جراحی فک و صورتدندانپزشک زیبایی

10 تا از بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران❤️【سال1403】⭐️

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران را به شما عزیزان معرفی کنیم. در واقع زاویه دادن به فک با استفاده از پروتز فک از جمله محبوب ترین عمل های جراحی در این روزها می باشد. جالب است بدانید که خیلی از افراد معروف نیز در سرار دنیا این عمل جراحی را انجام داده اند. پروتز فک در کنار داشتن جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد. بعضی از افراد به دلیل وارد شدن ضربه به فک و یا مشکل های مادرزادی به پروتز فک احتیاج پیدا می کنند. در پروتز فک به خط های موجود در فک، گردن و شانه بهبود داده می شود. در واقع به کار گذاشتن ایمپلنت در کنار استخوان فک به منظور افزایش زاویه سازی و اندازه فک، پروتز فک نام دارد. برای به دست آوردن اطلاعات بیش تر در این زمینه،ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

پروتز فک چیست؟

در واقع پروتز فک، شامل ماده های جامدی می باشد که با بافت های انسان، سازگار هستند. همچنین این پروتزها به منظور تقویت ساختار فیزیکی صورت طراحی شده اند. بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران با ارزیابی ایرادها و هدف هایی که شما قصد اصلاح آن ها را دارید، از اندازه و نوع دقیقی از پروتز صورت برای شما استفاده می کند. جالب است بدانید که تمام نقاط صورت را به وسیله پروتز می توان تقویت کرد. متداول ترین پروتزها شامل فک، گونه و همچنین چانه می باشد.

برای مثال اگر شما دارای فکی با عملکرد ضعیف و یا چانه ای کوچک هستید و این مسئله شما را اذیت می کند، می توانید برای حل این مشکل به بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران مراجعه کنید. پروتز فک از جمله تجهیزاتی است که با استفاده از ماده هایی که با بدن انسان سازگار می باشند و همچنین به یاری تکنولوژی های جدید دنیا ساخته می شود.

مهم ترین و اصلی ترین عامل گرایش مردم به انجام پروتز فک توسط بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران، دائمی بودن آن می باشد. برای انجام پروتز فک می توانید به بهترین دکتر پروتز فک در تهران مراجعه کنید.

پروتز فک چیست؟

انواع پروتزها برای زاویه سازی

 1. پروتز سیلیکونی: از قدیمی ترین پروتزها می توان به پروتزهای سیلیکونی اشاره کرد. در واقع بیش از 100 سال از ابتدا استفاده از این پروتزها می گذرد. این نوع پروتزها مزایای زیادی دارند. از جمله این مزایا می توان به نصب راحت، امکان به راحتی خارج کردن توسط بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران، نرم بودن و همچنین ارزان بودن آن اشاره کرد. از شایع ترین عیب پروتز فک می توان به این موضوع اشاره کرد که زمانی که این پروتز روی استخوان گذاشته می شود، به مرور زمان موجب جذب استخوان زیر خود می شود. در بیشتر موردها این موضوع تاثیر زیادی در نتیجه نهایی کار ندارد. همچنین غشایی که توسط بدن انسان، اطراف پروتز سیلیکونی قرار می گیرد، مقاوم نیست و توانایی جلوگیری از جا به جایی را ندارد. به همین علت، بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران از متدهای قابل اطمینان تری به منظور ثابت نگه داشتن پروتز صورت استفاده می کند.
 2. پروتز مدپور: porous polyethylene یا همان پروتز مدپور برعکس پروتز سیلیکونی، قوا سفت تر و محکم تری دارد. در واقع این موضوع موجب می شود که هنگامی که روی استخوان قرار می گیرد، رفتاری مانند پروتز سیلیکونی داشته باشد. همچنین پروتز مدپور سبب جذب استخوان زیر خود نمی شود و بسیار متخلخل است که این ویژگی باعث سازگاری بیشتر با بدن انسان می شود. در واقع رشد بافت های بدن به داخل این حفره ها موجب استحکام و چسبیدن این پروتز به ناحیه های اطراف می شود و همچنین احتمال جا به جا شدن این پروتز، کم می شود. از طرف دیگر خارج کردن این نوع پروتز با سختی بسیاری همراه  می باشد که به جراحی نیاز دارد. شما برای نصب این نوع پروتز می توانید به بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران مراجعه کنید.
 3. پروتز گورتکس: polyterafluoroethylene یا همان پروتز گورتکس مثل پروتز مدپور متخلخل می باشد و موجب رشد بافت به داخل خود می شود. در واقع پروتز گورتکس نرم تر از پروتز مدپور می باشد. همچنین در بیشتر مواقع، بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران برای ثابت نگه داشتن این نوع پروتز، آن را به بافت های اطراف آن بخیه می زند.

10 تا از بهترین دکتر پرئتز فک در نیاوران را بشناسید!

دکتر سهیل صادقی

دکتر سهیل صادقی

دکتر صادقی دارای 21 سال سابقه کاری درخشان در این حیطه می باشند. ایشان انواع بیماری های فکی را درمان می کنند. همچنین مدرک دکتری حرفه ای دندانپزشکی دارند. دکتر صادقی تجربه و دانش زیادی در حیطه جراحی پروتز فک دارند. ایشان بهترین تکنیک ها را در جراحی پروتز فک به کار می برند. دکتر سهیل صادقی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • پروتز فک
 • پروتز ثابت
 • پروتز متحرک
 • عصب کشی

آدرس: تهران، نیاوران، بعد از چهارراه مژده، بن بست فرانی، پلاک 5، واحد 2

شماره تماس: 02122731591

دکتر علیرضا بابایی

دکتر علیرضا بابایی

دکتر بابایی دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. ایشان دارای 20 سال سابقه در حیطه پروتز فک می باشند. دکتر بابایی از تکنیک های به روز دنیا برای انجام پروتز فک استفاده می کنند. همچنین خدماتی اصولی و با کیفیت را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. دکتر علیرضا بابایی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • درمان ناهنجاری های فکی
 • درمان مشکلات مفاصل فک
 • درمان تحلیل فکی
 • جراحی دهان، فک و صورت

آدرس: تهران، نیاوران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، رو به روی خیابان سپند، کوچه نیلوفر، مجتمع پزشکی صاحب قرانیه

شماره تماس: 02126140650

دکتر شیوا گودرزیان

دکتر شیوا گودرزیان

دکتر گودرزیان جراح دندانپزشک می باشند و مدرک دکتری دندانپزشکی را دارا می باشند. ایشان دارای تجربه و دانش بالایی در زمینه پروتز فک می باشند. همچنین خدماتی بی نقص را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. دکتر شیوا گودرزیان جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • پروتز فک
 • پروتز گونه
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان فیضیه، خیابان امیدوار، کوچه 32، پلاک 3

شماره تماس: 02122831035

دکتر بیتا کیایی

دکتر بیتا کیایی

دکتر کیایی عضو ارتودنتیست های آمریکا و ایران، متخصص ناهنجاری های فک و صورت و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه تهران می باشند. ایشان دارای بورد تخصصی نیز هستند. دکتر کیایی، به روز ترین خدمات را در حیطه ناهنجاری های فک و صورت و ارتودنسی ارائه می دهند. همچنین دکتر بیتا کیایی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • پروتز فک و چانه
 • ارتودنسی دندان
 • درمان ناهنجاری های فک و صورت
 • بلیچینگ دندان

آدرس: تهران، نیاوران، منظریه، رو به روی مرکز خرید نارون، خیابان یاوری، پلاک 9، واحد 3

شماره تماس: 02122809035

دکتر فرهود گوراوانچی

دکتر فرهود گوراوانچی

دکتر گوراوانچی فوق تخصص جراحی زیبایی، پلاستیک و ترمیمی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دارا می باشند. ایشان خدمات منحصر به فردی را در حیطه کاری خود که شامل جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. همچنین دکتر فرهود گوراوانچی جزو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • پروتز فک
 • تزریق چربی صورت
 • لیفت صورت
 • بوتاکس

آدرس: تهران، نیاوران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، رو به روی آوا سنتر، ساختمان نیما، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 09120386704

مزایای پروتز فک

پروتز فک هم مانند سایر کارهای زیبایی دارای مزایا و معایبی می باشد. از جمله مزایای پروتز فک توسط بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پروتز فک باعث پشتیبانی و حفاظت از منطقه های آسیب دیده می شود.
 2. در واقع این نوع پروتزها از جمله ابزارهای مهمی به شمار می روند که برای توان بخشی جسمی و اجتماعی به دنبال جراحی سرطان هستند.
 3. پروتزهایی که توسط بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران مورد استفاده قرار می گیرد، ممکن است خیلی ظریف باشد. به همین علت دارای نتیجه زیبایی بهتری در مقایسه با سایر روش های ترمیمی می باشد.
 4. جالب است بدانید که استفاده از پروتزها توسط بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران به عمل جراحی احتیاج ندارد. در صورتی شما برای این کار به جراحی نیاز پیدا می کنید که پروتز از روش ایمپلنت های لنگر انداخته شده متصل شود.
 5. پروتزها امکان حفاظت از بافت های ظریف بدن را دارا می باشند.

مزایای پروتز فک

معایب پروتز فک

معایب پروتز فک شامل موارد زیر می باشد:

 1. شما باید بدانید که پروتزها بافت زنده محسوب نمی شوند. به همین علت حرکت نمی کنند و یا پلک نمی زنند. همچنین مثل قسمتی حقیقی از بدن حس نمی شوند.
 2. امکان دارد که بعضی از پروتزهایی که توسط بهترین دکتر پروتز در نیاوران استفاده می شوند، دائمی نباشند و شما به منظور تمیز کردن و بهداشت شخصی باید به صورت روزانه آن ها را بردارید.
 3. پروتزهایی  که به صورت غیر کاشته شده وجود دارند، به مرور زمان پوسیده می شوند. همچنین به تعویض و نگه داری دوره ای توسط بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران دارد.

کلام آخر

در دنیای امروز افراد بسیار زیادی عمل پروتز فک را انجام می دهند. زیرا انجام این کار موجب به وجود آمدن تغییرات و همچنین زیبایی در صورت افراد می شود. اگر شما هم قصد انجام این کار را دارید، باید به پزشکی مراجعه کنید که در امر تبحر و تجربه کافی را داشته باشد تا کار شما به بهترین نحو انجام دهد. همچنین شما از نتیجه آن به خوبی بهره مند شوید.

ما در این مقاله بهترین دکتر پروتز فک در نیاوران را شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید، اگر شما کمال تشکر را داریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید آن را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا