جراحی لثه

10تا از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه نمایید و به درمان بیماری های لثه و دهان خود بپردازید. دکتر لثه یا پریودنتیست که در اصطلاح به او متخصص پریو نیز گفته می شود، فردی می باشد که در زمینه تشخیص و درمان بیماری های لثه دارای تخصص و مهارت است. متخصص لثه قادر به شناسایی و درمان تمامی مشکلات بافت استخوانی دهان و لثه می باشد و نقش مهمی در سلامت دهان شما دارا است. متخصص لثه زمانی که بیماری لثه شما در مرحله حساسی قرار گرفته باشد وارد عمل می شود تا اقدامات تخصصی تری بر روی این ناحیه انجام داده و بیماری شما را برای همیشه ریشه کن نماید. پس اگر شما عزیزان نیز به مواردی همچون تورم و خونریزی لثه مبتلا شده اید می بایست به بهترین پزشک فعال در زمینه لثه مراجعه نمایید. پس همراه ما باشید تا با برترین پزشکان فعال در این رشته تخصصی آشنا شوید.

دکتر لثه کیست؟

پریودنتیست یا متخصص لثه فردی می باشد که در زمینه درمان و تشخیص بیماری های لثه تحصیل نموده است و قادر به ارائه خدمات درمانی جهت از بین بردن بیماری هایی که منشا آن ها لثه است، می باشد. متخصص لثه در زمینه درمان بیماری های لثه و تمامی بیماری هایی که در مراحل مقدماتی آن قرار گرفته اند دارای تخصص می باشد و توسط روش هایی همچون درمان دارویی و یا جراحی به ریشه کن نمودن بیماری شما خواهد پرداخت.

زمانی که بیماری لثه شما در مرحله حساس و پیشرفته قرار گرفته باشد، به بهترین دکتر لثه در سعادت آباد ارجاع داده می شوید تا به صورت اصولی بیماری خود را درمان نمایید. تفاوت متخصص لثه با دندانپزشک عمومی هنگام پیشرفت بیماری لثه تعیین می شود؛ زیرا متخصص لثه تمامی مواردی همچون تورم و خونریزی لثه را توسط اصولی ترین روش ها درمان خواهد نمود.

همچنین افرادی که دارای بیماری های خاص همچون بیماری قلبی و دیابت هستند می بایست درمان دندان و لثه خود را به متخصص لثه بسپارند تا هیچ گونه خطر جانبی برای آن ها ایجاد نشود. بهترین دکتر لثه در سعادت آباد تمامی مشکلات ایجاد شده برای لثه شما را ابتدا با روش های کم تهاجمی که نیاز به جراحی ندارند همچون جرم گیری عمیق درمان می کند. اما در صورتی که میزان بیماری و عفونت شما از حد معمول گذشته باشد دست به اقداماتی همچون جراحی بافت نرم لثه خواهد زد تا درمان لثه را به بهترین حالت ممکن پیش ببرد.

متخصص پریودنتیست در زمینه زیبایی نیز فعالیت خواهد داشت و با توانایی خود در زمینه جراحی و باز کردن لثه می‌ تواند خدماتی همچون درمان لبخند لثه ای و همچنین کانتورینگ بافت لثه را به شما عزیزان ارائه دهد. متخصص پریودنتیست تمامی خدمات درمانی و زیبایی لثه را پس از معاینه دقیق دهان شما ارائه خواهد داد تا کم ترین عارضه و خطر را برای شما عزیزان رقم زند.

همچنین از دیگر مواردی که به متخصص پریو مربوط می شود ایمپلنت دندان برای افرادی می باشد که دندان خود را به صورت کامل از دست داده اند. ایمپلنت و پروتز های دندانی در لثه افراد قرار داده می‌ شود و به حوزه تخصصی پریودنتیست ها مربوط می شود. بهترین دکتر لثه در سعادت آباد افزایش تاج دندان یا درمان تاج دندان را نیز به مراجعان خود ارائه خواهد داد تا دوام دندان های آن ها را بیشتر کرده و از نظر زیبایی نیز جلوه بهتری به دندان مراجعان خود دهد.

متخصص پریو جراحی های تخصصی تری همچون پیوند لثه و استخوان را انجام خواهد داد و سلامت دهان و لثه شما را بهبود خواهد بخشید. همچنین تمامی شما عزیزانی که از ظاهر دندان های خود راضی نمی باشید و به دنبال افزایش سلامت و زیبایی دندان های خود هستید می توانید به بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد مراجعه‌ نمایید و از خدمات اصولی او در این زمینه برخوردار شوید.

دکتر لثه کیست؟

ویژگی بهترین دکتر لثه در سعادت آباد

بهترین دکتر لثه در سعادت آباد تمامی بیماری های سطحی همچون تورم لثه و یا جراحی های تخصصی تر مانند عمل پیوند لثه و استخوان را انجام خواهد داد تا سلامت دندان و لثه شما را بهبود بخشد. تمامی اقدامات لثه از حساسیت بالایی برخوردار هستند و می بایست به دست پزشکی با مهارت و تجربه بالا در این زمینه سپرده شوند تا کم ترین عوارض و خطرات را برای فرد به ارمغان آورند.

بهترین دکتر لثه در سعادت آباد می بایست از ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان فعال در این زمینه برخوردار باشد تا بتواند مراجعان را به سوی خود جذب نماید. از مهم‌ ترین ویژگی‌ های بهترین پزشک لثه در سعادت آباد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهترین دکتر لثه در سعادت آباد می بایست توسط اقدامات تخصصی خود دندان های شما را تقویت نموده و از نظر ظاهری جلوه بهتری به آن ها دهد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه درمان بیماری لثه می بایست تمامی اقدامات زیبایی و درمانی خود را توسط برترین تجهیزات انجام داده و هیچ گونه عوارضی برای شما رقم نزند.
 • بهترین پزشک لثه در سعادت آباد می بایست مدارک تخصصی خود را در زمینه پریودنتیستی دریافت نموده باشد و از تخصص و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار باشد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه درمان بیماری های لثه می بایست سلامت بیمار خود را نسبت به منافع مالی ترجیح دهد و بهترین سطوح قیمتی را برای او در نظر بگیرد.
 • بهترین دکتر لثه در سعادت آباد می بایست خدماتی همچون ایمپلنت و کاشت پروتز های دندانی را نیز با بهترین کیفیت به مراجعان خود ارائه دهد.

همچنین تمامی شما عزیزانی که از درد های عمیق دندان خود در رنج هستید می بایست به بهترین دندانپزشک درمان ریشه در سعادت آباد مراجعه نمایید تا منشاء اصلی دندان درد های شما را شناسایی کرده و برای همیشه برطرف نمایند.

10 تا از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر روژین طلیعی

دکتر روژین طلیعی

دکتر روژین طلیعی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت در منطقه سعادت آباد می باشد که بورد تخصصی خود را از دانشکده علوم پزشکی شهید بهشتی و با درجه علمی بسیار بالایی کسب نموده است. ایشان هم اکنون عضو بنیاد ملی نخبگان ایران و همچنین انجمن پریودنتولوژی ایران هستند و از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد محسوب می شوند. دکتر طلیعی هم اکنون تمامی خدمات خود را  تحت نظر برترین متخصصان در زمینه جراحی لثه ارائه می دهد و از برترین گزینه ها برای مراجعه شما عزیزان محسوب می‌ شوند. پس وقت را از دست ندهید و جهت برخورداری از خدمات مورد نیاز خود در زمینه لثه با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر روژین طلیعی:

 • جراحی ایمپلنت بدون جراحی (flapless)
 • پیوند و بازسازی ابعاد استخوان
 • جراحی پیشرفته سینوس لیفت
 • اصلاح خط لبخند
 • جراحی لیفت لثه
 • پیوند لثه
 • درمان تحلیل لثه
 • افزایش طول تاج
 • درمان انواع عفونت های لثه ای

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، پلاک 35، مجتمع نگین سرو، طبقه پنجم، زنگ 28

شماره تماس: 02122366233

دکتر نسرین کشاورز ولیان

دکتر نسرین کشاورز ولیان

دکتر نسرین کشاورز ولیان متخصص جراحی لثه و ایمپلنت در منطقه سعادت آباد می باشد که توسط کیفیت بالای خدمات خود توانسته است عنوان بهترین دکتر لثه در سعادت آباد را به خود اختصاص دهد. ایشان سابقه عضویت در هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی تهران را دارا هستند و از تجربه و تخصص بالایی در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی برخوردار می باشند. تمامی شما عزیزان هم اکنون می توانید جهت برخورداری از خدمات مورد نیاز خود در حوزه های گوناگون دندان به خصوص جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی با خیال آسوده به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر نسرین کشاورز ولیان:

 •  درمان ارتودنسی ثابت
 • درمان ‌های پیشگیرانه ارتودنسی
 • جرم گیری و سفید کردن دندان‌ ها
 • کشیدن و پر کردن دندان‌ ها
 • طرح لبخند و بستن فضاهای بین دندانی
 • پروتزهای ثابت و متحرک دندانی
 • جراحی دندان‌ های نهفته و عقل، جراحی لثه

آدرس: سعادت آباد، چهارراه سرو، ساختمان بانک تجارت، طبقه اول

شماره تماس: 02122095475

دکتر بهاره سپهریان

دکتر بهاره سپهریان

دکتر بهاره سپهریان در سال 1386 و در رشته دکترای دندانپزشکی دانشکده علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شده است و هم اکنون از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد محسوب می شود. ایشان مدرک مستر شیپ و پروتز لثه خود را از دانشگاه آلمان دریافت نموده اند و از تخصص و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار می باشند. دکتر سپهریان کلینیک شخصی خود را توسط جمعی از برترین متخصصان تاسیس نموده است و هم اکنون تمامی خدمات تخصصی خود را با بالاترین سطح کیفی به مراجعان خود ارائه می دهد. هم اکنون تمامی شما عزیزان می توانید جهت برخورداری از خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی با خیالی آسوده به کلینیک دکتر سپهریان واقع در منطقه سعادت آباد مراجعه نمایید.

خدمات دکتر بهاره سپهریان:

 • ایمپلنت دندان
 • روکش دندان و لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • بلیچینگ و سفید کردن دندان ها
 • عصب کشی و درمان ریشه دندان
 • جراحی های لثه و دندان
 • خدمات دندانپزشکی کودکان

آدرس: سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، نرسیده به میدان کاج، خیابان بهزاد، ساختمان ارس، پلاک چهارم، واحد 19

شماره تماس: 02122131180

دکتر بهمن پور اقدم

دکتر بهمن پور اقدم

دکتر بهمن پوراقدم متخصص جراحی لثه و دندانپزشکی زیبایی می باشد که فلوشیپ و مستر شیپ ایمپلنت دندانی خود را از دانشگاه دندانپزشکی آمریکا دریافت نموده است. دکتر پور اقدم هم اکنون عضو انجمن دندانپزشکان زیبایی کشور آمریکا می باشد و از تخصص و تجربه بالایی در زمینه انجام جراحی‌ های لثه برخوردار است. دکتر پور اقدم تمامی کامپوزیت ها و لمینت های سوئیسی و آمریکایی را توسط مرغوب ترین مواد و مطابق با به روزترین متدهای روز دنیا پیاده سازی می نماید و از برترین گزینه ها برای شما عزیزان محسوب می شود. پس وقت را از دست ندهید و جهت درمان بیماری‌ های لثه خود با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر بهمن پوراقدم:

 • ایمپلنت فوری با لیزر و دیجیتال
 • لمینت و کامپوزیت
 • آمریکایی، سوییسی (اشترومن)
 • چک آپ کلی دندان ها
 • روکش ایمپلنت، پروتز ایمپلنت

آدرس: 24 متری سعادت آباد، بالاتر از میدان فرهنگ، نبش چهارم شرقی، ساختمان آناهیتا ، طبقه دوم، واحد 203

شماره تماس: 09120122028

دکتر زهرا محمد زاده

دکتر زهرا محمد زاده

دکتر زهرا محمد زاده پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خود توانست بورد تخصصی پریودنتیست را با بالاترین درجه علمی کسب نماید و فعالیت خود در این زمینه را به صورت رسمی آغاز نماید. دکتر محمد زاده از بهترین دندانپزشک لثه در سعادت آباد محسوب می شود که هم اکنون تمامی خدمات خود را در کلینیک شخصی خود به مراجعان ارائه می دهد. کلینیک ایشان هم اکنون اکنون در منطقه سعادت آباد و با برترین تجهیزات تاسیس شده است و جهت ارائه خدمات خود از برترین متخصصان و نوین ترین تجهیزات استفاده می نماید. هم اکنون تمامی شما عزیزان می توانید جهت درمان بیماری های لثه خود با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید و از خدمات باکیفیت ایشان برخوردار شوید.

خدمات دکتر زهرا محمد زاده:

 • درمان تحلیل لثه
 • افزایش طول تاج
 • جرم گیری و سفید کردن دندان ها
 •  ایمپلنت و کاشت پروتز های دندانی
 •  کامپوزیت و ارتودنسی دندان ها
 •  لمینیت و درمان بیماری های دهان و دندان

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، کلینیک سعادت آباد

شماره تماس: 02122371401

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی توسط مهارت و تخصص بالای خود در زمینه ارائه خدمات درمانی لثه توانسته است به محبوبیت بسیاری در منطقه سعادت آباد دست یابد. ایشان با بیش از 14 سال سابقه در این زمینه از باتجربه ترین و بهترین دکتر لثه در سعادت آباد محسوب می شوند که تمامی خدمات خود را مطابق با به روز ترین متد های روز دنیا به مراجعان خود ارائه می دهند. پس اگر شما عزیزان نیز از بیماری های گوناگون لثه همچون سفید و یا تیره شدن آن رنج می برید، می توانید به مطب دکتر کریمی در سعادت آباد مراجعه نمایید.

خدمات دکتر مهدی کریمی:

 •  ایمپلنت های دندانی ثابت و متحرک
 •  جراحی لثه و درمان عفونت و التهاب لثه
 •  درمان بیماری های دهان و دندان
 •  کامپوزیت و ارتودنسی
 • لمینت و بلیچینگ دندان ها

آدرس: سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، پایین تر از بیمارستان عرفان، ساختمان پزشکان افتخار، پلاک 56، طبقه چهار

شماره تماس: 02122080090

دکتر نعیم سعیدی

دکتر نعیم سعیدی

دکتر نعیم سعیدی دارای تخصص درمان بیماری های لثه و ایمپلنت از دانشکده دندانپزشکی تهران می باشد و هم اکنون تمامی خدمات خود را تحت به روزترین تجهیزات و متد های روز دنیا در کلینیک شخصی خود واقع در سعادت آباد ارائه می دهد. دکتر سعیدی با کیفیت بالای خدمات خود توانسته است عنوان بهترین دکتر لثه در سعادت آباد را به خود اختصاص دهد و رضایت بالایی از مراجعان خود کسب نماید. پس وقت را از دست ندهید و جهت درمان بیماری های لثه خود با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید و سلامت را به دندان ها و لثه خود هدیه دهید.

خدمات دکتر نعیم سعیدی:

 •  طراحی لبخند و افزایش زیبایی آن
 •  بلیچینگ و سفید کردن دندان ها
 • کامپوزیت و اصلاح شکستگی های دندانی
 •  ایمپلنت و کاشت پروتز های دندانی ثابت و متحرک

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ششم، برج مادر، طبقه اول، واحد دوم

شماره تماس: 02122366604

دکتر رضا شاکر قادر متعال

دکتر رضا شاکر قادر متعال

دکتر رضا شاکر قادر متعال یکی دیگر از بهترین دندانپزشکان در رشته پریودنتیستی در سعادت آباد می باشد که تمامی خدمات خود را با سطوح قیمتی بسیار مناسبی به مراجعان خود ارائه می دهد. ایشان با بیش از 9 سال سابقه در زمینه درمان بیماری های لثه از با تجربه ترین و بهترین متخصصان فعال در منطقه سعادت آباد محسوب می شوند. هم اکنون دکتر شاکر یکی از برترین گزینه ها برای مراجعه شما عزیزان جهت برخورداری از خدمات با کیفیت دندانپزشکی محسوب می شوند.

خدمات دکتر رضا شاکر قادر متعال:

 •  بلیچینگ و سفید کردن دندان ها
 •  ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
 • روکش گذاری و ایمپلنت دندان
 • پروتز ثابت و متحرک دندان

آدرس: سعادت آباد، ضلع جنوبی میدان سرو، 18 متری مطهری، نبش بوستان 4، پلاک 51، طبقه دوم، واحد چهارم

شماره تماس: 02122082078

دکتر امید امیر بنده

دکتر امید امیر بنده

دکتر امید امیر بنده از برترین پزشکان فعال در زمینه درمان بیماری های لثه می باشد که بورد تخصصی خود را نیز در همین رشته و با درجه علمی بالایی کسب نموده است. دکتر امیر بنده هم اکنون عضو انجمن لثه ایران می باشد و از با تجربه ترین ها در این عرصه محسوب می شود. دکتر امیر بنده هم اکنون در مطب شخصی خود آماده ارائه خدماتی همچون درمان التهاب و ورم لثه به تمامی شما عزیزان می باشد. پس وقت را از دست ندهید و جهت برخورداری از خدمات ذکر شده با سطوح قیمتی مناسب به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر امید امیر بنده:

 • جراحی لثه و درمان التهاب های لثه
 • درمان ریشه دندان و عصب کشی دندان ها
 •  ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، پلاک 11، ساختمان سینا، واحد هشتم

شماره تماس: 02122740531

دکتر شیلان رازقی

دکتر شیلان رازقی

دکتر شیلان رازقی متخصص پریو و دارای بیش از 12 سال سابقه در رشته تخصصی خود می باشد و از باتجربه ترین پزشکان فعال در این زمینه محسوب می شود. ایشان مقالات بسیار معتبری در زمینه درمان بیماری های لثه تالیف نموده اند و از مهارت بالایی در این حوزه برخوردار هستند. دکتر رازقی هم اکنون در مطب شخصی خود واقع در منطقه سعادت آباد آماده ارائه خدمات دندانپزشکی مربوط به لثه و دندان به تمامی شما عزیزان می باشند.

خدمات دکتر شیلان رازقی:

 •  پروتز ثابت و متحرک
 • ایمپلنت و درمان ریشه دندان
 • جراحی لثه و دندان عقل

آدرس: سعادت آباد، ضلع شمالی چهار راه سرو، بلوار پاکنژاد، تقاطع یادگار امام، پلاک 1، کلینیک ساج

شماره تماس: 02122112300

انواع بیماری های لثه

بیماری های لثه خود را با علائمی همچون بوی بد دهان و ورم و التهاب لثه ها نشان خواهند داد و در صورت احساس هرکدام می بایست هر چه سریع تر به پزشک فعال در زمینه درمان بیماری‌ های لثه مراجعه نمایید. به طور کلی انواع بیماری های لثه به شرح زیر می باشند:

سیاه شدن لثه: سیاه شدن لثه به دلیل عدم رعایت بهداشت دهان و دندان و مصرف دخانیات رخ خواهد داد و عوارض بسیار زیادی برای بدن به وجود خواهد آورد. این بیماری را معمولا توسط لیزر درمانی بهبود خواهند بخشید.

پرودنت: یکی از حاد ترین بیماری های لثه بیماری پرودنت می باشد که در ابتدا لثه تحلیل رفته و سپس قسمتی از فک و استخوان نگهدارنده دندان از بین می رود. این بیماری توسط ضد عفونی کردن عمقی ریشه ها و لثه از بین خواهد رفت و می بایست مانع پیشرفته تر شدن آن شد.

سفید شدن لثه: شایع ترین دلیل ابتلا به این بیماری کم خونی می باشد که راه درمان آن داشتن رژیم غذایی سالم است. همچنین از دیگر دلایل ابتلا به این بیماری می توان به آفت دهانی اشاره نمود که در صورت مشاهده می بایست هر چه سریع تر به پزشک مراجعه نمایید.

عقب رفتگی لثه: عدم رعایت بهداشت دهان از دلایل اصلی ابتلا به این بیماری می باشد که می تواند به صورت ارثی نیز ظاهر شود. همچنین مسواک زدن شدید نیز منجر به ابتلا به عقب رفتگی لثه خواهد شد. اگر این بیماری خفیف باشد نیازی به درمان ندارد و بهترین راه آن آرام مسواک زدن خواهد بود.

عفونت لثه: عفونت لثه یکی از خطرناک ترین بیماری های لثه می باشد که می بایست پزشک شما ریشه دندان را به صورت عمقی جرم گیری نماید تا از پیشرفت عفونت جلوگیری کند. همچنین در مواردی ممکن است برای درمان این بیماری به جراحی و پیوند لثه نیاز باشد.

سرطان لثه: سرطان لثه به دلیل تقسیمات سلولی لثه بالا و پایین ایجاد خواهد شد. این بیماری در آقایان و افراد مسن بیشتر دیده می‌ شود و دلیل آن مصرف بیش از اندازه دخانیات می باشد. تشخیص زود هنگام این بیماری از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد زیرا احتمال درمان آن را افزایش خواهد داد.

انواع بیماری های لثه

خدمات بهترین دکتر لثه در سعادت آباد

جرم گیری و بروساژ: با افزایش سن در سطح دندان شما پلاک هایی ایجاد می شود که موجب ناپسند دیده شدن دندان های شما خواهد شد. همچنین مصرف دخانیات و مواردی از این دست موجب پیشرفت این بیماری شده و نیاز به جرم گیری و بروساژ خواهد داشت. فرایند جرم گیری توسط بهترین دکتر لثه در سعادت آباد توسط ابزارهای الکتریکی یا ابزارهای دستی انجام خواهد شد تا ظاهری زیبا به دندان های شما دهد.

جرم گیری لثه: در این فرایند ناحیه بین لثه و دندان شما تا پایین ترین نقطه و نزدیک به ریشه دندان پاکسازی خواهند شد و تمامی جرم های ایجاد شده در زیر خط لثه از بین می روند. این فرآیند موجب جلوگیری از ایجاد عفونت در ناحیه لثه خواهد شد و سلامت لثه شما را افزایش خواهد داد.

جراحی پیوند لثه: یکی از راه های جلوگیری از عفونت دندان و لثه یکنواخت بودن خط لثه می باشد. به همین دلیل خط لثه نباید خیلی بالا باشد و نه خیلی پایین. در مواردی که شکل لثه به صورت استاندارد نباشد نیاز است جراحی پیوند لثه انجام شود که در آن از سقف یا کام دهان بافت مورد نیاز را برداشته و در قسمتی از لثه که بالا رفته است قرار داده می شود.

جراحی افزایش طول تاج: یکی از کاربردی ترین جراحی هایی که توسط متخصص پریو انجام می شود جراحی افزایش طول تاج می باشد که ارتباط مستقیمی با عفونت و آسیب های دندانی خواهد داشت. افرادی که به عفونت و پوسیدگی در زیر لثه مبتلا شده‌ اند و یا افرادی که به دلیل تخریب زیاد دندان امکان نگهداری از مواد پرکننده را ندارند می بایست این جراحی را انجام دهند تا ارتفاع تاج دندان آن ها زیاد شود. در چنین حالتی متخصص پریودنتیست توسط جراحی افزایش طول تاج، خط لثه را جابجا می کند تا میزان بیشتری از دندان های شما قابل مشاهده باشد.

همچنین از دیگر جراحی های مهمی که توسط بهترین دکتر لثه در سعادت آباد انجام می شود می توان به جراحی خارج کردن کیست و تومور از لثه، از بین بردن تیرگی لثه، جراحی لیفت لثه و پیوند استخوان و ایمپلنت اشاره نمود که موجب افزایش سلامت لثه های شما خواهند شد.

کلام آخر

دکتر لثه و پریودنتیست پزشکی می باشد که در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های لثه و همچنین کاشت ایمپلنت تخصص دارد. او تمامی التهاب ها و بیماری‌ های سطحی و شدید لثه شما را شناسایی می نماید و در صورت نیاز توسط اقداماتی همچون جراحی آن ها را درمان می کند.

در این مقاله سعی داشتیم که اطلاعاتی جامع از خدمات بهترین دکتر لثه در سعادت آباد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سپاس گزاریم که تا انتها همراه ما بودید. امیدوار هستیم که این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. لطفا نظرات و انتقادات خود را از طریق این سایت با ما در میان بگذارید.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا