جراحی دنداندندانپزشک عمومی

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران⭐️【سال1403】❤️

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران را به شما عزیزان معرفی نماییم. همچنین مطالب زیادی در رابطه با آن ها را در اختیار شما قرار دهیم. ابتدا دندانپزشکان باید دوره عمومی خود را به پایان برسانند و مدرک خود را کسب کنند. سپس در دوره های تخصصی جراحی و درمان ناهنجاری های دندان و دهان شرکت کنند. همچنین شما در صورت داشتن هر گونه ناهنجاری در رابطه با دهان، فک و گردن می توانید به بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران مراجعه کنید. از خدمات ارائه شده توسط آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

جراح دندانپزشک کیست؟

شما در صورت داشتن ایراداتی نظیر عملکرد خاص فک، دهان و صورت و زیبایی ابتدا باید به دندانپزشک عمومی مراجعه کنید. بعد از تشخیص دندانپزشک عمومی برای نیاز به بیهوشی و جراحی، شما می توانید به بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران مراجعه کنید. سپس باید توسط جراح دندانپزشک ادامه روند درمان خود را پیش بگیرید. بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران، در بخش های مرتبط با سلامت دندان و دهان تخصص دارد. از اصلی ترین درمان هایی که توسط  بهترین جراح دندانپزشک در تهران انجام می شود، می توان به ایمپلنت دندان و جراحی لثه اشاره کرد.

همچنین شما در صورت داشتن بیماری های لثه ای، می توانید به بهترین دکتر لثه در نیاوران مراجعه کنید. همان طور که گفته شد، جراحی لثه و ایمپلنت دندان از جمله درمان های بسیار مهم و تخصصی به شمار می روند. شما می توانید برای انجام این کار، به بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران مراجعه کنید. جراح دندانپزشک در مقایسه با دندانپزشک عمومی، 4 تا 6 سال بیشتر برای دریافت تخصص تحصیل می کند.

جراح دندانپزشک کیست

تفاوت جراح دندانپزشک و دندانپزشک عمومی

بیشتر افراد فکر می کنند که جراح دندانپزشک، همان دندانپزشک عمومی می باشد و یا تفاوت کمی بین آن ها وجود دارد. اما باید بدانید که دندانپزشک عمومی و جراح دندانپزشک، در واقع مکمل یک دیگر هستند. طیف خدمات و تخصص این دو دسته به صورت کاملا مجزا از یک دیگر می باشد. هر کدام از آن ها خدمات مربوط به حوزه خودشان را ارائه می دهند.

کار هایی که توسط دندانپزشک عمومی انجام می شود، شامل درمان انواع پوسیدگی ها، بررسی و معاینه بهداشت دندان و دهان، نصب تاج، جرم گیری، پر کردن دندان ها، عصب کشی و موارد دیگر می باشد. در واقع دندانپزشک عمومی بعد از معاینه و تصویر برداری به منظور بررسی کامل و دقیق مشکل دندانی بیماران، شما را به یک جراح دندانپزشک ارجاع می دهد.

جالب است بدانید بعضی از افراد، برای کشیدن دندان به جراحی لثه نیاز دارند. زیرا خرابی دندان آن ها به صورت عمقی می باشد. همچنین پروسه درمان آن ها طولانی است. به همین دلیل دندانپزشک عمومی، آن ها را به جراح دندانپزشک ارجاع می دهد. همچنین در مواقعی که بافت و ساختار لثه تغییر کند و یا ساختار استخوان فک دست خوش تغییر شود، شما نیاز به جراحی دندان دارید. برای انجام این کار باید به بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران مراجعه کنید.

همچنین شما می توانید مشکلاتی مانند دندان نهفته، کشیدن دندان عقل، نامتوازن بودن و یا از بین رفتن استخوان فک را توسط بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران درمان کنید. به صورت کلی بعضی از بیماری های دهان به صورت پیچیده و یا مزمن می باشند که باید توسط جراح دندانپزشک درمان شوند.

بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران، مدرک دکتری جراحی دندان را دارا می باشد. محیط کار آن ها به صورت کاملا استریل می باشد زیرا در آن جا عمل جراحی صورت می گیرد. همچنین بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران، باید مهارت های استثنایی و ظریف را بلد باشد. همچنین در زمان انجام بخیه یا برش بسیار دقیق و با سرعت عمل بالا این کار را انجام دهد.

در جدول زیر 10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران آورده شده است، برای اطلاع دقیق از آدرس و خدمات پزشک، متن زیر را مطالعه کنید.

نام جراح آدرس

دکتر بهروز فرجی

تهران، نیاوران

دکتر اشکان مصطفی نژاد

تهران، نیاوران، بین منظریه 1 و شهر کتاب

دکتر محسن صدق

تهران، نیاوران، بین سه راه یاسر و پمپ بنزین

دکتر صدرا مقدم

تهران، نیاوران، چهار راه کامرانیه

دکتر سارا جزایری راد

تهران، نیاوران، خیابان امیر حسین کریمی

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران را بشناسید!

دکتر بهروز فرجی

دکتر بهروز فرجی

دکتر فرجی دندانپزشک زیبایی، جراح دندانپزشک و همچنین ایمپلنتولوژیست می باشد. ایشان مدرک های بسیار زیاد و همچنین معتبر بین المللی از اروپا را دارا می باشند. دکتر فرجی از پیشرفته ترین و بهترین خدمات در مطب خود استفاده می کند. دکتر بهروز فرجی جزو یکی از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان عقل
 • ایمپلنت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • روکش های فول سرامیک

آدرس: تهران، نیاوران، جنب منظریه 1 و شهر کتاب، ساختمان نریمان، پلاک 131، طبقه 4، واحد 11

شماره تماس: 02126127529

دکتر اشکان مصطفی نژاد

دکتر اشکان مصطفی نژاد

دکتر مصطفی نژاد دکترای دندانپزشکی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند. همچنین ایشان دارای مسترشیپ جراحی فک و صورت و ایمپلنت از انجمن های بین المللی ایمپلنتولوژیست ها ICOI می باشند. دکتر مصطفی نژاد دارای 12 سال سابقه درخشان در حیطه دندانپزشکی می باشند. دکتر اشکان مصطفی نژاد جزو یکی از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • ایمپلنت دندان
 • کاشت دندان
 • ترمیم دندان

آدرس: تهران، نیاوران، بین منظریه 1 و شهر کتاب، پلاک 131، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 02122815660

دکتر محسن صدق

دکتر محسن صدق

دکتر صدق سرتیفیکیت پروتزهای متکی بر ایمپلنت و همچنین جراحی ایمپلنت از DIO از کره جنوبی دارا می باشند. ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه سماشکو واقع در روسیه در سال 2008 می باشند. همچنین دکتر صدق عضو جراحان و دندانپزشکان ایران می باشند. دکتر محسن صدق جزو یکی از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان عقل
 • پروتز ثابت و متحرک
 • کاشت ایمپلنت دندان
 • دندانپزشکی اطفال

آدرس: تهران، نیاوران، بین سه راه یاسر و پمپ بنزین، نبش کوچه امیر سلیمانی، جنب بانک پارسیان، ساختمان سام اکسون، طبقه 5، واحد 5003

شماره تماس: 02126151027

دکتر صدرا مقدم

دکتر صدرا مقدم

دکتر مقدم جزو یکی از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران می باشند. ایشان مدرن ترین امکانات را به بیماران ارائه می دهند. دکتر مقدم دارای 24 سال سابقه درخشان می باشند. ایشان کار شما را در محیطی کاملا استریل و همچنین آرام انجام می دهد. خدماتی که توسط ایشان ارائه می شود بسیار عالی و بی نقص می باشد.

خدمات: 

 • جراحی زیبایی و ترمیمی
 • بلیچینگ دندان
 • عصب کشی دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: تهران، نیاوران، چهار راه کامرانیه، جنب مجتمع نارون، پلاک 84،طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 02122810282

دکتر سارا جزایری راد

دکتر سارا جزایری راد

دکتر جزایری راد دندانپزشک و همچنین جراح می باشند. ایشان در دانشگاه جندی شاپور تحصیل کرده اند. همچنین دارای سوابق تحصیلی و رزومه های درخشان می باشند. دکتر جزایری راد با دقت و مهارت بسیار بالا، خدمات مورد نیاز را به ما ارائه می دهد. دکتر سارا جزایری راد جزو یکی از بهترین جراح دندانپزشک می باشند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • جراحی دندان عقل
 • پر کردن دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان امیر حسین کریمی، پلاک 240

شماره تماس: 02122246538

خدمات درمانی جراح دندانپزشک

 1. جراحی فک یا ارتوگناتیک: زمانی که ایراداتی نظیر جویدن، صحبت کردن، نفس کشیدن، بی نظمی فکی اسکلتی و موارد دیگر داشته باشید، نیازمند به جراحی فک می باشید. شما می توانید این کار را توسط بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران انجام دهید. همچنین جراح دندانپزشک می تواند مشکلات مادرزادی شما نظیر شکاف لب و شکاف کام را درمان کند.
 2. ایمپلنت دندان: بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران، می تواند در حوزه هایی که صلاح می داند، استخوان قرار بدهد. پس از آن، از ایمپلنت دندان استفاده کند. این کار باعث طبیعی تر شدن دندان های شما می شود. همچنین شما برای انجام کار ایمپلنت، می توانید به بهترین دکتر ایمپلنت در نیاوران مراجعه کنید.
 3. جراحی آسیب به وجود آمده توسط تروما: در ابتدا باید با مفهوم تروما آشنا شوید. در واقع به هر حادثه و جراحتی که باعث آسیب بیرونی به بدن شود، در اصطلاح پزشکی تروما می گویند. تروما ها با توجه به مکانیسم آسیب، محل آسیب و نوع تروما فشاری یا حرارتی به چند دسته تقسیم می شوند. بهترین جراح دندانپزشک با توجه به نوع تروما، درمان شما را انجام می دهد.
 4. جراحی زیبایی و ترمیمی فک: بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران به دلیل زیبایی و از بین بردن نواقص، جراحی فک را انجام می دهد. در واقع این نوع جراحی، همان جراحی فک است که شما می توانید آن را توسط بهترین جراح فک و صورت در نیاوران هم انجام دهید. در این نوع جراحی، در استخوان های فک را برش می دهند. سپس اقدام لازم را انجام می دهند و بعد از آن بخیه می زنند.
 5. شرایط پاتولوژیک: بهترین جراح دندانپزشک، کسانی که دارای کیست های خوش خیم، عفونت های شدید و تومورهای دهانی را درمان می کند.

خدمات درمانی جراح دندانپزشک

ویژگی های بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران

جراحی دندان پروسه ای حساس و بسیار مهم است. همچنین اگر شما این کار را توسط جراح دندانپزشک با مهارت و با تجربه انجام ندهید، ممکن است در آینده مشکلات متفاوت برای شما به وجود بیاید. از ویژگی های بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران با دقت به توضیحات شما گوش می دهد. مشکلات شما را به صورت دقیق می پرسد. برای نگرانی های شما وقت می گذارد. در واقع هرگز برای انجام سریع تر کار، عجله نمی کند. باصبر و حوصله به درمان شما رسیدگی می کند.
 2. از دیگر ویژگی بهترین جراح دندانپزشک می توان به مهارت دستی خوب اشاره کرد. همان طور که می دانید، دهان انسان فضای کوچکی دارد. این موضوع کار دندانپزشک را کمی سخت می کند. تنها در صورتی که جراح دندانپزشک دارای مهارت دستی و حرکتی بالایی باشد، می تواند این کار را به راحتی انجام دهد. همچنین بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران استقامت بالایی دارد. همان طور که می دانید، در بعضی از درمان ها، دندانپزشک باید در مدت زمان طولانی ایستاده باشد.
 3. بهترین جراح دندانپزشک، باید آموزش و اطلاعاتی که نیاز دارید را در اختیار شما قرار بدهد. در واقع در زمینه هایی که شما آگاهی ندارید، نظیر مسائل پزشکی، بهداشت دندان و دهان و موارد دیگر باید به شما اطلاعات مورد نیاز را بدهد. همچنین به سوالات شما با دقت گوش کند و پاسخ شما را به صورت دقیق و کامل جواب دهد.
 4. بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران تبلیغ نمی کند. در واقع باید سعی کنند درمان هایی که لازم دارید را برای شما انجام دهند. همچنین نباید درمان ها و محصولاتی را که به آن احتیاجی ندارید، تبلیغ و معرفی کنند.

کلام آخر

ما در این مقاله بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران را به شما عزیزان معرفی کردیم. دندانپزشکی هم مانند باقی رشته های پزشکی دارای تخصص های بسیار است. از مهم ترین این تخصص ها می توان به جراحی دندان اشاره کرد. این تخصص به مهارت و دانش بسیار بالایی نیاز دارد. در واقع این کار خیلی حساس و مهم است و در صورتی که نزد دندانپزشک با تجربه ای انجام نشود، مشکلات و نارضایتی های زیادی را برای شما پیش می آورد.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید، از شما نهایت تشکر را داریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید آن را با ما از طریق سایت ایران دنتال در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا