جراحی دندان

بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران【سال1403】❤️+لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران را به شما عزیزان معرفی نماییم. همه انسان ها در طول زندگی خود با این مشکل رو به رو می شوند. به همین دلیل داشتن اطلاعات و دانستن نکات مهم در رابطه با این موضوع کمک بسیار زیادی به شما می کند. عصب کشی دندان هم از موارد دیگری است که توسط دندانپزشک انجام می شود. شما برای انجام این کار می توانید به بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران مراجعه کنید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در رابطه با عصب کشی، ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

عصب کشی دندان چیست؟

در ابتدا باید بدانید که دندان ها از چند لایه متفاوت تشکیل شده اند. عاج دندان را که شما با استفاده از آینه می توانید مشاهده کنید، در واقع زیر لایه خارجی مینای دندان می باشد. عاج دندان از مینا و همچنین بافت نرم داخل دندان که پالپ نام دارد، محافظت می کند. این پالپ شامل رگ های خونی، عصب ها و همچنین بافت های همبند می باشد. در واقع پالپ مواد ضروری و لازم را در هنگام رشد و پیشرفت برای ریشه دندان فراهم می کند. به همین علت، در افراد جوان تر، پالپ دندان اهمیت بسیار زیادی دارد.

اما اگر دندانی به صورت کامل رشد کرده باشد، بدون پالپ هم توانایی سالم ماندن دارد و می تواند مواد مغذی مورد نیاز خود را از بافت های کناری به دست آورد. در زمانی که پالپ دندان دچار عفونت و یا التهاب شود، تنها راه درمان عصب کشی می باشد. بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران برای شما معاینه های مورد نیاز را انجام می دهد.

در واقع عصب کشی که نام دیگر آن اندودونتیک و یا درمان ریشه می باشد، یک روند درمان دندان می باشد که بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران در آن پالپ های عفونی و یا ملتهب را از دندان جدا می کند. خارج کردن آن موجب بر طرف شدن مشکل دندان شما، جلوگیری از عفونت دوباره و همچنین از بین رفتن درد می شود.

 

عصب کشی دندان چیست

مراحل انجام عصب کشی

در واقع مرحله های انجام درمان ریشه دندان یا همان عصب کشی بعد از بررسی عکس های رادیولوژی دندان و همچنین ارزیابی قابل درمان بودن و قابل نگه داری بودن دندان، شروع می شود. مراحلی که توسط بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران انجام می شود، شامل موارد زیر می باشد:

 1. بی حس کردن دندان با استفاده از تزریق بی حسی موضعی
 2. برداشتن پوسیدگی ها و همچنین به وجود آوردن حفره برای دسترسی به عصب و کانال دندان
 3. تعیین کردن طول ریشه دندان با استفاده از دستگاه اپکس فایندر و عکس رادیوگرافی
 4. پاکسازی کردن محوطه داخل کانال با استفاده از فایل های دستی و همچنین شست و شوی داخل کانال در طول درمان
 5. خشک کردن داخل کانال و همچنین مطمئن شدن از طول ریشه برای پر کردن کانال ریشه
 6. پانسمان کردن دندان

10 تا از بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران را بشناسید!

دکتر علی زرگانی

 

دکتر علی زرگانی

دکتر زرگانی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان تجربه و همچنین تخصص بسیار زیادی در انجام بسیاری از خدمات دندانپزشکی دارند. دکتر زرگانی با صبر و حوصله زیاد به کار شما رسیدگی می کند. دکتر علی زرگانی دارای شماره نظام پزشکی 163557 می باشند و جزو یکی از بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • عصب کشی ( درمان ریشه)
 • کامپوزیت ونیر دندان
 • بلیچینگ دندان
 • جراحی و همچنین کشیدن دندان عقل
 • پروتز دندان

آدرس: تهران، چهار راه فرمانیه، رو به روی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان 222، طبقه 1، واحد 5

شماره تماس: 02126246231

دکتر مصطفی میرشاه پناه

 

دکتر مصطفی میرشاه پناه

دکتر میرشاه پناه، متخصص عصب کشی ( درمان ریشه) می باشند. ایشان متولد بهمن سال 1367 در مشهد می باشند. دکتر میرشاه پناه دوره متوسطه خود را در بجنورد گذرانده و همچنین در دبیرستان تیزهوشان تحصیل کرده اند. در سال 1386 در رشته دندانپزشکی عمومی در دانشگاه مشهد پذیرفته شده اند. همچنین دکتر مصطفی میرشاه پناه جزو یکی از بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • عصب کشی دندان
 • ارتودنسی دندان
 • درمان ریشه دندان

آدرس: تهران، نیاوران، رو به روی پاساژ نارون، نبش کوچه یاوری، پلاک 1

شماره تماس: 02126138718

دکتر بهروز فرجی

 

دکتر بهروز فرجی

دکتر فرجی ایمپلنتولوژیست، جراح، دندانپزشک زیبایی و همچنین دارای مدرک های بین المللی معتبر از دانشگاه های اروپا می باشند. ایشان دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی می باشند. دکتر فرجی بهترین و همچنین به روز ترین خدمات دندانپزشکی را به بیماران ارائه می دهند. همچنین دکتر بهروز فرجی جزو یکی از بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • عصب کشی دندان
 • روکش های زیرکونیا
 • روکش های فول سرامیک
 • جراحی و کشیدن دندان عقل
 • ایمپلنت دندان
 • بلیچینگ

آدرس: تهران، نیاوران، جنب منظریه 1 و شهر کتاب، ساختمان نریمان، پلاک 131، طبقه 4، واحد 11

شماره تماس: 02126127529

دکتر شیما صابر طحان

 

دکتر شیما صابر طحان

دکتر صابر طحان فارغ التحصیل دکتری عمومی رشته دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال 1393 می باشند. ایشان رتبه اول را در بورد تخصصی کشوری اندودانتیکس کسب کرده اند. دکتر صابر طحان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند. ایشان فارغ التحصیل دکتری تخصصی دندانپزشکی در رشته درمان ریشه ( اندودانتیکس) از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1399 می باشند. دکتر شیما صابر طحان جزو یکی از بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • عصب کشی دندان های دائمی و شیری
 •  بلیچینگ دندان
 • درمان ریشه دندان های نابالغ ( اپکسوژنزیس)
 • جراحی اپیکوکتومی ( پری اپیکال)
 • درمان مجدد ریشه دندان

آدرس: تهران، جردن، نبش والی نژاد، کلینیک تخصصی ماربل

شماره تماس: 02126472273

دکتر سهراب طور سوادکوهی

 

دکتر صابر طورسواد کوهی

دکتر طور سوادکوهی مقطع دکتری دندانپزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده اند. ایشان استادیار دانشگاه آزاد اسلامی تهران می باشند. دکتر طور سوادکوهی مقالات زیادی را انتشار کرده اند.  دکتر طور سوادکوهی دارای 18 سال سابقه و همچنین شماره نظام پزشکی 109109 می باشند. همچنین دکتر سهراب طور سوادکوهی جزو یکی از بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران می باشند.

خدمات: 

 • متخصص درمان ریشه ( اندودانتیکس)
 • بلیچینگ دندان
 • ایمپلنت دندان

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان پور ابتهاج، نبش کوچه کهزادی، پلاک 2، طبقه 1

شماره تماس: 02126111010

طول عمر دندان عصب کشی شده

در واقع عصب کشی، آخرین راه درمان برای دندان ها توسط بهترین دکتر عصب کشی د نیاوران می باشد. این درمان مختص به افرادی است که دارای دندان های به شدت خرابی می باشند. پس به این خاطر که دندان های این افراد قبل از انجام عصب کشی خراب بوده است، ممکن است بعد از عصب کشی هم این دندان ها در مقایسه با دیگر دندان های طبیعی شما، ضعیف تر باشد. دوام این کار توسط بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران، بین 10 تا 15 سال می باشد.

اما شما می توانید ماندگاری عصب کشی دندان خود را بیشتر کنید. برای مثال بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران روی دندان شما روکش نصب می کند. این روکش موجب ماندگاری بیشتر عصب کشی و همچنین محکم شدن دندان می شود. شما باید در دوره های شش ماهه به بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران برای چکاپ مراجعه کنید. همچنین باید بهداشت و نظافت دهان و دندان های خود را رعایت کنید.

شما باید از خوردن نوشیذنی های سرد و یخ امتناع کنید. حتما از نخ دندان و مسواک استفاده کنید. همچنین اگر دندان های نامرتبی دارید، می توانید برای انجام کار ارتودنسی به بهترین دکتر ارتودنسی در نیاوران مراجعه کنید.

 

طول عمر دندان عصب کشی شده

خدمات بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران

طبق گفته های بالا، بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران علاوه بر خدمات و همچنین توانمندی هایی که دندانپزشکان عمومی ارائه می دهند، در زمینه های دیگری به صورت تخصصی خدماتی را ارائه می دهند. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 1. درمان عفونت دندان و آبسه
 2. درمان ریشه دندان به صورت تخصصی
 3. درمان دندان های ضربه خورده و یا شکسته شده
 4. تخلیه بافت عفونی از پالپ دندان ( پالپکتومی)
 5. جراحی انتهای ریشه دندان ( اپیکواکتومی)
 6. درمان دوباره ریشه دندان

همچنین شما عزیزان بعد از انجام عصب کشی، می توانید برای کامپوزیت اقدام کنید. برای انجام این کار می توانید به بهترین دکتر کامپوزیت در نیاوران مراجعه کنید.

کلام آخر

ما در این مقاله 5 تا از بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران را به شما عزیزان معرفی کردیم. شما در صورت داشتن دندان درد باید آن را جدی بگیرید. ممکن است این درد، ناشی از عفونت و التهاب عصب دندان های شما باشد. اگر به موقع به این مشکل رسیدگی نشود، ممکن است مجبور شوید دندان های خود را بکشید. شما برای انجام کار عصب کشی با بهترین کیفیت می توانید به بهترین دکتر عصب کشی در نیاوران مراجعه کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید آن را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا