین از منطقه به منطقه متفاوت است و به عوامل زیادی مانند مهارت و تجربه پزشک، انجام خدمات پیش از درمان و مرحله بازدید از پزشک بستگی دارد.

علاوه بر هزینه خدمات دندانپزشکی، باید هزینه های اضافی را نیز مدنظر قرار داد. برای مثال، لازم است که قبل از شروع درمان، به پیش از درمان با دندانپزشک خود مشورت کنید و با هزینه های اضافی مانند تست های ویژه برای درمان لمینت دندان و میزان تسلط پزشک اطلاعات کاملی کسب کنید. علاوه بر هزینه های خوده لمینت، باید به هزینه های دیگر نیز توجه کرد. برای مثال برخی از بیماران باید قبل از انجام لمینت دندان، درمان‌های دهانی دیگری مانند نرم شدن لثه یا تعویض روکش دندان انجام دهند. هزینه های پس از درمان نیز در تعیین هزینه تاثیر مهمی دارد.

بعد از انجام لمینت دندان، نیاز به بازدهی همیشگی به دندانپزشک برای بررسی دندان ها وجود دارد، با این حال برخی از پزشکان این خدمات را در درمان اول همانند هزینه های اولیه لحاظ می کنند. اخیراً، تکنولوژی و روش های مختلفی برای انجام لمینت دندان پیشنهاد شده است که در بعضی از موارد هزینه هایی را به دنبال دارند. برای مثال، روش هایی مانند لمینت ارزانتر می‌توانند باشند، اما بعد از مدتی، می‌توانند نیاز به جایگزینی داشته باشند. بنابراین با توجه به مخاطرات و مزایای هر روش، بهتر است با دندانپزشک خود مشورت کنید تا بهترین روش را برای انجام لمینت دندان انتخاب کنید.

کلام آخر

لمینت دندان از جمله روش های زیبایی و ترمیمی برای دندان ها می باشد. شما با استفاده از روکش های لمینت، می توانید نواقص دندانی خود را بپوشانید. همچنین لمینت ها دارای انواع متفاوتی می باشند و هر کدام از انواع آن، دارای ویژگی های مختص به خود می باشد. توجه داشته باشید که معمولا برای جایگذاری لمینت ها، مقداری از مینای دندان ها را تراش می دهند. این کار به منظور قرار گیری درست و صحیحی لمینت ها انجام می شود.

ما در این مقاله بهترین متخصص لمینت در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا