دندانپزشک عمومی

10 تا از بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد⭐【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه نمایید و دندان پوسیده خود را نجات دهید. عصب کشی یا روت کانال، یکی از پروسه های دندانپزشکی می باشد که در آن تمامی عفونت های کانال دندان شما را پاکسازی نموده و دندان شما را نجات می دهند. این روند توسط بی حسی موضعی انجام شده و دندان شما را از پوسیدگی و عفونت پاکسازی خواهد نمود. در واقع عصب کشی دندان کمک خواهد کرد تا دندان شما به جای کشیده شدن درمان شود و دیگر نیازی به روش هایی همچون ایمپلنت و پروتز دندانی نداشته باشید.

عصب کشی دندان چیست؟

عصب کشی دندان یا روت کانال یکی از درمان های دندانپزشکی می باشد که در آن بخش داخلی و نرم دندان یا پالپ را از بین خواهند برد. پالپ دندان از اعصاب و عروق خونی ساخته شده است که به رویش هرچه بهتر دندان های شما کمک خواهد نمود. این پروسه توسط بی حسی موضعی انجام خواهد شد و کم ترین خطرات و عوارض را برای شما عزیزان به جای می گذارد.

در واقع عصب کشی دندان یکی از بهترین راه های درمان درد شدید دندان می باشد که تمامی افراد در طول زندگی خود با آن مواجه خواهند شد. اگر درد و عفونت به بخش پالپ دندان شما و یا بخشی از رگ های خونی و اعصاب دندان برسد، تنها راه درمان آن عصب کشی دندان می باشد. عصب کشی توسط بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد به شما کمک خواهد نمود تا بدون کشیدن دندان و از دست دادن آن، از شر تمامی پوسیدگی ها و عفونت های موجود در دندان خود خلاص شوید و دندان خود را نجات دهید.

در عصب کشی دندان، ریشه و عصب های دندان را خارج نموده و پس از تمیز کردن آن از هرگونه باکتری و عفونت، مجدداً آن را پر می نمایند تا فرد بتواند مانند گذشته از دندان های خود استفاده کند. در واقع عصب کشی دندان زمانی انجام می شود که قسمت داخلی دندان شما که به آن پالپ می گویند دچار التهاب و عفونت شود و یا در اصطلاح مرده باشد.

حتی اگر پالپ یا مغز دندان شما از بین رفته باشد می توانید توسط عصب کشی آن را درمان نمایید. برای انجام خدمات عصب کشی می توانید به بهترین دکتر عصب کشی در تهران مراجعه کنید.

از مهم ترین دلایل صدمه به پالپ و نیاز به عصب کشی دندان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پوسیدگی های عمیق در ناحیه های مختلف دندان به دلیل عدم درمان به موقع حفره های دندانی
 • انجام چندین پروسه درمانی دندانپزشکی بر روی یک دندان
 • بروز ترک های سطحی و عمیق در نواحی مختلف دندان و وارد شدن آسیب و تروما به دندان های شما

معمولاً هنگامی که پالپ دندانی شما آسیب ببیند توسط علائمی همچون درد متوسط تا شدید در ناحیه دندان و همچنین تورم و احساس گرما در لثه ها خود را نشان خواهد داد. در چنین مواقعی شما عزیزان می بایست به بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد مراجعه نمایید و به درمان پالپ آسیب دیده خود بپردازید.

عصب کشی دندان دارای پروسه‌ های معینی می باشد که می بایست در انجام آن از دقت و حساسیت بالایی استفاده شود. پس سعی کنید پیش از مراجعه، درباره پزشک خود به خوبی تحقیق نمایید تا هرگونه عارضه و خطر را از دندان خود دور سازید. همچنین تمامی شما عزیزانی که از ظاهر دندان های خود راضی نمی باشید و به دنبال بهبود سلامت و زیبایی آن توسط پزشکان ماهر در این زمینه هستید، می توانید به بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی او در این زمینه برخوردار شوید.

عصب کشی دندان چیست؟

ویژگی بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد

عصب کشی دندان دارای پروسه بسیار حساسی می باشد که می بایست به دست پزشکی ماهر در این زمینه سپرده شود. اگر پزشک منتخب شما از مهارت لازم در این زمینه برخوردار نباشد ممکن است فرایند پاکسازی کانال را به خوبی انجام نداده و تنها برای مدت زمان موقتی درد شما را کاهش دهد

به همین دلیل تمامی شما عزیزان می بایست از مهارت و تجربه پزشک خود اطمینان حاصل نمایید تا برترین خدمات را در زمینه عصب کشی دندان دریافت کنید. بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد می بایست از ویژگی های برتری در این زمینه نسبت به سایر پزشکان برخوردار باشد تا بتواند مراجعان را به سمت خود جذب نماید. از مهم ترین ویژگی های برترین پزشک عصب کشی در سعادت آباد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد می بایست کانال های دندان شما را به صورت کامل پاکسازی نماید و تمامی عفونت ها و باکتری ها را تخلیه کند.
 • پزشک منتخب شما در زمینه عصب کشی می بایست مدارک تخصصی خود را از برترین دانشکده های کشور و یا خارج از کشور دریافت نموده باشد و از تخصص و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار باشد.
 • برترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد می بایست مراحل عصب کشی دندان را به صورت اصولی و با دقت بالایی انجام دهد و هیچ گونه عارضه و یا خطری برای بیمار خود به وجود نیاورد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه عصب کشی دندان می بایست سطوح قیمتی مناسبی برای تمامی خدمات خود از جمله عصب کشی دندان در نظر بگیرد و سلامت بیمار را به منافع مالی خود ترجیح دهد.
 • بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد می بایست در برترین کلینیک های دندانپزشکی منطقه سعادت آباد مشغول به ارائه خدمات به مراجعان خود باشد.

همچنین تمامی شما عزیزانی که از بیماری‌ های گوناگون لثه همچون التهاب و یا تیره شدن لثه خود رنج می برید می توانید به بهترین دکتر لثه در سعادت آباد مراجعه نمایید و توسط روش های تزریقی و یا جراحی به درمان بیماری خود بپردازید.

10 تا از بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد به همراه آدرس مطب شامل لیست زیر است:

نام پزشکآدرس مطب
دکتر سمیرا فرنیاسعادت آباد، میدان کاج
دکتر زکریا شیر بیگیسعادت آباد، پل مدیریت
دکتر زهرا محتشم رادسعادت آباد، خیابان سرو غربی
دکتر ندا روحی سعادت آباد، خیابان بخشایش
دکتر علی دستجردیسعادت آباد، علامه جنوبی

10تا از بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر سمیرا فرنیا

دکتر سمیرا فرنیا

خانم دکتر سمیرا فرنیا با شماره نظلم پزشکی 132843 به ارائه خدمات دندانپزشکی درمانی و زیبایی با بهترین مواد و تجهیزاتی مدرن در بالاترین سطح کیفیت می پردازد. ایشان جراح دندانپزشک بوده و دارای 10 سال سابقه طبابت می باشد. مدارک علمی و تحصیلی دکتر فرنیا، متخصص پاتولوژی و آسیب شناسی و درمان بیماری های دهان، فک و صورت و متخصص ترمیمی و زیبایی دندان و دارای بورد تخصصی می باشد.  کسانی که برای انجام خدمات زیبایی مانند لمینت و کامپوزیت و اصلاح طرح لبخند نیاز به یک دندانپزشک باتجربه و ماهر دارند می توانند به کلینیک دکتر فرنیا که یکی از بهترین متخصص لمینت در سعادت آباد است مراجعه نمایند.

خدمات:

 • طراحی لبخند، لمینت و کامپوزیت
 • روکش سرامیکی و زیرکونیوم دندان
 • عصب کشی و ترمیم دندان
 • درمان بیماری های دهان، فک و صورت

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، پلاک 35، طبقه 5، واحد 24

شماره تماس: 02191001116 – 09015754948

وب سایت: drfarnia.com

دکتر زکریا شیر بیگی

دکتر زکریا شیر بیگی

دکتر زکریا شیربیگی بورد تخصصی خود را در زمینه درمان ریشه دندان و عصب کشی دریافت نموده است و از بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد محسوب می شود. ایشان هم اکنون تمامی خدمات خود را در کلینیک شخصی خود و بر اساس به روز ترین متد های روز دنیا ارائه می دهند و گزینه‌ ای مناسب برای شما عزیزان به شمار می روند. دکتر شیربیگی مقالات بسیار معتبری در زمینه رشته تخصصی خود منتشر نموده اند. ایشان با بیش از 6 سال سابقه از باتجربه ترین پزشکان در زمینه عصب کشی دندان محسوب می شوند که شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده به او مراجعه نمایید و از خدمات مورد نیاز خود بهره مند شوید.

خدمات دکتر زکریا شیر بیگی:

 • ارتودنسی و بلیچینگ دندان ها
 •  درمان ریشه دندان
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی فک و صورت
 • جراحی لثه و درمان التهاب لثه
 • درمان دندان درد و عصب کشی دندان ها

آدرس: سعادت آباد، پل مدیریت، جنب داروخانه مدیریت، مطب دکتر شیربیگی

شماره تماس: 02188583328

دکتر زهرا محتشم راد

دکتر زهرا محتشم راد

دکتر زهرا محتشم راد یکی دیگر از بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد می باشد که دارای تخصص بالایی در زمینه پروتزهای دندانی نیز می باشد. دکتر محتشم راد در سال 1392 دوره تخصصی ایمپلنت خود را آغاز نموده و پس از چهار سال توانست با اخذ نمره بالایی بورد تخصصی خود را دریافت نماید. ایشان هم اکنون تمامی خدمات خود را در مطب شخصی خود و توسط نوین ترین تجهیزات به مراجعان ارائه می دهند. دکتر محتشم راد با سطح کیفی بالای خدمات خود توانستند رضایت بالایی از مراجعان خود کسب نمایند و به یکی از بهترین پزشکان فعال در زمینه عصب کشی تبدیل شوند. هم اکنون دکتر محتشم راد آماده خدمت رسانی در حوزه های گوناگون دندانپزشکی از جمله عصب کشی دندان به تمامی شما ساکنان منطقه سعادت آباد می باشد.

خدمات دکتر زهرا محتشم راد:

 •  جراحی لثه و فک
 • عصب کشی دندان
 • جراحی دندان عقل و درمان ریشه دندان
 • عصب کشی و درمان بیماری های دهان و دندان
 •  ایمپلنت و کاشت پروتز های دندانی ثابت و متحرک

آدرس: سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، ساختمان پزشکان افتخار، طبقه ششم، واحد 604

شماره تماس: 02126761527

دکتر ندا روحی

دکتر ندا روحی

دکتر ندا روحی از بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد محسوب می شود که هم اکنون در کلینیک شخصی خود تمامی خدمات دندانپزشکی در گرایش جراحی و درمان ریشه دندان را با کیفیت بالایی به مراجعان ارائه می دهد. ایشان تمامی خدمات مربوط به درمان ریشه دندان های ضربه دیده و همچنین درمان مجدد ریشه دندان را توسط برترین تجهیزات و بر اساس آخرین متدهای روز دنیا ارائه خواهند داد. مرکز دندانپزشکی دکتر ندا روحی هم اکنون از بهترین مراکز دندانپزشکی واقع در سعادت آباد محسوب می شود که شما عزیزان می توانید با مراجعه به آن جا از تمامی خدمات مورد نیاز خود برخوردار شوید.

خدمات دکتر ندا روحی:

 •  عصب کشی و کشیدن دندان عقل
 • درمان ریشه دندان و جراحی دندان عقل
 •  بلیچینگ و سفید کردن دندان ها
 •  ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
 • روکش گذاری و ایمپلنت دندان

آدرس: سعادت آباد، خیابان بخشایش، کوچه 15 غربی، ساختمان پزشکان سینام، طبقه دوم، واحد هفتم

شماره تماس: 02126654139

دکتر علی دستجردی

دکتر علی دستجردی

دکتر علی دستجردی تخصص جراحی خود را در رشته جراحی، درمان ریشه دندان و همچنین عصب کشی دندان ها دریافت نموده است و از بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد محسوب می شود. ایشان با اخلاق شایسته خود توانستند مراجعان بسیاری را جذب خود نموده و رضایت بیشتر از 90 درصد از آن ها را توسط کیفیت عالی خدمات خود کسب کنند. هم اکنون دکتر دستجردی در منطقه سعادت آباد آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. پس وقت را از دست ندهید و جهت دریافت خدمات جراحی در زمینه دندانپزشکی با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر علی دستجردی:

 •  درمان ریشه دندان و عصب کشی دندان ها
 • جرم گیری و سفید کردن دندان ها توسط بلیچینگ
 •  ایمپلنت و کاشت پروتز های دندانی ثابت و متحرک
 •  کامپوزیت و ارتودنسی دندان ها
 •  لمینیت و درمان بیماری های دهان و دندان

آدرس: سعادت آباد، علامه جنوبی، نبش 34 مرکزی، پلاک چهارم، طبقه سوم

شماره تماس: 02188681319

دکتر حافظ عامری

دکتر حافظ عامری

دکتر حافظ عامری متخصص جراحی و عصب کشی دندان می باشد و از بهترین و با تجربه ترین پزشکان در این زمینه محسوب می شوند. ایشان از مهارت بالایی در رشته عصب کشی دندان ها برخوردار هستند و گزینه ای برتر برای شما عزیزان محسوب می شوند. کلینیک دندانپزشکی ایشان یکی از برترین کلینیک های دندانپزشکی در منطقه سعادت آباد می باشد که هم اکنون پذیرای تمامی شما مراجعان عزیز است. ایشان خدمات دندانپزشکی خود را طبق به روز ترین متد های روز دنیا و توسط مجهز ترین دستگاه ها به مراجعان خود ارائه می دهند.

خدمات دکتر حافظ عامری:

 •  جراحی دندان عقل و جراحی لثه
 •  درمان ریشه دندان و عصب کشی دندان ها
 • جرم گیری و سفید کردن دندان ها توسط بلیچینگ
 •  ایمپلنت و کاشت پروتز های دندانی ثابت و متحرک

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوازدهم، پلاک‌ 33، طبقه چهارم، واحد یازدهم

شماره تماس: 02122354926

دکتر عاطفه صفاری

دکتر عاطفه صفاری

دکتر عاطفه صفاری فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد. ایشان هم اکنون عضو انجمن دندانپزشکان ایران هستند و کلیه درمان های دندانپزشکی اعم از دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و همچنین عصب کشی را با کیفیت بالایی به مراجعان خود ارائه می دهند. تمامی خدمات دندانپزشکی دکتر صفاری زیر نظر متخصصان برتر و با بروز ترین دستگاه ها انجام می شود. ایشان هم اکنون در کلینیک  دندانپزشکی خود واقع در مناطق سعادت آباد خدمات دندانپزشکی خود را به شما مراجعان عزیز ارائه می دهند.

دکتر عاطفه صفاری:

 • جراحی دندان عقل
 • جراحی لثه و درمان التهاب های لثه
 • درمان ریشه دندان و عصب کشی دندان ها
 •  ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

آدرس: سعادت آباد، محله دریا، طباطبائی جنوبی، خیابان 34، پلاک چهارم، واحد 18

شماره تماس: 02188683134

دکتر محمد نیک زاد

دکتر محمد نیک زاد

دکتر محمد نیک زاد یکی دیگر از بهترین گزینه ها جهت مراجعه شما عزیزان می باشد. ایشان دارای تخصص جراحی و درمان ریشه از دانشگاه دندانپزشکی تهران هستند و از تخصص بالایی در این زمینه برخوردار می باشند. دکتر نیک زاد دارای 25 سال سابقه حرفه ای در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی می باشند و از با تجربه ترین پزشکان فعال در این عرصه محسوب می شوند  دکتر نیک زاد فلوشیپ ایمپلنت دندانی خود را از کشور آلمان و فلوشیپ لیزر را از کشور ایتالیا دریافت نموده است. ایشان همچنین فلوشیپ دندانپزشکی زیبایی خود را از دانشگاه تهران دریافت نموده اند. دکتر نیک زاد هم اکنون عضو انجمن ایمپلنتولوژیست های ایران می باشد و یکی از بهترین گزینه ها برای مراجعه شما عزیزان محسوب می شود.

 خدمات دکتر محمد نیک زاد:

 •  ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
 •  ایمپلنت و کاشت پروتز های دندانی ثابت و متحرک
 •  کامپوزیت ونیر و ارتودنسی ثابت و متحرک
 •  بلیچینگ و سفید کردن دندان ها
 •  جراحی دندان عقل و درمان ریشه دندان

آدرس: سعادت آباد، نبش خيابان هجدهم، پلاک 45، طبقه دوم

شماره تماس: 02122081902

دکتر مهران شکوهی زاده

دکتر مهران شکوهی زاده

دکتر مهران شکوهی زاده در سال 1348 در شهر تهران متولد شده است. ایشان از بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد محسوب می شوند که تحصیلات مقطع ابتدایی و راهنمایی خود را در شهر تهران و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته تخصصی دندانپزشکی و در کشور ترکیه به پایان رسانده اند. دکتر شکوهی زاده پس از دریافت پروانه طبابت دندانپزشکی توانست فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نماید و خدماتی با سطح کیفی بالا به مراجعان خود ارائه دهد. دکتر شکوهی زاده دارای 16 سال سابقه دندانپزشکی می باشند و از با تجربه ترین و محبوب ترین دندانپزشکان در منطقه سعادت آباد تهران محسوب می شوند.

 خدمات دکتر مهران شکوهی زاده:

 •  عصب کشی و کشیدن دندان عقل
 • درمان ریشه دندان و جراحی دندان عقل
 •  بلیچینگ و سفید کردن دندان ها
 •  ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
 • روکش گذاری و ایمپلنت دندان
 • پروتز ثابت و متحرک دندان

 آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان پنجم شرقی، پلاک ششم، ساختمان مهسا، طبقه اول، واحد هفتم

 شماره تماس: 02122084848

دکتر مهدیه نورزاده

دکتر مهدیه نورزاده

دکتر مهدیه نورزاده یکی دیگر از بهترین دکنر عصب کشی و درمان ریشه در سعادت آباد می باشد که کلیه خدمات خود را با سطوح قیمتی بسیار مناسبی به مراجعان خود ارائه می دهد. ایشان دارای بیش از 7 سال سابقه در زمینه رشته تخصصی خود هستند و از با تجربه ترین و بهترین متخصصان فعال در منطقه سعادت آباد محسوب می شوند. دکتر نورزاده سابقه فعالیت در کلینیک های بسیار معتبری را دارا می باشد و دانش و تخصص خود را به میزان بالایی ارتقا بخشیده است. به همین دلیل ایشان هم اکنون یکی از برترین گزینه ها برای مراجعه شما عزیزان جهت برخورداری از خدمات با کیفیت دندانپزشکی محسوب می شوند.

خدمات دکتر مهدیه نورزاده:

 •  عصب کشی و کشیدن دندان عقل
 • درمان ریشه دندان و جراحی دندان عقل
 •  بلیچینگ و سفید کردن دندان ها
 •  ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
 • روکش گذاری و ایمپلنت دندان
 • پروتز ثابت و متحرک دندان

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 402

شماره تماس: 02122063569

مراحل عصب کشی دندان

عصب کشی دندان در مطب دندانپزشکی و توسط پزشک ماهر در این زمینه انجام خواهد شد. دندانپزشک شما دندانی که نیاز به پاکسازی دارد را معاینه نموده و از اشعه ایکس برای تایید تشخیص خود استفاده خواهد نمود. وی پس از معاینه دقیق و در صورت نیاز به عصب کشی دندان، مراحل زیر بر روی دندان شما انجام خواهد داد:

مرحله اول: در اولین مرحله پزشک متخصص شما جهت احساس نکردن درد مقدار کمی از داروهای بی حس کننده را بر روی لثه شما قرار خواهد داد تا توسط بی حسی موضعی بتواند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. اگر عفونت و پوسیدگی دندان شما به میزان بسیار زیادی باشد ممکن است به زمان بیشتری برای بی حسی احتیاج داشته باشید. همچنین دندانپزشک شما هنگام معاینه های اولیه و جهت کاهش عفونت، آنتی بیوتیک هایی را تجویز خواهد نمود و تا 15 روز بعد از آن هیچ گونه فرایندی بر روی دندان شما شروع نخواهد کرد.

مرحله دوم: در این مرحله برداشتن پالپ دندان و عصب کشی آغاز خواهد شد و متخصص منتخب شما در قسمت بالای دندان یا همان عاج دندان شکاف کوچکی ایجاد خواهد کرد تا بتواند پالپ دندان را به خوبی مشاهده نماید. هنگامی که پالپ آسیب دیده به صورت کامل توسط پزشک شما در معرض دید قرار بگیرد، توسط ابزارهای ویژه برداشته خواهد شد تا پزشک بتواند به کانال عصبی دندان شما برسد. در این مرحله عصب دندان شما با دقت زیادی خارج می شوند تا پروسه های بعدی بر روی آن پیاده سازی شود.

مرحله سوم: مرحله سوم به تمیز کردن و تزریق آنتی بیوتیک ها اختصاص داده می شود. در این مرحله پس از برداشتن پالپ دندان، پزشک شما کانال باز شده در دندان شما را با آنتی بیوتیک های موضعی پوشش می دهد تا عفونت های موجود را از بین برده و مانع از پیشروی آن شود. پس از ضدعفونی کانال های باز شده، دندانپزشک شما دندان شما را با خمیر و ماده ای لاستیکی به نام گوتاپرکا پر می کند تا از بروز هرگونه عفونت جلوگیری نماید.

مرحله چهارم: مرحله چهارم و آخرین مرحله مربوط به پر کردن و عصب کشی می شود. در این مرحله دندانپزشک شما با پر کردن شکاف های کوچک ایجاد شده در قسمت بالای دندان، عصب کشی ایجاد کرده را مهر و موم خواهد نمود تا کار خود را اتمام نماید. او با کمک سیلانت تمامی سوراخ ها را مسدود می‌کند تا کانال از آسیب ناشی از بزاق در امان بماند.

مراحل عصب کشی دندان

توصیه های بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد

پس از گذر از تمامی مراحل عصب کشی دندان می‌ بایست مراقبت هایی را تحت عنوان مراقبت های پس از عصب کشی رعایت فرمایید تا از بروز عفونت دوباره جلوگیری نموده و درد دندان خود را به صورت کامل بهبود بخشید. از مهم ترین مراقبت های پس از عصب کشی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اگر  درد دندان و لثه شما تشدید یافت و یا بیش از چند روز ادامه داشت هر چه سریع تر به بهترین پزشک عصب کشی در سعادت آباد مراجعه نمایید.
 • از جویدن غذا توسط دندان آسیب دیده ای که به تازگی آن را عصب کشی کردید خودداری نمایید.
 • حتماً دندان های خود را توسط مسواک و نخ دندان تمیز نموده و بهداشت دهان و دندان خود را بیشتر از گذشته رعایت فرمایید.
 • از خمیر دندان های حاوی فلوراید جهت شستشوی دندان های خود استفاده کنید.
 • تا یک هفته پس از عصب کشی غذای خود را توسط دندان عصب کشی شده نجوید.

نکات ذکر شده از مهم‌ ترین توصیه‌ های پزشک منتخب شما می باشد که می بایست آن را به صورت دقیق رعایت فرمایید. پروسه عصب کشی یا روت کانال یک روش ترمیمی محسوب می‌شود که افرادی که تحت این عمل قرار می گیرند می توانند تا آخر عمر از نتایج مثبت آن برخوردار شوند. ماندگاری نتایج این پروسه به میزان مراقبت از دندان شما بستگی دارد. پس سعی کنید پس از انجام عصب کشی تمامی مراقبت های لازم را رعایت نموده و بهداشت دهان و دندان خود را برای همیشه رعایت نمایید.

کلام آخر

عصب کشی دندان زمانی انجام می شود که بافت نرم داخل دندان یا همان پالپ دندان دچار التهاب و عفونت شده باشد. اگر این عفونت به موقع و توسط بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد از بین نرود ممکن است منجر به پوسیدگی های عمیقی در دندان شما شود و در نهایت دندان خود را برای همیشه از دست دهید.

در این مقاله سعی داشتیم که اطلاعاتی جامع از نحوه پاکسازی کانال دندان و همچنین معرفی بهترین دکتر عصب کشی در سعادت آباد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سپاس گزاریم که تا انتها همراه ما بودید. امیدوار هستیم که این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. لطفا نظرات و انتقادات خود را از طریق این سایت با ما در میان بگذارید.

امتیاز دهید

مونا اشتری

سلام مونا هستم و 5 ساله کار محتوا نویسی انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم هستم بتونم مطالب مفیدی برای شما ازائه بدم و تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا