دندانپزشک زیبایی

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران⭐【سال1403】❤️

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران را به شما عزیزان معرفی نماییم. دندان ها، مهم ترین شاخص زیبایی در صورت می باشند. به همین علت بسیاری از افراد، به زیبایی دندان های خود اهمیت می دهند. امروزه روش های زیادی برای زیبایی دندان ها موجود می باشد و شما می توانید از بهترین خدمات استفاده کنید. اگر شما هم قصد دارید لبخندی زیبا داشته باشید، برای انجام این کار باید به متخصصی مراجعه کنید که در این زمینه تجربه، تبحر و مهارت بالایی داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با روش های زیبایی و ترمیمی دندان ها، ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی دندان کیست؟

در واقع دوره عمومی رشته دندانپزشکی بین 6 تا 7 سال می باشد. دندانپزشکان می توانند بعد از پایان دوره عمومی خود و همچنین گذراندن طرح، در دوره تخصصی شرکت کنند و بعد از گذراندن 3 تا 4 سال به عنوان متخصص شناخته شوند. گرایش زیبایی و ترمیمی نیز، جزو یکی شاخه های رشته دندانپزشکی می باشد. دندانپزشک زیبایی درس های زیادی را در رابطه با زیبایی و همچنین ترمیم دندان ها مطالعه می کند.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران، به عملکرد دندان ها بهبود می بخشد و اقدام های مهمی را برای زیبایی آن ها انجام می دهد. همچنین دندانپزشک زیبایی دندان هایی را که شکسته، ترک خورده و یا دچار تغییر رنگ شده اند را ترمیم می کند. سپس در همین راستا لبخندی زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. برای انجام خدمات زیبایی می توانید به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران مراجعه کنید.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی کیست

خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیم در نیاوران

همان طور که در مطالب بالا گفته شد، بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران با استفاده از متدهای روز دنیا، دندان های شما را درمان می کند. به ظاهر دندان های شما بهبود می بخشد و لبخندی جذاب و گیرا را برای شما به ارمغان می آورد. در حال حاضر از روش های متعددی برای زیایی دندان ها استفاده می شود. بخشی از این روش ها شامل موارد زیر می باشد:

 1. کامپوزیت دندان: هنگامی که دندان ها دچار مشکلاتی قبیل ترک خوردگی، لب پر شدن، بد رنگ شدن، صاف نبودن و یا دارای فاصله باشند، می توانید اقدام به انجام کامپوزیت دندان بکنید. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران، به صورت مستقیم مواد کامپوزیت را روی دندان های شما می گذارد، به آن شکل می بخشد و سپس با استفاده از اشعه مخصوص آن را در جای خود فیکس و محکم می کند. کامپوزیت با قرار گرفتن روی دندان ها، مشکلات دندانی شما را حل می کند. همچنین شما برای انجام این کار می توانید به بهترین دکتر کامپوزیت در نیاوران مراجعه کنید.
 2. روکش دندان: جالب است بدانید که روکش های لمینت و کامپوزیت فقط قسمت خارجی دندان ها را پوشش می دهند. در واقع روکش دندان، تمام دندان ها را به صورت کامل پوشش می دهد. این متد بیش تر برای افرادی استفاده می شود که پوسیدگی بیش تری دارند و یا دارای مشکلات دندانی شدیدتری هستند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران با قرار دادن این روکش روی دندان ها، از قسمت آسیب دیده دندان محافظت می کند. همچنین روکش دندان دارای ظاهری طبیعی می باشد. به همین علت با سایر دندان ها تفاوت چندانی ندارد.
 3. جراحی لثه: بعضی از افراد دارای لثه نمایان می باشند. به صورتی که در هنگام لبخند زدن همراه با دندان ها، لثه نیز نمایان می شود. در علم پزشکی به این پدیده، لبخند لثه ای می گویند. در واقع بافت لثه در این افراد، قسمت بالای دندان را پوشانده است. به همین علت این پدیده رخ می دهد. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران با انجام لیفت لثه، این ایراد را برای شما برطرف می کند. همچنین شما برای انجام این کار نیز، می توانید به بهترین دکتر لثه در نیاوران مراجعه کنید.
 4. لمینت دندان: لمینت دندان نیز، نوعی روکش دندانی محسوب می شود که برای ایراداتی مانند ترک، شکستگی و یا لک روی دندان ها قرار می گیرد. جالب است بدانید که برای انجام کار لمینت دندان، قسمتی از مینای دندان را تراش می دهند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران، ابتدا از دندان های شما غالب گیری می کند. سپس آن روکش های لمینت شما در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته می شود. پس از آماده سازی، توسط دندانپزشک روی دندان های شما قرار می گیرد.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران را بشناسید!

دکتر محسن صدق

دکتر محسن صدق

دکتر صدق سرتیفیکیت جراحی ایمپلنت و همچنین پروتزهای دندانی بر پایه ایمپلنت را از DIO کره جنوبی دارا می باشند. ایشان در دانشگاه شماسکو واقع در روسیه تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده اند. دکتر صدق عضو انجمن دندانپزشک ها و جراح های ایران می باشند. ایشان خدمات زیبایی را با دقت و ظرافت بسیار بالا انجام می دهند. دکتر محسن صدق جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • کاشت ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان عقل

آدرس: تهران، نیاوران، بین سه راه یاسر و پمپ بنزین، نبش کوچه امیر سلیمانی، جنب بانک پارسیان، ساختمان نیاوران (سام سنتر)، طبقه 5، واحد 5003

شماره تماس: 02126151027

دکتر عزیز گشاده رو

دکتر عزیز گشاده رو

دکتر گشاده رو متخصص زیبایی، پروتزهای دندانی و همچنین ایمپلنت می باشند. ایشان بالاترین رتبه را در آزمون تخصصی ایمپلنت و پروتز کسب کرده اند. دکتر گشاده رو در حال حاضر عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی می باشند. همچنین دکتر عزیز گشاده رو عضو انجمن ایمپلنتولوژی ایران نیز می باشند. دکتر عزیز گشاده رو جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • کامپوزیت دندان
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • بلیچینگ دندان

آدرس: تهران، الهیه، تقاطع کوچه دشتی با کوچه عظیمی، ساختمان آرمه کامپلکس، پلاک 4، طبقه 6

شماره تماس: 09120411399

دکتر علی زرگانی

دکتر علی زرگانی

دکتر زرگانی با شماره نظام پزشکی 163557، دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان دارای تخصص و همچنین تبحر بالا در زمینه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. دکتر زرگانی در انجام کار خود دقت بالایی به خرج می دهد و برای وقت بیماران ارزش قائل می شود. همچنین دکتر علی زرگانی جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • کامپوزیت ونیر دندان
 • جراحی و کشیدن دندان عقل
 • پروتز ثابت و متحرک
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان

آدرس: تهران، چهارراه فرمانیه، رو به روی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان 222، طبقه 1، واحد 5

شماره تماس: 02126246231

دکتر اشکان مصطفی نژاد

ددکتر اشکان مصطفی نژاد

دکتر مصطفی نژاد دوره دکترای دندانپزشکی خود را در دانشگاه تهران گذرانده اند. همچنین ایشان مسترشیپ ایمپلنت و جراحی فک و صورت را از انجمن های بین المللی ایمپلنتولوژیست های ICOI دارا می باشند. دکتر مصطفی نژاد 12 سال سابقه در زمینه دندانپزشکی زیبایی و ترمیم دارند. همچنین دکتر اشکان مصطفی نژاد جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • ترمیم دندان
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • کامپوزیت دندان

آدرس: تهران، نیاوران، بین منظریه 1 و شهر کتاب، پلاک 131، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 02122815660

دکتر فاطمه اسمی

دکتر فاطمه اسمی

دکتر اسمی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان دوره دندانپزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گذرانده اند. سپس برای دوره تخصصی وارد دانشگاه شاهد شده اند. دکتر اسمی دارنده جایزه ویژه نخبگان ریاست جمهوری در سال 1389 می باشند. ایشان پس از پایان تحصیل حود، با سمت استادیار و همچنین عضو هیات علمی در دانشگاه بابل مشغول به کار شدند. ایشان در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه تهران نیز می باشند. دکتر فاطمه اسمی جزو یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • فیسینگ و طراحی لبخند
 • پروتز ثابت و متحرک
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت ونیر دندان

آدرس: تهران، نیاوران، ضلع جنوبی پارک نیاوران، مجتمع اطلس مال، طبقه A 4، واحد 14

شماره تماس: 02126378284

خصوصیات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران

همه دندانپزشک هایی که دارای تخصص زیبایی و ترمیمی می باشند، توانایی انجام کلیه خدمات درمانی و زیبایی را دارند. اما اگر شما ساکن تهران می باشید و برای انتخاب دندانپزشک دارای معیارهای خاصی هستید، می توانید به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران مراجعه کنید. این دسته از دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی دارای ویژگی های مهمی می باشد. بخشی از این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

 1. داشتن تجربه بالا
 2. به روز بودن و استفاده کردن از وسایل و تجهیزات مدرن
 3. اختصاص دادن زمان کافی برای درمان بیماران
 4. استفاده کردن از مواد و متریال مناسب و استاندارد
 5. آموزش دادن و همچنین ارائه اطلاعات مورد نیاز به بیماران

خصوصیات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی

هزینه خدمات زیبایی و ترمیمی دندان

استفاده کردن از خدمات دندانپزشکی توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران، به عهده خود بیمار می باشد و این هزینه ها توسط بیمه پرداخت نمی شود. هزینه انجام هر یک از خدمات زیبایی با یک دیگر متفاوت می باشد و همچنین به عوامل متعددی بستگی دارد. هزینه خدمات دندانپزشکی در ایران، نسبت به سایر کشورها پایین تر است. جالب است بدانید که هزینه کامپوزیت دندان، لمینت، بلیچینگ و موارد زیبایی دیگر، در همه کشورهای پیشرفته و در حال توسعه گران می باشد.

در واقع ایران، از نظر پزشکی جزو یکی از مرکزهای مهم سلامت در لاین دندان به شمار می آید. در همین راستا خیلی از افراد کشورهای دیگر برای استفاده از خدمات زیبایی و ترمیمی دندان به ایران می آیند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران علاوه بر ارائه خدمات منحصر به فرد و بدون نقص، دارای تعرفه قیمت مناسبی نیز می باشند.

کلام آخر

خدمات زیبایی و ترمیمی دندان علاوه بر داشتن جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارند. هنگامی که شما دندان های زیبا، سفید و همچنین بدون نقصی داشته باشید، اعتماد به نفس شما بالا می رود. ما در این مقاله 5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نیاوران را به شما عزیزان معرفی کردیم. از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید آن را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

4.6/5 - (9 امتیاز)

مونا اشتری

سلام مونا هستم و 5 ساله کار محتوا نویسی انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم هستم بتونم مطالب مفیدی برای شما ازائه بدم و تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا