جراحی دندان

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان【سال1403】❤️

در این مقاله ما تلاش داریم تا بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان را به شما معرفی کنیم. جراحی دندان یک روش درمانی است که در آن عمل جراحی بر روی دندان یا بافت‌ های مرتبط با دندان انجام می‌شود. این عمل ممکن است به منظور درمان بیماری‌ های دندانی مانند عفونت، ترمیم شکستگی، کشیدن دندان، اصلاح عدم هم‌ترازی دندان‌ ها و یا انجام جراحی‌ های زیبایی دهان و دندان انجام شود. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

جراح دندانپزشک کیست؟

جراحی دندان یک تخصص پزشکی است که در آن فردی به نام جراح دندانپزشک، به بیماران کمک می‌کند تا مشکلات و بیماری‌ های دهان و دندان خود را درمان کنند. این تخصص شامل انجام عمل جراحی‌ های دندانپزشکی مانند جراحی دندان عقل، جراحی زیبایی دهان و دندان، جراحی لثه و… می‌ باشد. جراح دندانپزشک برای انجام عمل‌ های جراحی دهان و دندان نیاز به تخصص و مهارت‌ خاصی دارد. ایشان باید دارای علم و دانش در زمینه علوم پایه دندانپزشکی، تشخیص و درمان بیماری‌ های دهان و دندان، تصویر برداری پزشکی، مفاهیم جراحی، استفاده از ابزار و تجهیزات جراحی و همچنین تجربه کافی در انجام عمل‌ های جراحی دندانپزشکی باشد. در طول عمل جراحی دندان، جراح دندانپزشک از تجهیزات و ابزار جراحی مخصوص استفاده می‌کند و با استفاده از تکنیک‌ های جراحی مناسب، مشکلات دهان و دندان بیمار را برطرف می‌کند. جراح دندانپزشک باید به بیماران توصیه‌ هایی در مورد مراقبت‌ های بعد از عمل دندان بدهد تا بهبودی سریع‌ تر و بهتری را تجربه کنند.

جراح دندانپزشک کیست؟

ویژگی بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان

تجربه و سابقه: بهترین جراح دندانپزشک باید در زمینه تخصص خود سابقه و تجربه خوبی داشته باشد و بتواند بهترین جراحی دندان ر انجام بدهد.

مدرک تحصیلی: جراح دندان باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه ها دریافت کرده باشد.

تمیزی مطب: تمیزی محیط مطب و تجهیزات مورد استفاده بسیار مهم می باشد. محیط و دستگاه های دندانپزشکی باید تمیز باشد تا افرادی که برای انجام جراحی دندان به مطب مراجعه می کنند دچار مشکلاتی مانند عفونت نشوند.

موقعیت مطب: موقعیت مکانی مطب بهترین جراح دندانپزشک در تهران و ستارخان باید در مرکز شهر باشد تا افراد بتوانند به راحتی برای انجام خدمات به مطب مراجعه کنند.

مشاوره: پزشک باید برای مراجعه کنندگان قبل از انجام جراحی دندان جلسه مشاوره برگزار کند و مزایا و معایب جراحی را در اختیار انها قرار دهد.

استفاده از تجهیزات بروز: پزشک باید برای انجام جراحی از تکنولوژِ های پیشرفته بهره بگیرد و از بروزترین دستگاه ها استفاده کند تا بتواند بهترین جراحی دندان را انجام دهد.

مهارت: دندانپزشک باید در زمینه انجام جراحی و تشخیص مهارت خوبی داشته باشد و بتواند بهترین روش درمان را انجام دهد و درباره روش جراحی ، مراقبت های بعد از جراحی ، مزایا جراحی و معایب جراحی توضیحاتی به بیماران بدهد.

اهمیت سلامتی بیمار: سلامتی بیماران باید برای جراح دندان و بهترین دکتر ارتودنسی در ستارخان مهم تر از منافع مالی باشد.

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان به همراه آدرس مطب شامل لیست زیر است:

نام پزشک آدرس مطب
دکتر مریم عبدالرزاقی تهران، ستارخان، خیابان حبیب اله
دکتر مریم اخیانی تهران، ستارخان، سه راه تهران ویلا
دکتر رزیتا پورکیان تهران، ستارخان، خیابان شهید حبیب الهی
دکتر نرگس اسماعیلی تهران، ستارخان، سازمان آب غربی
دکتر جمشید صفری تهران، ستارخان، ابتدای خیابان پاتریس

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان را بشناسید!

دکتر مریم عبدالرزاقی

دکتر مریم عبدالرزاقی

دکتر مریم عبدالرزاقی جراح دندانپزشک و متخصص درمان ریشه می باشند. ایشان مدرک دندانپزشکی عمومی خود را در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و مدرک تخصص اندودنتیکس خود را در سال 1390 از دانشگاه علوم پزشکی همدان دریافت کردند. ایشان عضئ سابق هیات علمی دانشگاه می باشند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • درمان ریشه
 • عصب کشی دندان

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان حبیب اله، نبش سروش یکم، ساختمان پزشکان امین

شماره تماس: 09123114892

دکتر مریم اخیانی

دکتر مریم اخیانی

دکتر مریم اخیانی جراح دندان می باشند و در زمینه تخصص خوبی سابقه 30 ساله دارند. ایشان مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه مشهد دریافت کرده اند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • عصب کشی دندان
 • درمان ریشه
 • بلیچینگ دندان

آدرس: تهران، ستارخان، سه راه تهران ویلا ، روبروی بانک شهر ، برج چشم انداز زندگی شیرین

شماره تماس: 02166513152

دکتر رزیتا پورکیان

دکتر رزیتا پورکیان

دکتر رزیتا پورکیان در سال 1380 از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند و در زمینه تخصص خود 20 سال سابقه دارند. ایشان مدرک های بسیاری را در زمینه تخصص خود دارند و در تلاش هستند تا بتوانند بهترین خدمات را ارئه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • ایمپلنت
 • درمان ریشه
 • کامپوزیت

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان شهید حبیب الهی، روبروی خیابان خارک، جنب داروخانه، پلاک 241، طبقه 2

شماره تماس: 02166550007

دکتر نرگس اسماعیلی

دکتر نرگس اسماعیلی

دکتر نرگس اسماعیلی در ستال 1376 از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند و طرح خود را در منطق جنوب کشور انجام داده اند. ایشان  در مطب شخصی خود خدمات ارائه می دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • ایمپلنت
 • درمان ریشه
 • جراحی لثه

آدرس: تهران، ستارخان، سازمان آب غربی، بعد از گلناز شمالی، مجتمع آریانا، پلاک318، طبقه 3 ،  واحد 11

شماره تماس: 02144252890

دکتر جمشید صفری

دکتر جمشید صفری

دکتر جمشید صفری جراح دندان می باشند. ایشان از دانشگاه تهران مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده اند و در تلاش هستند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند و از  بهترین تجهیزات استفاده کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • زیبایی دندان
 • درمان ریشه
 • بلیچینگ دندان

آدرس: تهران، ستارخان، ابتدای خیابان پاتریس، نبش کوچه سحر، پلاک 30

شماره تماس: 02166594194

مراقبت های بعد از جراحی دندان

مراقبت های بعد از جراحی دندان بسیار مهم است تا بهبودی سریع را تضمین کند. در ادامه به برخی از مراقبت های بعد از جراحی دندان اشاره خواهیم کرد:

استفاده از دارو های تجویز شده: پس از جراحی دندان، پزشک ممکن است دارو های تسکین درد یا ضد التهاب تجویز کند. مهم است که دقیقا از دستورات پزشک پیروی کنید و دارو ها را به موقع و به درستی مصرف کنید.

استفاده از یخ: قرار دادن یک بسته یخ یا ژل یخ بر روی منطقه جراحی بعد از عمل، می‌تواند در کاهش درد و تورم کمک کند.

رعایت تغذیه مناسب: در روزهای اول بعد از جراحی دندان، بهتر است غذا های مایع مصرف کنید تا دچار مشکی نشوید. همچنین، بهتر است از موادغذایی سفت، داغ یا سرد استفاده نکنید.

حفظ بهداشت دهان: پس از جراحی دندان، باید به بهداشت دهان خود توجه کنید. بعد از هر وعده غذایی، دهان خود را با آب و نمک یا دهانشویه شستشو دهید و از مسواک مناسب استفاده کنید.

استفاده دخانیات: برای اینکه بعد از جراحی دچار مشکلی نشوید توصیه می شود بعد از جراحی دندان توصیه می شود از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی بپرهیزید.

خونریزی: بعد از جراحی دندان ناحیه جراحی شده دچار خونریزی می شود اما اگر این خونریزی شدید تر شد باید به مطب پزشک خود بروید.

با رعایت این مراقبت های بعد از جراحی دندان، می‌توانید سریع تر بهبود بیابید. همچنین، در صورت وجود هر گونه علائم نامطلوب یا مشکلات، باید به سرعت به پزشک خود مراجعه کنید.

مراقبت های بعد از جراحی دندان

دلایل انجام جراحی دندان

پوسیدگی دندان: یکی از مهم ترین و رایج ترین دلایلی که نیاز به کشیدن دندان و جراحی دندان است، مربوط به پوسیدگی دندان است. البته اکثر پوسیدگی های دندان قابل ترمیم هستند، اما گاهی اوقات پوسیدگی به سطح دندان گسترش می یابد که دیگر قابل ترمیم نیست.

بیماری پیشرفته لثه: بیماری لثه یکی از مشکلاتی است که در بسیاری از افراد ممکن است به وجود بیایید. البته فقط زمانی دچاذ بیماری لثه می شوید که از لثه و دندان خود مراقبت نکرده باشید. بیماری پیشرفته لثه منجر به از دست دادن دندان می شود که در این صورت نیاز به جراحی لثه خواهد بود.

شکستگی فک: شکستگی فک می تواند در اثر ضربه به وجود بیاید، سپس دندان ها آسیب دیده و جا به جا می شوند. برای جلوگیری از عفونت در سطح دندان و لثه باید جراحی دندان انجام داد.

دندان‌ نهفته: دندان‌ های نهفته در بیشتر استخوان‌ های فک دیده می‌شوند که معمولا مربوط به دندان عقل است. این نوع دندان ها به دلیل فضای کم رشد نمی کنند که پس از تشخیص دندانپزشک کشیده می شود تا مشکلاتی هم چون کجی دندان به وجود نیاید.

کلام اخر

جراح دندانپزشک یک حرفه‌ ای است که با ترکیب دانش علمی و مهارت‌ های فنی پزشک می تواند به بیماران کمک می‌کند تا مشکلات دهان و دندان خود را درمان کنند و به یک لبخند سالم و زیبا داشته باشند و در این مقاله اطلاعات کاملی را درباره جراحی دندان و مراقبت های بعد از جراحی دندان گفته ایم، هم چنین در این مقاله ما بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان را به شما معرفی کرده ایم تا اگر ساکن ستارخان هستید بتوانید به بهترین دندانپزشک در نزدیکی محل زندگی خود مراجعه کنید، اما توصیه می شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره انها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشود و بهترین نتیجه را از مراجعه به دندانپزشک دریافت کنید.

امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما ممنونیم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت با ما در ارتباط باشید. هم چنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین دکتر بلیچینگ در ستارخان کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =

دکمه بازگشت به بالا