جراحی دندان

بهترین دندانپزشک در اصفهان【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دندانپزشک در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم. زمانی که با پدیده دندان درد مواجه می شویم، باید به دندانپزشک مراجعه کنیم. در واقع دردها هشدار دهنده اتفاقی در بدن انسان می باشند. در بعضی از مواقع این دردها، موجب کشیدن دندان می شوند. جراحی دندان پروسه ای حساس می باشد و نیازمند داشتن تبحر، مهارت و دانش بالا می باشد. اگر شما هم قصد جراحی دندان دارید و به دنبال شناخت ویژگی ها و خدمات بهترین دندانپزشک می گردید، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

 دندانپزشک کیست؟

دندانپزشکان پس از پایان دوره عمومی دندانپزشکی خود، می توانند در آزمون تخصصی شرکت کنند و وارد این رشته شوند. در واقع بعد از اتمام این دوره، مدرک تخصصی خود را دریافت می کنند. بهترین دندانپزشک در اصفهان با کلیه بیماری های دندان و دهان آشنایی دارد و به خوبی می تواند از پس جراحی دندان ها بر بیاید. این دسته از جراحان، توانایی انجام ارتودنسی را ندارند.

بهترین دندانپزشک به خوبی توانایی انجام کاشت دندان (ایمپلنت) و یا جراحی لثه را دارد.  جالب است بدانید که طول تحصیل این دوره تخصصی بین 4 تا 6 سال می باشد. در واقع جراحان دندانپزشک باید به مراقبت از سلامت دندان های بیماران خود بپردازند. شایان به ذکر است که جراحان دندانپزشک در امور دهان، فک و صورت نیز دارای تجربه و دانش می باشند. دندانپزشک کار خود را در طی بیهوشی کامل انجام می دهد و شما متوجه دردی در حین کار نخواهید شد. در ادامه وظایف بهترین دندانپزشک را شرح می دهیم:

 1. تشخیص و درمان بیماری‌های دندانی: بهترین دندانپزشک باید توانایی تشخیص و درمان بیماری‌های دندانی را داشته باشد. او باید بتواند مشکلات مربوط به لثه، عصب و ریشه دندان را تشخیص داده و راه‌های درمانی مناسب را پیشنهاد کند.
 2. انجام عمل جراحی دندانی: بهترین دندانپزشک باید توانایی انجام عمل جراحی‌های دندانی را داشته باشد. او باید مهارت و تجربه لازم را برای انجام عمل‌های پیچیده مانند استخراج دندان، عملکرد جراحی لثه و آمالگام دندانی داشته باشد.
 3. نصب و مراقبت از ایمپلنت‌های دندانی: بهترین دندانپزشک باید توانایی نصب و مراقبت از ایمپلنت‌های دندانی را داشته باشد. او باید توانایی نصب ایمپلنت‌ها به صورت صحیح و با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته را داشته باشد و همچنین بتواند به درستی مراقبت و نگهداری از آن‌ها را توصیه کند.
 4. ارائه مشاوره و آموزش به بیماران: بهترین دندانپزشک باید توانایی ارائه مشاوره و آموزش به بیماران را داشته باشد. او باید بتواند به بیماران در مورد روش‌های بهداشت دهان و دندان، نگهداری از دندان‌های مصنوعی و رعایت تغذیه سالم را آموزش دهد.
 5. استفاده از تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته: بهترین دندانپزشک باید توانایی استفاده از تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته را داشته باشد. او باید با استفاده از تجهیزات مدرن و فناوری‌های پیشرفته، بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهد و روش‌های جدید درمانی را به کار بگیرد.

ویژگی بهترین دندانپزشک در اصفهان

مهارت دستی بالا: از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک، می توان به داشتن مهارت دستی بالا اشاره کرد. همان طور که می دانید، دهان انسان شامل فضای بسته و کوچکی می باشد. این امر موجب عدم داشتن تسلط دندانپزشک می شود. هنگامی که دندانپزشک دارای مهارت دستی خوبی باشد، می تواند به راحتی تسلط خود را بر روی دهان بیمار حفظ کند. با داشتن تسلط عالی، می تواند به آسانی از ابزارها استفاده کند و سرعت انجام کار را افزایش دهد.

آموزش به بیمار: بهترین دندانپزشک در اصفهان به بیماران خود با صبر و حوصله، آموزش های مورد نیاز را می دهد. بیماران دوره دندانپزشکی را در دانشگاه نگذرانده اند و در این امر دانش و تجربه ای ندارند. دندانپزشک باید با توجه به این موضوع، مراقبت ها و منع ها را بعد از انجام کار، برای بیماران توضیح دهد و آن ها را مطلع و آگاه سازد. همچنین باید این کار را با اخلاقی خوش انجام دهد و به بیمار خود اعتماد به نفس بدهد.

عدم پیشنهاد درمان های اضافه: توصیه نکردن انجام درمان های اضافه و پر هزینه، از مهم ترین ویژگی های یک  دندانپزشک خوب می باشد.  دندانپزشک فقط در صورتی می تواند درمانی را به شما پیشنهاد بدهد که نیازمند انجام آن باشید. همچنین می تواند شما را به درستی راهنمایی کند و مناسب ترین درمان  را با توجه به شرایطی که دارید، به شما پیشنهاد دهد.

مهارت بین فردی بالا: بهترین دندانپزشک در اصفهان می بایست دارای مهارت بین فردی بالا و قوی باشد. پروسه دندانپزشکی کاری لذت بخش نمی باشد. بلکه برای بعضی افراد بسیار ترسناک و درد آور می باشد. دندانپزشک باید بتواند با بیماران خود ارتباط درست و دوستانه ای برقرار کند‌. این امر موجب از بین رفتن ترس و اضطراب آن ها می شود. همچنین دندانپزشک می تواند با توضیح دادن پروسه درمان، تعامل بیش تری با بیماران برقرار کند.

اصلی ترین ویژگی دندانپزشک عبارت است از توانایی تشخیص و درمان بیماری‌های دندانی. این ویژگی بسیار حائز اهمیت است زیرا دندانپزشک باید بتواند مشکلات مربوط به لثه، عصب و ریشه دندان را تشخیص داده و راه‌های درمانی مناسب را پیشنهاد کند. او باید با دقت و حرفه‌ای به تشخیص درست بیماری‌ها بپردازد و درمان‌های موثر و دقیق را انجام دهد.

علاوه بر این، دندانپزشک باید توانایی انجام عمل جراحی‌های دندانی را نیز داشته باشد. این شامل مهارت و تجربه لازم برای انجام عمل‌های پیچیده مانند استخراج دندان، عملکرد جراحی لثه و آمالگام دندانی است. او باید با توانایی و دقت لازم به این عمل‌ها بپردازد و با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته، بهترین نتیجه را برای بیماران خود به ارمغان آورد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک در اصفهان در جدول زیر لیست شده است:

✅ سطح دندانپزشکتخصص لازم را برای ارائه خدمات داشته باشد
⭐ مهارت و تخصصدارای تخصص کافی باشد
❤️ برخورد با بیمارداشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
⭐هزینهطبق نوع بیماری ،تخصص و تجربه پزشک

10 تا از بهترین دندانپزشک در اصفهان را بشناسید!

دکتر دانیال باقریان نژاد

دکتر دانیال باقریان

دکتر دانیال باقریان نژاد یکی از بهترین دکتر دندانپزشک در اصفهان می باشند. ایشان دارای شماره نظام پزشکی 196506 می باشد، همچنین ایشان در زمینه زیبایی٫ایمپلنت و لمینت و کامپوزیت فعالیت می کنند. شما می توانید در این زمینه به ایشان مراجعه کنید و از خدمات ایشان بهره مند شوید.

خدمات

 • ایمپلنت
 • کامپوزیت
 • لمینت
 • دندانپزشک زیبایی
 • بلیچینگ

آدرس مرکز 1: اصفهان سه راه حکیم نظامی روبروی بانک صادرات ساختمان 121 طبقه اول

آدرس مرکز 2: زرین شهر خیابان شریعتی بعد از خیابان مدیسه ای جنب فروشگاه تعاونی فرهنگیان کلینیک ابوالفضل

شماره تماس

09136099639

اینستاگرام: Drbagheriannejad

دکتر مهدی کچوئی

دکتر مهدی کچوئی

دکتر کچوئی دندانپزشک می باشند. ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر کچوئی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان، 162482 است. ایشان در کار خود بسیار حرفه ای می باشند. همچنین دارای دانش بالایی در حیطه کاری خود نیز می باشند. دکتر کچوئی بسیار خوش اخلاق می باشند و خدماتی با کیفیت بالا را به بیماران خود ارائه می دهند. دکتر مهدی کچوئی جزو یکی از بهترین دندانپزشک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان جی، قبل از تقاطع پروین، ساختمان الماس، طبقه 2،

شماره تماس: 03132505825

دکتر احمدرضا رفیعی

دکتر احمدرضا رفیعی

دکتر رفیعی دندانپزشک می باشند. همچنین ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر رفیعی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی دکتر رفیعی 114430 می باشد. ایشان به رعایت نکات بهداشتی اهمیت زیادی می دهند. همچنین در کار خود بسیار دقیق و نکته بین هستند. دکتر رفیعی بسیار صبور می باشند و با حوصله فراوان به انجام خدمات برای بیماران می پردازند. دکتر احمدرضا رفیعی جزو یکی از بهترین دندانپزشک در اصفهان می باشند.

خدمات: 

 • ایمپلنت دندان
 • جرم گیری دندان
 • جراحی دندان عقل
 • پروتز ثابت و متحرک

آدرس: اصفهان، خیابان وحید، چهارراه خاقانی، نبش خیابان باغ دریاچه، مجتمع پزشکی پاستور، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 03131308976

دکتر زهرا درستکار

دکتر زهرا درستکار

دکتر درستکار دندانپزشک می باشند. ایشان در دانشگاه تهران درس خوانده اند و از همان جا نیز فارغ التحصیل شده اند. دکتر درستکار دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. شماره نظام پزشکی ایشان 162604 می باشد. دکتر زهرا درستکار جزو یکی از بهترین دندانپزشک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • جراحی دندان
 • بلیچینگ دندان

آدرس: اصفهان، چهارراه آیت الله کاشانی، ابتدای خیابان بابا افضل، جنب موسسه اعتباری ملل

شماره تماس: 03155459530

دکتر بهروز صمدانی

دکتر بهروز صمدانی

دکتر صمدانی دندانپزشک می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. همچنین شماره نظام پزشکی ایشان 79321 می باشد. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. ایشان در کار خود بسیار دقیق و با مهارت می باشند. همچنین دارای دانش و تجربه بالایی نیز در حیطه کاری خود می باشند. دکتر صمدانی از جمله دندانپزشکان بسیار خوش برخورد می باشند. دکتر بهروز صمدانی جزو یکی از بهترین دندانپزشک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • ایمپلنت دندان

آدرس: اصفهان، بلوار کشاورز، خیابان قائمیه، قبل از معاونت آگاهی، نبش کوچه 24، درمانگاه دندانپزشکی بهروز

شماره تماس: 031 37810935

دکتر حسن مومنی

دکتر حسن مومنی

دکتر مومنی دارای تخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان فلوشیپ ایمپلنت های دندانی را از سوئیس دارا می باشند. همچنین دکتر مومنی کلیه جراحی های مربوط به دهان و دندان ها را انجام می دهند. ایشان در سال  1380 دوره عمومی دندانپزشکی خود را به پایان رسانده اند. همچنین در سال 1387 از تخصص جراحی دهان، فک و صورت فارغ التحصیل شده اند. همچنین ایشان دارای بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت نیز می باشند. دکتر حسن مومنی جزو یکی از بهترین دندانپزشک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان های نهفته
 • جراحی ناهنجاری های فک
 • جراحی تروماهای صورت و فک

آدرس: اصفهان، جلفا، خیابان توحید میانی، طبقه فوقانی بانک پارسیان، مجتمع کوه نور، طبقه 2، واحد 22

شماره تماس: 03136291886

دکتر مهدی ابریشمی

دکتر مهدی ابریشمی

دکتر ابریشمی دارای تخصصی جراحی دهان و فک می باشند. ایشان در کار خود بسیار دقیق می باشند. همچنین دارای علاقه ای زیاد به شغل خود می باشد. دکتر ابریشمی از جدیدترین و مدرن ترین تکنیک ها و تجهیزات در کار خود استفاده می کنند. همچنین با صبر و حوصله فراوان به درمان بیماران خود می پردازند. دکتر مهدی ابریشمی جزو یکی از بهترین دندانپزشک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دیجیتال
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی فک
 • جراحی پلک

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، حدفاصل چهارراه نیکبخت و شیخ مفید، کوچه 39 ( تاتار)، ساختمان ارغوان، طبقه فوقانی بانک تجارت، واحد 3

شماره تماس: 03136644126

دکتر فاطمه مولوی

دکتر فاطمه مولوی

دکتر مولوی دندانپزشک می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. شماره نظام پزشکی ایشان 143533 است. دکتر مولوی کلیه بیماری های مربوط به دهان و دندان ها را درمان می کنند. ایشان در کار خود بسیار دقیق و حرفه ای می باشند. دکتر مولوی در کار خود از ابزارها و تکنیک های به روز دنیا استفاده می کنند و بسیار برای بیماران خود احترام قائل می باشند. دکتر فاطمه مولوی جزو یکی از بهترین دندانپزشک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان
 • پروتز ثابت و متحرک
 • بلیچینگ دندان

آدرس: اصفهان، سه راه ملک شهر، خیابان نگارستان، رو به روی تقاطع اول

شماره تماس: 03134430265

دکتر یاسمن قاسمی

دکتر یاسمن قاسمی

دکتر قاسمی دندانپزشک می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 171934 است. ایشان در حیطه کاری خود دارای دانش، تخصص و مهارت بالایی می باشند. همچنین دکتر قاسمی در مقابل بیماران خود بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد می باشند. ایشان از نوین ترین تجهیزات در کار خود استفاده می کنند. دکتر یاسمن قاسمی جزو یکی از بهترین دندانپزشک در اصفهان می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • ایمپلنت دندان

آدرس: اصفهان، بلوار کشاورز، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، مجتمع پاسارگاد، طبقه 3، واحد 14

شماره تماس: 03136291175

دکتر ابراهیم محمدی

دکتر ابراهیم محمدی

دکتر محمدی دندانپزشک می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران به کد 132492 می باشند. دکتر محمدی در کار خود تخصص مهارت بالایی دارند. ایشان دارای سابقه کاری بالایی نیز می باشند. دکتر محمدی کلیه خدمات دندانپزشکی را انجام می دهند. دکتر ابراهیم محمدی جزو یکی از بهترین دندانپزشک در اصفهان می باشند.

خدمات: 

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان
 • جرم گیری دندان
 • لمینت دندان

آدرس: اصفهان، توحید میانی، بن بست توحید 12، ساختمان نیکو، پلاک 99، طبقه 1

شماره تماس: 03136282401

خدمات بهترین دندانپزشک در اصفهان

ایمپلنت دندان:  همان طور که در مطالب بالا گفته شد، جراحان دندانپزشک توانایی انجام کاشت دندان یا همان ایمپلنت را دارند. در واقع هنگامی که دندان خود را از دست می دهید، می توانید با استفاده از ایمپلنت، دندان های از دست رفته را بازسازی کنید. ایمپلنت ها میله ای کوچک پیچی شکل می باشند که در طی یک عمل جراحی در استخوان فک جایگذاری می شوند. سپس تاج دندان به آن تکیه می کند.

جراحی دهان، فک و صورت: بهترین دندانپزشک در اصفهان توانایی انجام جراحی های مربوط به دهان، فک و صورت را دارد. جالب است بدانید که این دسته از عمل ها به منظور زیبایی بخشیدن و یا رفع نقاص مادرزادی انجام می شود. برای انجام این دسته از جراحی ها، در قسمت هایی از استخوان فک برش ایجاد می کنند. سپس استخوان فک را در وضعیت مطلوب قرار می دهند. در آخر آن ها را به هم متصل می کنند.

رسیدگی به وضعیت پاتولوژیک: برخی از افراد مبتلا به عفونت های بسیار، کیست و یا تومورهای مربوط به دهان و یا لثه می باشند. در این مواقع دندانپزشک وضعیت شما را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت لزوم، درمان شما را شروع می کند.

جراحی در اثر تروما: در واقع تروما به معنی آسیب هایی می باشد که در طی یک حادثه برای افراد رخ می دهد. در اصلاح پزشکی به این آسیب ها، تروما گفته می شود. مکانیسم آسیب، نوع تروما، عوامل به وجود آورنده تروما و همچنین محل آسیب و ضربه از جمله موارد مهمی می باشد که تروما بر طبق آن ها دسته بندی می شوند. بهترین  دندانپزشک در اصفهان با توجه به نوع تروما، شما را مورد بررسی و درمان قرار می دهد.

جراحی ارتوگناتیک: این دسته از جراحی ها به منظور رفع مشکلات دندان ها و همچنین مشکلات فکی انجام می شود. در برخی از افراد، فک در جایگاه درستی قرار نگرفته است. این امر موجب ایجاد اختلاف در تنفس، صحبت کردن و یا جویدن می شود. دندانپزشک با انجام جراحی ارتوگناتیک این مشکلات را برطرف می کند.

خدمات بهترین جراح دندانپزشک در اصفهان

مراقبت های بعد از جراحی دندان

باید توجه داشته باشید بعد از انجام جراحی، لثه در موقعیت ضعیف و بی ثبات قرار دارد. به همین علت بهترین  دندانپزشک در اصفهان توصیه می کند که فشار زیادی را بر دندان ها و یا لثه خود وارد نکنید. برخی دیگر از مراقبت های بعد از جراحی دندان شامل موارد زیر می باشد:

 1. توجه داشته باشید که قرص ها و مسکن های خود را در ساعت مقرر استفاده کنید و به هیچ عنوان مصرف آن ها را قطع نکنید. همچنین استفاده از مسکن های مختلف بدون اطلاع و با تجویز دندانپزشک غیر مجاز و ممنوع می باشد.
 2. بهترین دندانپزشک در اصفهان توصیه بر عدم استفاده از مسواک در 48 ساعت اولیه جراحی را دارد. همچنین نباید به هیچ عنوان از غذاها یا خوراکی های سفت استفاده کنید. استفاده از نوشیدنی های داغ نیز منع مصرف می باشند. در واقع امکان دارد با مصرف این دسته از خوراکی ها دچار درد و یا خون ریزی شدید شوید.
 3. داشتن خون ریزی و یا خون آب در روزهای ابتدایی جراحی، پدیده ای کاملا طبیعی می باشد. همچنین شما در این روزهای ابتدای نباید فشاری به دهان خود وارد کنید بهتر است مقداری بزاق در دهان خود داشته باشید. همچنین به جای خارج کردن آب دهان، آن را ببلعید.
 4. توجه داشته باشید که در هنگامی که دچار تورم و یا التهاب بیش از اندازه شدید، سریعا به بهترین دندانپزشک در اصفهان مراجعه کنید. دندانپزشک می تواند به منظور کاهش این دسته از التهابات، از آمپول ها و یا مسکن های ضد التهاب برای شما استفاده کند.

کلام آخر

داشتن درد در دندان ها پریده ای کاملا طبیعی می باشد‌. در واقع این دردها دارای دلایل متفاوتی می باشند. بهترین کار به منظور از بین بردن درد، مراجعه به دندانپزشک عمومی می باشد. این دسته از دندانپزشکان پس از انجام بررسی های لازم، شما را به دندانپزشک ارجاع می دهند. سپس دندانپزشک اقدامات لازم را برای درمان شما انجام می دهد. بهترین  دندانپزشک باید توانایی تشخیص و درمان بیماری‌های دندانی را داشته باشد. او باید بتواند مشکلات مربوط به لثه، عصب و ریشه دندان را تشخیص داده و راه‌های درمانی مناسب را پیشنهاد کند.

ما در این مقاله بهترین دندانپزشک در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا