کامپوزیت

10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در ستارخان⭐️【سال1403】❤️

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در ستارخان را به شما عزیزان معرفی کنیم. کامپوزیت راهی است برای داشتن لبخندی زیباتر. این لبخند زیبا برای بسیاری از بیماران با هزینه های بالایی همراه است. اگر کامپوزیت، به درستی و با مواد سالم بر روی دندان بیمار قرار بگیرد، هیچ آسیبی به دنبال نخواهد داشت. اما متاسفانه عدم آسیب بستگی به فاکتورهای زیادی دارد. در این مقاله می خواهیم درباره کامپوزیت دندان صحبت کنیم و اطلاعات کافی در اختیار شما قرار دهیم. شما هم اگر می خواهید لبخندی زیباتر داشته باشید با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا دکتر کامپوزیت مورد نظر خود را نیز بیابید.

کامپوزیت دندان و مراحل آن

کامپوزیت نوعی رزین است که به طور گسترده در ترمیم دندان استفاده می شود. این ماده از استحکام و زیبایی خوبی برخوردار است، بنابراین گزینه بسیار مناسبی برای ترمیم دندان محسوب می شود. این کامپوزیت دارای رنگ سفید و همرنگ دندان است، بنابراین در درمان های زیبایی دندان نیز دارای کاربرد فراوانی است. کامپوزیت حالت خمیری دارد که پس از قرار گرفتن روی دندان و با توجه به ابعاد آن توسط نور مخصوص با طول موج مشخص سفت شده و قالب با دندان سازگار می شود. هنگامی که کامپوزیت روی دندان ها قرار می گیرد، کامپوزیت را می توان پولیش و صاف کرد تا زیبایی همان دندان های طبیعی را ارائه دهد. موادی مانند آمالگام را در نظر بگیرید، این مواد مشکی هستند و هرگز زیبایی کامپوزیت را ندارند، استفاده از کامپوزیت ها برای درمان دندان، ترمیم و زیبایی برای آنها قابل دسترسی است.

انجام کامپوزیت شامل دو مرحله می شود که در زیر ذکر خواهیم کرد:

مرحله اول مربوط به معاینه و بررسی است. این مرحله مهمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. زیرا کامپوزیت برای همه امکان پذیر نیست. اگرچه بسیاری از دندانپزشکان می توانند این کار را برای شما انجام دهند. اما اگر شرایط فک و صورت شما برای انجام این روش بسیار مناسب نباشد، نتیجه نهایی خوب و زیبا نخواهد بود. به همین دلیل مرحله امتحان بسیار مهم است. پزشک متخصص در حین معاینه وضعیت دندان ها، رابطه فک بالا و پایین و موقعیت دندان ها را نسبت به لب ها و یک سوم پایینی صورت بررسی می کند.

مرحله دوم شامل پردازش ونیر کامپوزیت است. این مرحله معمولاً در یک جلسه 5 ساعته برای هر فک انجام می شود. در این جلسه حدود هشت تا ده دندان تحت درمان قرار می گیرند. ونیرهای کامپوزیت را می توان در مطب دندانپزشکی ساخت.کامپوزیت دندان و مراحل آن

ویژگی های بهترین دکتر کامپوزیت در ستارخان

دندان های مرتب و زیبا تاثیر بسزایی در اعتماد به نفس افراد دارد و برای داشتن ظاهری آراسته تر کمک خواهد کرد. همه افراد شانس این را ندارند که زمان به دنیا آمدن از دندان های درشت و سفید برخوردار باشند. در این زمان است که یک مرکز کامپوزیت دندان می تواند به نیاز شما برای داشتن دندان های زیبا پاسخ مثبت بدهد. همچنین کامپوزیت دندان می تواند بسیاری از عیب های ظاهری دندان را مانند کجی نیز بپوشاند و در نهایت جنبه درمانی هم دارد.

اما شما زمانی می توانید از کیفیت کامپوزیت دندان خود کاملا مطمئن باشید که به یک مرکز کامپوزیت دندان خوب مراجعه کنید و از بهترین دکتر کامپوزیت در تهران کمک بگیرید. اگر دندان های شما در یک مرکز کامپوزیت خوب در ستارخان و زیر نظر یک پزشک مجرب با کیفیت انجام شود نه تنها نتیجه کار آن چیزی که می خواهید می شود بلکه طول عمر کامپوزیت ها هم تا چندین سال افزایش پیدا می کند. بهترین دکتر کامپوزیت در شرق تهران باید از برخی ویژگی از جمله تجربه کاری بالا، سابقه بسیار درخشان در حوزه کامپوزیت، داشتن مدرک تخصصی و بورد تخصصی، داشتن رفتار و برخورد محترمانه با بیماران، ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه و … برخوردار باشد.

از این رو ما در این مقاله برای ساکنین محدوده ستارخان چند تا از بهترین دندان پزشکان متخصص کامپوزیت دندان در ستارخان را معرفی می کنیم پس با ما همراه باشید.

10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در ستارخان را بهتر بشناسید!

دکتر سمیه رنجبراندکتر سمیه رنجبران

دکتر سمیه رنجبران جراح و دندانپزشک زیبایی و ترمیمی است و ایشان یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ستارخان است؛ وی با کد نظام پزشکی 150297 در شهر تهران ،در محدوده ستارخان و در مطب شخصی خود سعی دارد با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات رضایت بیماران را نسبت به خود جلب کند؛ ایشان در لیست دندانپزشکان بسیار حاذق و مجرب می باشد که مهارت بسیاری در  مشکلات دندانی بیماران دارد؛ ایشان با تمامی بیماران به خوبی برخورد می کند و بسیار صبور و با حوصله می باشد

خدمات:
 • بلیچینگ
 • روکش دندان
 • ارتودنسی
 • ونیر کامپوزیت
 • درمان های زیبایی
 • روکش و ترمیم های همرنگ دندان ها
 • لمینت سرامیکی
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: تهران، ستارخان، نبش خیابان حبیب الهی، جنب قنادی شایلی، پلاک 404

 تلفن تماس: 02166554716

دکتر کاظم اوتادیدکتر کاظم اوتادی

دکتر کاظم اوتادی جراح و دندانپزشک و یکی از بهترین پزشکان متخصص در زمینه کامپوزیت دندان است. ایشان جزو دندانپزشکان بسیار مش در شهر تهران هستند که می توانند بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار هر یک از مراجعه کنندگان به مطب شان قرار دهند؛ وی تجربه بسیار زیاد در این زمینه دارد که می تواند به بیماران بسیار کمک کند؛ دکتر پورمحمد یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در شرق تهران است. ایشان رابطه بسیار خوبی با بیماران خود برقرار می کند که می تواند نظرشان را نسبت به خود جلب کند.

 خدمات:
 • لمینت
 • ایمپلنت
 • کامپوزیت های زیبایی
 • درمان دندان های شکسته
 •  ساخت دندان های مصنوعی ثابت و متحرک

آدرس: خیابان ستارخان، نبش خسرو شمالی، خیابان دفتر، ساختمان 555، پلاک 17، طبقه اول، واحد سوم

تلفن تماس: 02144214726

دکتر شیرزاد ویسیدکتر شیرزاد ویسی

دکتر شیرزاد ویسی متخصص دندانپزشکی در تهران می باشد ؛ایشان خدماتی که به بیماران ارائه می دهند با تعرفه دولتی و ویزیت و مشاوره رایگان می باشد.مطب وی مجهز به کامل ترین و مدرن ترین دستگاه ها جهت استریل کردن وسایل مخصوص برای جلوگیری از انتقال بیماری ها است.شما می توانید برای بهره مندی از خدمات درمانی دکتر ویسی به مطب ایشان در ستارخان مراجعه کنید.

خدمات:

 • عصب کشی و ترمیم دندان
 • لمینت
 • دندانپزشکی زیبایی
 • ونیر کامپوزیت
 • اصلاح شکل و رنگ دندان
 • ایمپلنت دندان توسط جراح فک و صورت

آدرس:فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، روبه روی فروشگاه خانه سام، پلاک 192، طبقه اول، واحد2

تلفن تماس:0214425983

دکتر جمشید صفریدکتر جمشید صفری

دکتر متخصص دندانپزشکی از دانشگاه تهران است. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران می باشد. وی کار شما را با صبر و حوصله بسیاری انجام می دهد. همچنین دکتر صفری بهترین خدمات را در حیطه کاری خود یعنی خدمات زیبایی دندان مانند کامپوزیت را به شما ارائه می دهند؛ دکتر جمشید صفری یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در ستارخان است.

خدمات:

 • ترمیمی و زیبایی
 • پروتز و ایمپلنت
 • لمینت
 • عصب کشی
 • کامپوزیت
 • اصلاح فرم دندان های قدامی
 • بازسازی تاج دندان
 • بریج و روکش سرامیکی
 • جرمگیری

آدرس: ستارخان، ابتدای خیابان پاتریس، نبش کوچه سحر، پلاک 3

تلفن تماس: 02166594194

دکتر فاطمه میرزاده منفرددکتر فاطمه میرزاده منفرد

دکتر فاطمه میرزازاده منفرد دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی در شهر تهران با شماره نظام پزشکی 141289 می باشد که می تواند شما را در درمان بیماریها و مشکلات مربوط به دهان و دندان یاری کند.اگر دوست دارید ظاهر و لبخند زیبایی را برای خود بسازید به شما دکتر میرزاده منفرد را به شما توصیه می کنم، ایشان در کار خود بسیار با تجربه و دقیق هستند.

خدمات:

 • انواع روکش های دندانی
 • ایمپلنت
 • جرمگیری و بروساژ انواع درمان های زیبایی
 • اصلاح طرح لبخند
 • بلیچینگ
 • ونیر کامپوزیتی
 •  لمینت
 • زیبایی و ترمیمی
 • درمان ریشه

آدرس: خیابان ستارخان، خیابان شادمهر (شادمان سابق)، جنب بانک ملت، پلاک 275، واحد 1

تلفن تماس: 02166524873

طول عمر کامپوزیت دندان

ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که طول عمر و ماندگاری کامپوزیت دندان چقدر است؟ شما باید قبل از انجام این روش باید بدانید که سفید ماندن دندان هایتان به روش مراقبتی شما بستگی دارد. اگر بهداشت و سلامت دهان و دندانتان برایتان مهم نیست، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ کامپوزیت نروید. زیرا کامپوزیت، حساس تر از دندان های اصلی است. طول عمر کامپوزیت دندان در به طور معمول بین چهار الی پنج سال است اما اگر مصرف چای و قهوه را نمی توانید کم کنید یا خوراکی های سفت می خورید و یا از نخ دندان هم استفاده نمی کنید، عمر کامپوزیت هایتان کاهش پیدا می کند.

امکان دارد خیلی زود لکه های ناشی از نوشیدنی های رنگی روی دندان های تان ظاهر شود. البته این خبر خوبی است که کامپوزیت ها قابل پالیش می باشند. کامپوزیت با روش پالیش به مقدار بسیار زیادی به رنگ اولیه برمی گردد. البته قابل ذکر است که نحوه کار دندانپزشک و مواد مصرفی کامپوزیت بر روی طول عمر آن تاثیر بسزایی دارد. اما بیشتر از آن، مراقبت های شما است که می تواند زیبایی دندان هایتان را حفظ کند.طول عمر کامپوزیت دندان

هزینه کامپوزیت دندان

هزینه کامپوزیت دندان، یکی از بحث های مهم در رابطه با کامپوزیت است که قیمت های مختلفی را در بر می گیرد، اگرچه همیشه نمی توان گفت که بالا بودن قیمت نشان دهنده کیفیت است اما مطمین باشید که اگر قیمت یک کامپوزیت بسیار پایین باشد بدین معناست که آن بی کیفیت است البته استثنا هم وجود دارد؛ تجارب و مهارت دندانپزشک متخصص، می تواند کیفیت کار و سلامت دندان ها و لثه تان را تضمین کند. هزینه این روش سفید کردن دندان توسط متخصص نسبت به پزشک عمومی بیشتر است.

برای انجام کامپوزیت باید تمامی موارد از جمله نوع مواد به کار رفته در ایمپلنت، تعداد دندان هایی که به ایمپلنت نیاز دارند، میزان مهارت دندانپزشک، تخصص دندانپزشک و … بررسی شود تا هزینه استفاده از کامپوزیت مشخص شود؛ در صورتی که شما می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید وارد سایت ما شوید و از دندانپزشکان متخصص پرس و جو کنید.

کلام آخر

کامپوزیت جزو روش های حساس برای زیبایی دندان ها می باشد که به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انجام کامپوزیت، حتما نمونه کارهای پزشک را ببینید و از اعتبار مطب اطمینان حاصل کنید. عوارض لمینت کامپوزیتی در صورتی که پزشک خوبی را انتخاب نکرده باشید، بسیار زیاد است. از جمله بو گرفتن دهان و التهاب لثه بعد از کامپوزیت یکی از موارد شایع است. البته کامپوزیت دندان یکی از این روش های بسیار پرطرفدار است و بیشتر افراد مشهور و معروف برای زیباتر شدن دندان هایشان از این روش استفاده می کنند. به همین علت سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با این روش زیبایی در اختیار شما قرار دهیم و 5 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در ستارخان  را به شما معرفی کنیم.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم و در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی در زمینه کامپوزیت دارید، می توانید با ما در سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

3.8/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 1 =

دکمه بازگشت به بالا