ایمپلنت

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران⚡【سال1403】❤️

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران را به شما عزیزان معرفی نماییم. در واقع ایمپلنت دندان جزو روش های قابل اعتماد و دائمی دندانپزشکان، برای پر کردن دندان هایی که آسیب دیده و از دست رفته هستند، می باشد. شما برای داشتن نتیجه عالی و قابل قبول از ایمپلنت دندان خود، می توانید این کار را به بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران بسپارید. همچنین برای پیدا کردن دندانپزشک خوب در این زمینه، می توانید ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

در واقع ایمپلنت دندان، جایگزین مصنوعی دندان می باشد و به عنوان درمان استاندارد، به منظور پر کردن جای خالی دندان ها استفاده می شود. این ایمپلنت ها، میله های کوچک پیچی شکل از جنس تیتانیوم (Ti) می باشند که در طی عمل جراحی در استخوان های فک قرار می گیرند. به استخوان های اطراف جوش می خورند و آماده نگه داشتن تاج مصنوعی دندان می شوند.

در حقیقت بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران، از ایمپلنت به عنوان ریشه دندان استفاده می کند. با توجه به این موضوع، ایمپلنت احتیاجی به تکیه بر دندان های کناری ندارد و در استخوان فک ثابت و مستحکم باقی می ماند. برای انجام ایمپلنت می توانید به بهترین دکتر ایمپلنت در تهران مراجعه کنید.

ایمپلنت دندان چیست

ویژگی بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران

از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران، می توان به استفاده از برندها معروف و همچنین تجهیزات به روز و پیشرفته اشاره کرد. در واقع علت گران بودن ایمپلنت دندان، هزینه بالای مواد سازنده آن می باشد. از دیگر ویژگی های بهترین دکتر ایمپلت در نیاوران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تجربه: از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران می توان به داشتن تجربه بالا اشاره کرد. در واقع دندانپزشکی که سال های زیادی را در این حیطه گذرانده است، در مقایسه با یک دندانپزشک معمولی تبحر و تجربه بالاتری دارد. اگر در حین این کار برای شما مشکلی پیش بیاید، می تواند بهترین و موثر ترین کار را برای شما انجام دهد.
 2. تحصیلات: همه دندانپزشکان عمومی می توانند کار ایمپلنت را انجام دهند. اما بهترین و موثرترین کار این است که برای انجام ایمپلنت، به بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران مراجعه کنید، زیرا آن ها دوره های تخصصی جراحی و همچنین کاشت ایمپلنت را گذرانده اند و این کار را به صورت حرفه ای برای شما انجام می دهند.
 3. ارتباطات خوب: بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران، می تواند ارتباط موثری با بیماران خود برقرار کند، همچنین با توضیح دادن روش کاشت ایمپلنت و مراحل آن، وحشت و استرس بیماران را از بین می برد. دندانپزشک وضعیت جسمانی بیمار را در نظر می گیرد و با توجه به آن بهترین روش را انتخاب می کند.

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران را بشناسید!

دکتر احسان بیرنگ

دکتر احسان بیرنگ

دکتر بیرنگ جراح لثه و همچنین دارای فلوشیپ درمان های پیشرفته ایمپلنت می باشند. ایشان مدرس دوره های پیشرفته ایمپلنت و دیجیتال می باشند. دکتر بیرنگ کتاب اصول کاربردی دیجیتال ایمپلنتولوژی را نوشته اند. همچنین ایشان عضو هیات مدیره انجمن پریودنتولوژی ایران، عضو بنیاد نخبگان و همچنین ارائه کننده تمامی خدمات در حوزه کاشت دندان به روش دیجیتال می باشند. دکتر احسان بیرنگ جزو بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت فوری
 • ایمپلنت دیجیتال
 • کاشت ایمپلنت all on x
 • کاشت ایمپلنت all on 4
 • کاشت ایمپلنت all on 6

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، پلاک 14، واحد 14

شماره تماس: 02126355429

دکتر عزیز گشاده رو

دکتر عزیز گشاده رو

دکتر گشاده رو متخصص پروتز های دندانی، ایمپلنت و همچنین زیبایی می باشند. ایشان بالاترین رتبه در آزمون تخصصی پروتز و ایمپلنت در ایران را کسب کرده اند. هم اکنون با سمت هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران، مشغول تدریس به رزیدنت ها و دانشجویان رشته دندانپزشکی می باشند. دکتر گشاده رو عضو انجمن پریودنتیست های ایران و همچنین عضو انجمن ایمپلنتولوژی ایران می باشند. دکتر عزیز گشاده رو جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • ایمپلنت فوری
 • ایمپلنت دیجیتالی
 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان

آدرس: تهران، الهیه، تقاطع کوچه دشتی با کوچه عظیمی، ساختمان آرمه کامپلکس، پلاک 4، طبقه 6

شماره تماس: 09120411399

دکتر بهروز حبیبی

دکتر بهروز حبیبی

دکتر حبیبی دارای دکترای تخصصی دندانپزشکی در حوزه ایمپلنت و جراحی لثه از دانشگاه تهران می باشند. ایشان بیش از دو دهه سابقه کار در حوزه ایمپلنت دندان دارند. دکتر حبیبی در کار خود، از پیشرفته ترین تجهیزات و همچنین از مدرن ترین و بهترین متدهای روز دنیا در زمینه های ایمپلنت، لمینت، بلیچینگ و جراحی لثه استفاده می کند. کار ایشان کیفیت بالایی دارد. دکتر بهروز حبیبی جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • ایمپلنت پروتز و جراحی
 • ترمیم دندان ها با آلگام
 • جراحی دندان عقل و همچنین دندان عقل نهفته
 • جراحی لثه
 • بلیچینگ

آدرس: تهران، کنار پمپ بنزین زعفرانیه، کوچه شاد آور، نبش کوچه چهارم شرقی، پلاک 10، طبقه 3

شماره تماس: 0216293892

دکتر بهروز فرجی

دکتر بهروز فرجی

دکتر فرجی جراح، دندانپزشک زیبایی و همچنین ایمپلنتولوژیست می باشد. ایشان دارای مدرک های معتبر بین المللی از دانشگاه های اروپا می باشند. دکتر فرجی تخصص و مهارت بسیار زیادی در زمینه ایمپلنت دارند. همچنین ایشان به روزترین و بهترین خدمات دندانپزشکی را در مطب خود به بیماران ارائه می دهند. دکتر بهروز فرجی جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • ایمپلنت دندان
 •  کشیدن و جراحی دندان عقل
 • بلیچینگ دندان
 • عصب کشی دندان
 • روکش های فول سرامیک

آدرس: تهران، نیاوران، جنب منظریه 1 و شهر کتاب، ساختمان نریمان، پلاک 131، طبقه 4، واحد 11

شماره تماس: 02126127529

دکتر علی زرگانی

دکتر علی زرگانی

دکتر زرگانی دندانپزشک ترمیمی و زیبایی، دارای شماره نظام پزشکی 163557 می باشند. ایشان تخصص و همچنین تجربه و مهارت بسیار بالایی در انجام خدمات دندانپزشکی را دارا می باشند. دکتر زرگانی با حوصله و صبر زیاد به کار شما رسیدگی می کند. دکتر علی زرگانی جزو یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • عصب کشی
 • جراحی و کشیدن دندان عقل
 • پروتز دندان
 • کامپوزیت ونیر دندان

آدرس: تهران، چهار راه فرمانیه، رو به روی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان 222، طبقه 1، واحد 5

شماره تماس: 02126246231

مزایای ایمپلنت دندان

همان طور که در مطالب بالا گفته شد، ایمپلنت پایه ای از جنس تیتانیوم می باشد. به همین دلیل، ظاهر و عملکرد آن شبیه دندان های طبیعی می باشد. دیگر مزایای ایمپلنت دندان توسط بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران شامل موارد زیر است:

 1. ماندگاری و دوام بالا: از مهم ترین مزایای ایمپلنت دندان، می توان به ماندگاری آن اشاره کرد. به همین منظور، ایمپلنت دندان نوعی درمان همیشگی محسوب می شود. اگر بهداشت دهان را رعایت کنید، ایمپلنت شما می تواند تا 25 سال عمر کند.
 2. جلوگیری از تحلیل استخوان: از دیگر مزایای ایمپلنت دندان توسط بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران، می توان به جلوگیری از تحلیل استخوان فک اشاره کرد. وقتی که دندانی از بین می رود، استخوان اطراف آن فعالیتی برای نگه داری دندان انجام نمی دهد. در نتیجه توده استخوانی از بین می رود که در اصطلاح پزشکی به آن، تحلیل استخوان گفته می شود. همچنین اگر شما به جراحی فک نیاز دارید، می توانید به بهترین جراح فک و صورت در نیاوران مراجعه کنید.
 3. مانع کج شدن دندان های اطراف: هنگامی که بین دندان ها فضای خالی وجود داشته باشد، دندان های اطراف میل به حرکت دارند. این امر باعث بی نظمی و نامرتب شدن دندان ها می شود. بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران، این فاصله را توسط ایمپلنت برای شما پر می کند. همچنین اگر دندان های شما بی نظمی شدیدی پیدا کرد، می توانید برای انجام کار ارتودنسی، توسط بهترین دکتر ارتودنسی در نیاوران اقدام کنید.
 4. قرینه کردن صورت: در صورتی که استخوان فک تحلیل برود، امکان دارد صورت نیز دچار تغییرات شود. بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران، با استفاده از بازسازی فک شما، تقارن را برای صورت شما باز می گرداند.

مزایای ایمپلنت دندان

عوارض ایمپلنت دندان

ایمپلنت هم مثل هر متد درمانی دیگری دارای عوارضی می باشد. البته همه افراد با عوارض آن رو به رو نمی شوند. شما با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه، می توانید با اطمینان بیشتری این درمان را انجام دهید. موارد زیر شامل معایب ایمپلنت می باشد:

 1. عفونت دندان: در زمان جراحی و بعد از آن، احتمال به وجود آمدن عفونت بالا است. شما باید به توصیه های بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران توجه کنید تا احتمال عفونت شما کاهش بیابد. وجود بیماری های خود ایمنی، کشیدن سیگار و همچنین رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان، احتمال عفونت را بالا می برد.
 2. آلرژی: ممکن است بعضی از افراد، به پایه تیتانیومی ایمپلنت حساسیت داشته باشند. عده ای دیگر در مقابل آن دچار واکنش های آلرژیک  می شوند. به همین علت دچار ورم و التهاب می شوند.
 3. آسیب های سینوسی: حفره سینوسی و استخوان فک با هم در ارتباط می باشند. به همین علت اگر کاشت ایمپلنت به صورت اشتباه انجام شود، ممکن است باعث بروز التهاب و عفونت شود. اما شما با سپردن این کار به بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران دچار این عارضه نمی شوید.
 4. آسیب به بافت لثه: از مهم ترین مواردی که موجب آسیب به بافت لثه می شود، می توان به عدم مهارت دندانپزشک اشاره کرد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود که این کار را به بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران بسپارید.

کلام آخر

ما در این مقاله 5 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران را به شما عزیزان معرفی کردیم. با توجه به توضیحات گفته شده، قابل ذکر است که جراحی ایمپلنت خطر و عوارض زیادی ندارد. اما در صورتی که بخواهید از این خطرات احتمالی جلوگیری کنید، می توانید این کار را به بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران بسپارید. جالب است بدانید خیلی از افراد، از ایمپلنت به عنوان جایگزین دندان مصنوعی استفاده می کنند. زیرا ایمپلنت ظاهر زیباتر و طبیعی تری نسبت به دندان مصنوعی دارد.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید آن را با ما از طریق سایت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مونا اشتری

سلام مونا هستم و 5 ساله کار محتوا نویسی انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم هستم بتونم مطالب مفیدی برای شما ازائه بدم و تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا