دندانپزشک زیبایی

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران❤️【سال1403】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. یکی از تخصص های رشته دندانپزشکی که با وجود پرکاربرد بودن و پر تقاضا بودن در بین مردم، اما به درستی شناخته نشده است و افراد بسیاری اطلاعات کاملی درباره آن ندارند، تخصص ترمیمی و زیبایی است. شما قطعا از بعضی از آشنایان خود شنیده اید و یا حتی دیده اید که برای اصلاح طرح لبخند و رفع نواقص ظاهری دندان های خود، به مطب دندانپزشکی مراجعه کرده اند. اما شما باید نکته ی مهمی را در این باره بدانید که این کار نباید توسط یک دندانپزشک عمومی انجام گیرد. یک متخصص ترمیمی و زیبایی دندان، دوره های تخصصی  را به خوبی پشت سر گذاشته و توانسته تخصص این کار را دریافت نماید.اگر قصد مراجعه به دندانپزشک زیبایی و ترمیمی را دارید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی چه خدماتی ارائه می دهد؟

همان‌ گونه که ذکر شد بعضی از خدماتی که در هر یک از کلینیک‌های دندان‌پزشکی ارائه می گردد، جزو دسته خدمات درمانی و بعضی نیز ترمیمی می باشند. از سویی نیز گاها افراد جهت دریافت کردن خدمات زیبایی به دندان پزشکی مراجعه می‌کنند. معمولا بخش عمده انواع خدمات و درمان‌های دندانپزشکی، شامل روش‌های مختلف جهت درمان کردن دندان و رفع مشکلات لثه است. هر یک از این خدمات به دنبال درد دندان، شکستگی و پوسیدگی و موارد دیگر نیاز خواهد بود. برای انجام این خدمات می توانید به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران مراجعه نمایید. چند نمونه از مهم‌ترین گزینه های درمانی و ترمیمی در لیست خدمات دندانپزشکی شامل موارد زیر می‌شود:

لمینت دندان : لمینت ها معروف ترین و پرکاربردترین روکش های دندانی برای بهبود طرح لبخند هستند. آن ها نوعی روکش غیرمستقیم دندان می باشند، به این معنا که جهت ساخت آن ها به آزمایشگاه نیاز است. لمینت ها در دو جلسه نصب می شوند. در یک جلسه دندانپزشک مقدار کمی از دندان ها را تراشیده و قالبی از آن ها می گیرد. قالب به لابراتوار ارسال می گردد و بعد از گذشت چند هفته توسط دندانپزشک ترمیمی و زیبایی بر روی دندان های جلویی متصل می شود.

کامپوزیت دندان: یکی دیگر از انواع خدمات و درمان های دندانپزشکی، انجام کامپوزیت دندان توسط بهترین دکتر کامپوزیت در  تهران است. از آن ها برای بازسازی ساختار دندان از دست رفته بر اثر ضربه، پوسیدگی یا سایر بیماری‌ها استفاده می‌شود .امروزه کامپوزیت‌ها به یکی از پرمصرف ترین مواد ترمیمی و زیبایی دندان تبدیل شده‌اند. انواع مختلفی از ترکیبات کامپوزیتی وجود دارند که برای ترمیم و زیبایی دندان استفاده می‌شود. آخرین ترکیبی که برای کامپوزیت حاصل می شود، یک ترکیب به شکل خمیر است که به‌ آسانی به حفره‌ها و ناهمواری های دندان وارد می‌شود و آن را پر می‌کند. این ترکیبات به طور کامل با دندان های طبیعی همرنگ هستند و هیچ گونه ترکیب فلزی ندارند.

اصلاح طرح لبخند: یکی از دیگر از روش‌های زیبایی دندان، جراحی لثه به منظور تغییر شکل لثه و اصلاح خطوط  لثه است. در این روش جراح با تغییر در شکل ظاهری و زاویه های لثه‌، سبب تغییر و اصلاح طرح لبخند می‌شود که به طرز قابل‌ توجهی روی زیبایی ظاهری دهان، فک و دندان‌ها تاثیر بسزایی خواهد داشت. در این شیوه درمانی زیبایی، متخصص با توجه‌ به نمای کلی چهره و سایر جزئیات صورت مانند بینی، سایز و مدل لب ها، زاویه فک و گونه‌ها، یک طرح لبخند بسیار زیبا را برای شما طراحی کرده و با استفاده از آن خطوط لثه ها را اصلاح و طرح لبخند را زیباتر می‌کند.

علاوه بر خدمات ذکرشده دندانپزشک زیبایی و ترمیمی دندان خدمات دیگری از جمله مینا کاری دندان، سفید کردن دندان، جراحی لثه، باندینگ زیبایی دندان و… انجام می دهد. شما برای بهره مندی از این خدمات می توانید به دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران مراجعه نمایید.

هدف استفاده از روش های زیبایی و ترمیمی دندان

هر یک از افرادی که به دنبال روش های زیبایی و ترمیمی دندان که در بالا ذکر شده هستند و فقط قصد دارند که دندان ها و لثه هایی بسیار زیباتر داشته باشند، بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران با کمک هر یک از روش های ذکر شده، می تواند مشکلات مختلف دندان را از بین ببرد. در صورت داشتن دندان های بسیار زیبا، اعتماد به نفس افراد افزایش می یابد زیرا می توانند لبخند زیباتری داشته باشند.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران در جدول زیر لیست شده است:

? سطح دندانپزشک تخصص لازم را برای ارائه خدمات داشته باشد
?  مهارت و تخصص دارای تخصص کافی باشد
❤️ برخورد با بیمار داشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
?  هزینه طبق نوع بیماری ،تخصص و تجربه پزشک

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران را بشناسید!

دکتر پدرام عبداله زاده

دکتر پدرام عبداله زاده

دکتر پدرام عبداله زاده فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و ایمپلنتولوژیست ،انجام انواع جراحی های پیشرفته ی ایمپلنت از جمله سینوس لیفت ، GBR ، پیوند لثه میباشند. ایشان دارای سابقه ی انجام بیش از ۱۰۰۰ واحد لمینت سرامیکی و انجام انواع درمان ریشه های تخصصی و درمان ریشه ی مجدد تخصصی دارند.

خدمات:

 • لمینت
 • ونیر کامپوزیت
 • ترمیم
 • جرمگیری
 • عصب کشی
 • ایمپلنت
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی سینوس لیفت
 • جراحی های پیشرفته پیوند لثه و استخوان

آدرس: تهران ، نارمک ، خیابان ثانی شرقی ، نرسیده به میدان شقایق ، نبش خیابان کیاشمشکی ، پلاک ۱ واحد ۱

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۹۱۲۶۹۹

وب سایت: drpedramdds.com

دکتر اکبر دهقاندکتر اکبر دهقان

دکتر اکبر دهقان متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی دندان می باشند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در نارمک می باشند. وی کار شما را با صبر و حوصله بسیاری انجام می دهد. همچنین دکتر دهقان بهترین خدمات را در حیطه کاری خود یعنی خدمات زیبایی دندان را به شما ارائه می دهند؛ دکتر اکبر دهقان یکی از بهترین دکتر زیبایی و ترمیمی در شرق تهران است

خدمات:

 • ایمپلنت
 •  جراحی لثه
 • ارتودنسی
 • ترمیم و زیبایی
 • دندانپزشکی کودکان
 • کامپوزیت و لمینت دندان

آدرس: تهران، نارمک، میدان هفت حوض، خیابان مصطفوی، پلاک 6، ساختمان نوید، واحد 16

تلفن تماس: 02188559966 – 0218855663

دکتر محسن خوریدکتر محسن خوری

دکتر محسن خوری دندانپزشک در شهر تهران با شماره نظام پزشکی 39315 می باشند. ایشان در کار خود بسیار دقیق و منظم هستند و کارهایشان را با صبر و حوصله و مهربانی انجام می‌دهند به طوری که هیچ استرسی به بیمار منتقل نمی شود. وی در حین درمان بهداشت را بطور کامل رعایت می کنند و به حقوق بیمارهای شان احترام می گذارند.

خدمات:

 • ایمپلنت (کاشت دندان)
 • انواع لمینیت
 • جراحی انتهای ریشه اپیکو
 • ارتودنسی ثابت و متحرک
 • جراحی دندان های عقل ونیش نهفته

آدرس: تهران، نارمک، سی متری آیت، پایین تر از چهار راه تلفنخانه، روبروی بانک ملت، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 6

تلفن تماس: 02177952018

دکتر فرخ نوشاددکتر فرخ نوشاد

دکتر فرخ نوشاد دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی در شهر تهران با شماره نظام پزشکی 28852 می باشد که می تواند شما را در درمان بیماری ها و مشکلات مربوط به دهان و دندان یاری نماید. وی تجربه بسیار بالایی در این زمینه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی دارد که می تواند به بیماران کمک شایانی کند؛ دکتر نوشاد یکی از بهترین دکتر زیبایی و ترمیمی در شرق تهران است. ایشان رابطه بسیار خوبی با بیماران خود برقرار می کند

خدمات:

 • لمینت دندان
 • ایمپلنت دندان
 • بلیچینگ دندان با لیزر
 • جرم گیری دندان
 • سفید کردن دندان، پرکردن دندان
 • درمان دردهای فک و دندان ها
 • دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش،
 • ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی

آدرس: تهران، نارمک، 46متری غربی، خیابان سمنگان، پلاک 29

تلفن تماس: 02177934294

دکتر بنفشه سادات مرعشیدکتر بنفشه سادات مرعشی

دکتر بنفشه سادات مرعشی یکی از بهترین جراح دندانپزشک در شرق تهران است؛ ایشان جزو دندانپزشکان محبوبی هستند که می توانند خدمات بسیار خوبی در زمینه دندانپزشکی در اختیار تمامی بیماران عزیز قرار دهند؛ وی جزو دندانپزشکان بسیار حاذق اند که همیشه سعی در جلب رضایت بیماران نسبت به درمان خود دارند؛ ایشان دارای مدرک دکترای حرفه ای جراحی و دندانپزشکی است؛ ایشان در محدوده رسالت از تجهیزات و متدهای بسیار مدرن جهت درمان بیماران استفاده می کنند.

خدمات:

 • خدمات درمانی
 • ترمیمی زیبایی دندانپزشکی
 • جراحی
 • درمان مشکلات دندانی
 • ایمپلنت

آدرس: تهران، منطقه 8، میدان رسالت، خیابان نیروی هوایی، نبش کوچه جاجرودی، مجتمع پزشکی رسالت، طبقه همکف، واحد 5

تلفن تماس: 77131267

انواع روش های ترمیم دندان

ترمیم دندان به دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام می گیرد که برای شما ذکر خواهیم کرد:

ترمیم دندان به روش مستقیم: در نوعی از روش های ترمیم به صورت مستقیم دندان، عملیات مورد نیاز و مربوط به ترمیم کردن دندان پوسیده یا ترمیم  دندانی که شکسته است، داخل دهان انجام می گبرد. این فرآیند را پر کردن دندان می نامند که شامل جای گذاری کردن یک ماده بسیار نرم درون حفره دندان است. این ماده بیشتر تقویت می شود، بنابراین ساختار دندان آسیب دیده را می تواند ترمیم کند و بعضی اوقات ظاهر آن را بهبود بخشد. روش مستقیم بین دیگر روش های ترمیم دندان، به طور کلی بسیار مقرون به صرفه می باشد و با کمترین تهاجم مشکل را حل می کند.

ترمیم دندان به روش غیر مستقیم: مراحل مختلف روش های ترمیم دندان به طور غیر مستقیم انجام می شود که شامل تولید مواد اولیه (پوشش، روکش، بریج و ایمپلنت) که در خارج از دهان انجام می پذیرد. بعضی از افراد بر این باورند که ترمیم دندان با روش پروتز نوعی ترمیم غیر مستقیم می باشد ولی این اصطلاح به ترمیم دائم یا نیمه دائمی در روش های ترمیم دندان گفته می شود که قابل برداشتن نیست؛ انواع روش های ترمیم دندان به طور غیر مستقیم شامل مراحل بیشتری در مقایسه با روش مستقیم است از جمله معاینه کردن، آماده کردن دندان، ساخت مواد و روکش های موقت و روکش های دندانی است. در نهایت هزینه آن بسیار بیشتر از انواع ترمیم دندان به روش مستقیم است اما این روش راه کاری طولانی مدت و مناسبتر جهت ترمیم کردن دندان های پوسیده جلویی، ترمیم کردن دندان های شکسته، بازگرداندن زیبایی دندان های جلویی و … می باشد.

انواع روش های ترمیم دندان

کلام آخر

همان‌طور که مشاهده کردید، انواع خدمات و درمان های دندانپزشکی طیف بسیار وسیعی را شامل می‌شود و از مراقبت‌های اولیه گرفته تا ویزیت‌های دندان پزشکی، معاینات دوره‌ای تا خدمات ترمیمی و زیبایی متفاوت می باشد. هر یک از این خدمات باید در زمان درست و در مکان مناسب انجام پذیرد. مراجعه به کلینیک‌های دندان پزشکی معتبر و مجهز، مراجعه به موقع برای دریافت خدمات، رعایت اصول بهداشتی مراقبت از دهان و دندان و در نهایت دنبال کردن دستورالعمل‌های لازم برای افزایش کیفیت خدمات دریافتی همگی در میزان رضایت شما عزیزان  از انواع روش‌های درمان دندان و خدمات زیبایی دندان مؤثر خواهد بود.

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی کامل از روش های زیبایی و ترمیمی دندان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همین طور به معرفی بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی شرق تهران پرداختیم؛ امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد. لطفا نظرات و انتقادات خود را از طریق سایت ایران دنتال با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا