بلیچینگدندانپزشک زیبایی

10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران⭐【سال1403】❤️

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران را به شما عزیزان معرفی نماییم. در ابتدا شما باید با مفهوم بلیچینگ آشنا شوید. با بالاتر رفتن سن و همچنین گذر زمان، دندان ها رنگ سفید خود را از دست می دهند. به همین علت دندان ها زرد دیده می شود. مهم ترین عامل تغییر رنگ دندان ها، تغییر ماده های معدنی عاج دندان و نفوذ رنگدانه ها به داخل ساختار مینا دندان می باشد. خوشبختانه با پیشرفت علم در دنیای دندانپزشکی، می توان این معظل را حل نمود. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

بلیچینگ چیست؟

در واقع بلیچینگ، جزو یکی از جدیدترین روش های سفید کردن دندان ها می باشد. همان طور که گفته شد، عامل تغییر رنگ، نفوذ رنگدانه ها به مینا دندان می باشد. مینا دندان با مصرف مواردی مختلف مانند سیگار کشیدن، عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، رژیم غذایی نادرست و نوشیدنی های حاوی قند دچار تغییر رنگ می شود. شما می توانید خیلی از لکه های دندانی را با استفاده از روش های خانگی از بین ببرید و دندان های خود را سفید کنید. اما بعضی از افراد، دارای دندان های حساس می باشند و نمی توانند این کار را انجام دهند. مطمئن ترین راه برای این افراد مراجعه به بهترین دکتر بلیچینگ در تهران می باشد.

بلیچینگ دندان با استفاده از مواد ویژه ای باعث سفید کردن دندان های شما می شود. شما می توانید از این مواد در منزل برای خود استفاده کنید و یا می توانید این کار را در مطب و توسط بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران انجام دهید. بلیچینگ دندان باعث آراستگی، زیبایی و همچنین افزایش اعتماد به نفس می شود. به همین دلیل این متد، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. مینا دندان بر روی عاج قرار دارد. با بالاتر رفتن سن، ضخامت مینا دندان کاهش می یابد و دچار تغییر رنگ می شود.

بلیچینگ دندان در مقایسه با لمینت و کامپوزیت، آسیب کمتری به مینا دندان وارد می کند. برای انجام کار کامپوزیت، ماده ای که برای ترمیم است را روی دندان قرار می دهند. اگر شما قصد انجام کامپوزیت دارید می توانید به بهترین دکتر کامپوزیت در تهران مراجعه کنید.

بلیچینگ چیست

انواع روش بلیچینگ

بلیچینگ دندان به 2 صورت قابل انجام می باشد:

بلیچینگ در کلینیک دندانپزشکی: این روش در کلینیک و توسط بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران انجام می شود. در مطب از موادی که دارای غلظت بالا می باشند، در زمانی کوتاه استفاده می کنند. دندانپزشک در ابتدا دندان های شما را به محلول اسیدی آغشته می کند. در مرحله بعد، یک ماده اکسید کننده به دندان های شما می زند. پس از آن دندان ها را در معرض لیزر و یا نور شدید قرار می دهند. بلیچینگ در این روش، طی 3 یا 4 جلسه انجام می شود و طول هر جلسه 1 ساعت می باشد.

بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران دارای تجربه بالا و مهارت بسیار در این زمینه می باشد. به همین دلیل شما در زمان انجام این کار دچار احساس درد نمی شوید. دندانپزشک، از ژل محافظت کننده به منظور عدم تماس مواد اکسید کننده با لثه شما استفاده می کند. همچنین با استفاده از نور آبی، آن محافظت کننده را ثابت نگه می دارند. جالب است بدانید که هزینه انجام بلیچینگ دندان در کلینیک در مقایسه با خانه بالاتر است. توجه داشته باشید که قیمت بلیچینگ دندان به برند آن هم مربوط می شود.

بلیچینگ در خانه: اگر قصد انجام بلیچینگ در خانه را دارید، باید این کار را زیر نظر دندانپزشک انجام دهید. در واقع نوع ماده ای بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران برای شما استفاده می کند، با ماده ای که شما در خانه استفاده می کنید، متفاوت می باشد. در این متد، ابتدا بهترین دکتر بلیچینگ یک قالب برای دندان های شما درست می کند. در آزمایشگاه های تخصصی با استفاده از آن قالب، برای شما نایت گارد می سازند. شما باید ژل بلیچینگ را در داخل قالب بریزید و با توجه به شرایط دندانی که دارید، بین 1 تا 6 ساعت در روز، روی دندان های خود قرار دهید.

10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران را بشناسید!

دکتر محسن صدق

دکتر محسن صدق

دکتر صدق سرتیفیکیت جراحی پروتزهای دندانی متکی بر ایمپلنت DIO از کره جنوبی و همچنین ایمپلنت را دارا می باشند. ایشان در دانشگاه روسیه (سماشکو) تحصیل کرده اند. دکتر صدق عضو انجمن جراحان و دندانپزشکان ایران می باشند. همچنین دکتر محسن صدق جزو یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • کامپوزیت دندان
 • جراحی دندان عقل

آدرس: تهران، نیاوران، بین سه راه یاسر و پمپ بنزین، نبش کوچه امیر سلیمانی، جنب بانک پارسیان، ساختمان نیاوران، طبقه 5، واحد 5003

دکتر مژگان آقا محمدی

دکتر مژگان آقا محمدی

دکتر آقا محمدی جراح دندانپزشک می باشند. ایشان کار شما را در طی یک جلسه و همچنین بدون تراش دندان انجام می دهند. دکتر مژگان آقا محمدی جزو یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • بلیچینگ دندان
 • ایمپلنت دندان
 • پروتز ثابت
 • پروتز متحرک

آدرس: تهران، نیاوران، بعد از سه راه یاسر به سمت تجریش، نرسیده به خیابان همایون فر، قبل از بانک گردشگری و کار آفرین، پلاک 333، طبقه همکف

دکتر بهروز فرجی

دکتر بهروز فرجی

دکتر فرجی جزو یکی از جراحان دندانپزشک ایران می باشند. ایشان ایمپلنتولوژیست، دندانپزشک زیبایی می باشند و همچنین دارای مدرک های بین المللی از دانشگاه های سراسر اروپا می باشند. دکتر بهروز فرجی جزو یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • بلیچینگ دندان
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان عقل
 • عصب کشی دندان

آدرس: تهران، نیاوران، جنب منظریه 1 و شهر کتاب، ساختمان نریمان، پلاک 131، طبقه 4، واحد 11

دکتر فاطمه اسمی

دکتر فاطمه اسمی

دکتر اسمی متخصص دندانپزشکی زیبایی و همچنین ترمیمی می باشند. ایشان بورد تخصصی دندانپزشکی دارند. دکتر اسمی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان فارغ التحصیل شده اند. همچنین دوره تخصصی خود را در دانشگاه شاهد گذرانده اند. ایشان در حیطه دندانپزشکی آثار زیادی را به اختراع رسانده اند. دکتر فاطمه اسمی جزو یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • بلیچینگ دندان
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: تهران، ضلع جنوبی پارک نیاوران، مجتمع تجاری اطلس مال، طبقه A 4، واحد 14

دکتر علی زرگانی

دکتر علی زرگانی

دکتر زرگانی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان تجربه و دانش بسیار بالایی در امور دندانپزشکی دارند. همچنین با صبر و حوصله زیاد به کار مراجعه کنندگان رسیدگی می کنند. دکتر علی زرگانی جزو یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • بلیچینگ دندان
 • جرم گیری دندان
 • عصب کشی دندان
 • انواع جراحی های لثه

آدرس: تهران، چهارراه فرمانیه، رو به روی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان 222، طبقه 1، واحد 5

مزایای بلیچینگ دندان

مزایای بلیچینگ دندان شامل موارد زیر می باشد:

 1. افزایش اعتماد به نفس: از بارزترین و مهم ترین مزایای بلیچینگ دندان توسط بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران، می توان به افزایش اعتماد به نفس اشاره کرد. در واقع دندان های شما مهم ترین چیزی است که دیگران به آن توجه می کنند.
 2. آسان ترین روش ضد پیری: همان طور که می دانید، دندان های سفید موجب جوان تر به نظر رسیدن چهره می شود. همچنین هنگامی که لبخند می زنید زیباتر و شاداب تر به نظر می رسید.
 3. طول درمان کوتاه: از دیگر خوبی های بلیچینگ دندان می توان به طول درمان کوتاه اشاره کرد. روند این کار توسط بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران طی 1 ساعت انجام می شود. به همین علت دیگر نیازی به مراجعه مجدد به دندانپزشک ندارید.
 4. درمان امن و راحت: بعضی از افراد، از روش های نادرستی برای سفید کردن دندان ها استفاده می کنند. برای مثال از لاک سفید کننده دندان غیر استاندارد استفاده می کنند. این کار باعث بروز آسیب در لثه و دندان ها می شود. همچنین موجب حساسیت هم می شوند. اما استفاده از بلیچینگ دندان توسط بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران این مضرات را به همراه ندارد.
 5. افزایش مراقبت دهان و دندان: بعد از انجام پروسه بلیچینگ دندان، افراد برای سفید ماندن دندان های خود بهداشت دهان و دندان خود را رعایت می کنند. از دیگر مزایای بلیچینگ دندان توسط بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران، می توان به استفاده منظم و مرتب از مسواک و نخ دندان اشاره کرد.
مزایای بلیچینگ دندان

معایب بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان از متدهای ایمن و بدون عوارض می باشد. با این حال ممکن است برای بعضی از افراد عوارضی پیش بیاید که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم:

 1. تحریک بافت لثه: در زمان انجام کار بلیچینگ توسط بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران، بافت لثه به دلیل تماس و برخورد با مواد بلیچینگ، سفید می شود. اما نگران نباشید، زیرا بعد از گذشت زمان کوتاهی این تغییر رنگ از بین می رود و لثه به رنگ طبیعی خود در می آید. بعضی از افراد نیز دچار التهاب و قرمزی می شوند. این مورد هم با گذشت زمان به حالت طبیعی بر می گردد و جای نگرانی ندارد.
 2. حساسیت دندان: ممکن است به دلیل تماس مواد بلیچینگ با عاج دندان ها، دچار حساسیت شوید. البته این حساسیت مدتی بعد از انجام بلیچینگ بزور می دهد. سپس باعث حساسیت دندان ها به گرما یا سرما می شود.
 3. آسیب رساندن به مینا دندان: اگر از مواد بلیچینگ به صورت صحیح استفاده نشود، ممکن است مینای دندان شما از بین برود و یا آسیب ببیند. از بین رفتن مینا دندان اتفاقی برگشت ناپذیر است. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که برای انجام این کار به بهترین بلیچینگ مراجعه کنید تا دچار مشکلاتی از این قبیل نشوید.
 4. نتیجه نامطلوب: در واقع نتیجه اصلی بلیچینگ به دندان های شما بستگی دارد. بعضی مواقع امکان دارد که دندان های شما به شدت سفید شود و یا به هیچ عنوان تغییر رنگ ندهد. این نتایج باعث ناراحتی بعضی مراجعه کنندگان می شود. اما جای هیچ نگرانی نیست، زیرا بلیچینگ دندان دائمی نمی باشد و بعد از 6 ماه به رنگ طبیعی خود بر می گردد.

کلام آخر

همان طور که در مطالب بالا گفته شد، دندان ها تاثیر بسزایی در زیبایی و اعتماد به نفس افراد دارد. داشتن لبخندی بی نقص، شادابی را برای شما به ارمغان می آورد. اگر شما هم قصد سفید کردن دندان های خود را دارید، با انجام کار بلیچینگ می توانید دندان هایی سالم و لبخندی گیرا به خود هدیه دهید.

ما در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در نیاوران را به شما معرفی کردیم. از اینکه ما را تا انتهای مقاله همراهی کردید، از شما کمال تشکر را داریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید آن را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا